Nejlepší dlažba na terasu? Keramika, která vypadá jako pravé dřevo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hezké slunečné dny vybízejí k posezení na balkoně či terase. Čím útulněji si je zařídíme, tím lépe se nám bude relaxovat. Domácí pohodu nejlépe navozuje dřevo. Společnost M.B.KERAMIKA se specializuje na 2 cm tlusté keramické dlažby, které jsou k nerozeznání od dřeva přírodního, a navíc odolnější.

Nejlepší dlažba na terasu? Keramika, která vypadá jako pravé dřevo | foto: M.B.KERAMIKA

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Chtěli byste mít na terase či balkoně dlažbu ve vzhledu dřevěných prken, čtvercový formát, či dokonce kombinaci různých formátů? V M.B.KERAMICE žádné přání není nemožné. Tato rodinná česká firma s dvacetipětiletou tradicí do svého sortimentu zařadila keramické 2cm dlažby v řadě barev a dekorů, vyrobené za použití nejmodernějších technologií. Aby vyšla vstříc požadavkům zákazníků, kteří upřednostňují vzhled dřeva i v exteriéru. 

Na rozdíl od skutečného přírodního materiálu se 2cm keramické dlaždice snadno udržují, mají dlouhou životnost, jsou stálobarevné a odolné vůči mrazu a vlhkosti. Navíc je lze snadno rozebrat a znovu složit. Více se o 2cm dlažbách dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil tým M.B.KERAMIKY. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.

Neodolatelná dřeva s příběhem

Jedním z nejprodávanějších „keramických dřev“ společnosti je Travel na obrázku. Je tak krásné a propracované, že mu málokdo dokáže odolat. Na omak působí jako opravdový přírodní materiál.

Pokud zařizujete terasu či balkon na vaší venkovské chalupě, víkendovém domku či roubence, nepochybně se nadchnete pro dlažbu na terasu Cross Wood. Působí jako letitá dřevěná prkna vyšisovaná sluncem, která mají bohatou historii a ukrývají životní příběhy. 

Nejlepší dlažba na terasu? Keramika, která vypadá jako pravé dřevo

Dřevo jako z rukou mistra

Jako mistrovské dílo, na kterém autor pracoval několik let. Tak působí dlažba Nau na obrázku. Zachycuje každou stopu opotřebeného dřeva, které výrobce pečlivě zkoumal. 

Aby vytvořil jedinečné desky, které vyvolají silné emoce. M.B.KERAMIKA má v sortimentu i spoustu dalších „pokladů“, aby si úplně každý vybral něco, co ho oslní. Nejen o těchto, ale i mnoha dalších venkovních 2cm dlažbách na terasu se dozvíte více informací na Terasy a venkovní dlažby. Anebo kontaktuje online poradenské centrum. Odborníci firmy se vám v pracovní době ozvou obratem.

Nejlepší dlažba na terasu? Keramika, která vypadá jako pravé dřevo

Vždy tvořivá atmosféra

Máte i jiné přání? M.B.KERAMIKA se kromě 2cm dlažeb specializuje i na velmi luxusní nebo velkoformátové obklady a dlažby. Objevte to, co hledáte, s pomocí profesionálů, které jejich práce baví. Přesvědčí vás, že výběr obkladů a dlažeb nemusí být zdlouhavým a náročným procesem. Ale příjemným zážitkem, který vás bude bavit. Již nyní se na vás těší vždy usměvavý a pozitivně naladěný tým M.B.KERAMIKY, který si velmi zakládá na tvořivém a přátelském přístupu k zákazníkům.

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

pět poboček: Prostějov | Přerov | Znojmo | Svitavy | Brno.

Provozuje online poradenské centrum pro zájemce z celé ČR. Zeptejte se odborníků na online chatu, který najdete na stránkách M.B.KERAMIKY.

www.mbkeramika.cz | tel.: +420 777 746 852


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Brno, 29. prosince 2018: Rádi byste si před koupí domu vyzkoušeli, jak se vám v něm bude bydlet? Otestujte si nový...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Najdete na iDNES.cz