Nenechte si ujít přehlídku inspirace, začínají veletrhy o bydlení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto končí, přichází podzim. Není ale proč smutnit, protože od 25. září začíná další ročník oblíbených veletrhů o bydlení v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nenechte si ujít přehlídku inspirace! | foto: ABF a. s.

Určitě jste už slyšeli o veletrzích FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL. A pokud se zajímáte o nové trendy v nábytku, designu a dekoracích i gastronomii, neměli byste si tuhle příležitost nechat ujít. Se svými novinkami, exkluzivními slevami a zajímavým doprovodným programem na vás čeká téměř 500 vystavovatelů, až do neděle 28. září

Jedinečné výstavy bydlení, designu, dekorací a dárků

FOR INTERIOR patří mezi největší veletrhy nábytku, interiérů a designu v ČR. Návštěvníci zde zhlédnou novinky mnoha známých českých výrobců, ale i menších rodinných firem či interiérových studií. Inspirace přichází i ze zahraničí, vystavovat budou importéři nábytku i samotné zahraniční firmy.

Na veletrhu vystavovatelé již tradičně představí sedací soupravy, obývací pokoje, kuchyně, vestavěné skříně, stoly a židle, dětský, stylový a kancelářský nábytek, ale i koupelnový nábytek, podlahy, dveře, digestoře, koloniální i dnes velmi populární retro nábytek.

Pokud vás trápí špatný spánek, můžete navštívit české výrobce matrací a postelí Purtex a Unar nebo si vyzkoušet původem švédskou značku Tempur, která používá materiály certifikované NASA.

Luxusní, vysoké matrace si můžete rovněž zakoupit u společností Magniflex, která má na veletrh připravenou exkluzivní novinku, nebo rovněž americké vysoké matrace od společnosti Royal Comfort.

Protože bude škola v plném proudu, doporučujeme navštívit také expozici značky Amadeus, která představuje certifikovaný rostoucí nábytek pro děti, se kterým se nemusí hrbit nad úkoly.

Zájemci o design by si neměli nechat ujít expozici firmy Karé, dále italské, skleněné designové dělicí stěny s 3D efektem, interiérové podhledy nebo designové radiátory. Na stánku Asociace českých nábytkářů bude probíhat vůbec poprvé na veletrhu bezplatné poradenství ohledně kvality nábytku. Nedílnou součástí veletrhu bude opět poradenská služba bytových architektů a interiérových designérů.

Žádný interiér se neobejde bez vhodných bytových doplňků, které najdete na veletrhu FOR DECOR & PRESENT. Renomované firmy nabídnou originální bytové doplňky, nové kolekce vánočních dekorací pro obchodníky, vše pro stolování, dekorativní sklo, bytový textil včetně designových tapet a mnohé další doplňky k doladění dokonalého interiéru.

Nejvýznamnější firmy v oboru připravují velkolepé expozice plné nádhery: Cedr Group, Český porcelán, Gora Slovakia, Jannai, Luis, Paramit nebo IN-spirace. Za zmínku stojí, že slavný Český porcelán slaví letos 150. výročí svého založení, čemuž bude věnována právě expozice na tomto veletrhu.

Milovníky aranžování zajisté potěší profesionální dekoratérská soutěž o nejkrásnější zákoutí se svíčkami.

A protože je tento veletrh také veletrhem dárků, najdete zde spoustu tipů třeba i na vánoční nebo firemní dárky. Luxusní manažerské předměty najdete třeba u firmy Brand Gifts, dámy potěší slavná jablonecká bižuterie značky Made in Jablonec. Poprvé bude vystavovat své vyhledávané dárkové zboží a stolní hry i významná firma Albi.

Perličkou dárkové sekce je účast významné aranžérky paní Radky Křivánkové, která předvede balení dárků v té nejprofesionálnější podobě.

Nenechte si ujít přehlídku inspirace!

Veletrh pro gastronomické mistry i kulinářské nadšence

Třetím ze série veletrhů je odborný veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který je věnován gastronomickému a hotelovému vybavení. Kromě odborníků si přijdou na své i návštěvníci, kteří se zajímají o vybavení do kuchyně. K vidění bude u firmy Woso Trade třeba slavný LotusGrill, který získal ocenění Red Dot Award za design.

Milovníky vína určitě osloví nabídka Nového vinařství, které se dostalo do finále soutěže Vinař roku 2013. A pokud si dáte raději šálek dobrého čaje nebo kávy, bude pro vás připraven dovozce pravých ceylonských čajů, firma Mixtee.

Aby toho nebylo málo, budete moci ochutnat thajskou, italskou i českou kuchyni, zhlédnout „Malou školu čepování piva“ nebo navštívit program barmanů a baristů z České barmanské asociace.

Národní tým Asociace kuchařů a cukrářů České republiky představí své soutěžní menu, se kterým reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích v zahraničí.

Italská škola pizzy S.N.I.P. Scuola Nazionale Italiana Pizzaioli návštěvníkům přiblíží zákulisí povolání pizzamakera až do posledních detailů, nabídne též širokou nabídku kvalitních italských surovin, jako salámy, sýry a stále více oblíbené „sotto acetto“. Bezpochyby nemůže chybět pravá italská pasta.

Všechny nabízené produkty budou připraveny k následným ochutnávkám v kombinaci lehce stravitelné pizzy Pinsa Romana, která je unikátním výsledkem důkladných studií kombinace vody a mouky v poměru 1:1.

Na své se budou moci těšit mimo jiné i milovníci bezlepkové pizzy nebo fanoušci akrobatických kousků Pizza Freestyle, které budou doprovodným programem po celou dobu konání veletrhu.

Nenechte si ujít přehlídku inspirace!

V pátek 26. 9. proběhne na pódiu GASTRO TOUR Rieber&Son Chef Club Day ve spolupráci s Národním týmem Asociace kuchařů a cukrářů ČR a časopisem GASTRO REPORT & MINUTKA pro majitele, provozovatele a profesionální kuchaře restaurací a dalších gastronomických podniků vzdělávací kulinářské setkání spojené s degustacemi pod názvem „Barvy podzimu v konceptech moderní gastronomie“.

Kromě bohatého doprovodného programu nabídne soubor návštěvnickou soutěž „Podzimní favorit veletrhů“, která na základě hlasů od návštěvníků rozhodne o nejpopulárnějším exponátu podzimu.

A jakou cenu získá jeden z návštěvníků? Letos jí bude luxusní stěna Felino od německého výrobce Gwinner, která tedy stojí za to!

Aktuální informace o veletrzích sledujte na internetových a facebookových stránkách ABF, www.forinterior.cz a www.facebook.com/abf.veletrhy.bydleni.

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Kdy se hodí náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení

Hledáte náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení?

Náhradní - záložní elektrické zdroje pro oběhová čerpadla ústředního topení. Dlouholetá zkušenost a kvalitní výroba,...

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Prodej nemovitosti představuje životní obchodní transakci, kterou většina z nás neuskutečňuje každý den. Jsme tedy v...

Najdete na iDNES.cz