Nálepky a tapety na zeď vám dokážou změnit náladu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejenom barvy, motivy, optické klamy, ale i materiál a druh nálepky či tapety na zeď dokáže působit na světlo v interiéru a tím i na naši náladu a celkové vnímání světa. Jaké jsou možnosti a co ještě o tapetách nevíte, vám přiblíží designéři z POINTshop.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nálepky a tapety na zeď Vám dokáží změnit náladu

Barva tapety na zeď může být jednobarevná v tmavších, světlejších, neonových barvách. Zaleží, zda byste chtěli atmosféru v daném pokoji zjemnit či naopak pokoj rozzářit. Nemusíte nutně vytapetovat celý pokoj! Stačí i jedna strana zdí.

Pokud byste chtěli zachovat neutrální atmosféru pomocí jednobarevné tapety, zkuste použít na jednu stranu tapetu v tlumených tónech, druhou hned pestřejší, pak zase tlumenou. Světlo si s barvami pohraje samo a neviditelná světelná hudba je zaručena. Doporučujeme prvotřídní francouzské tapety od Texdecoru, sdružujících firmy Caselio, Camengo, Casadeco, Casamance.

Nálepky a tapety na zeď Vám dokáží změnit náladu

Tapety na zeď mohou pokoj opticky zúžit i rozšířit

Vzorované tapety na zeď mohou být s dětskými motivy, jako nejoblíbenější tapety od Casadeca z kolekce Playtime či s motivy obdivujících kulturu Dálného východu, jako od starobylé firmy Eijffinger z kolekce Pip Studio nebo od Casadeca kolekce Fancy Garden.

Jste spíše sofistikovaný typ libující se v minimalistických motivech, pro vás  je tedy kolekce Charisma od německé firmy Marburg. Věděli jste, že tapety se svislými pruhy prostor zúží a motiv kruhů, či větších květů naopak rozšíří?

Tapety na zeď mohou být vinylové, vliesové, papírové či jenom fototapety. Jaký je v tom rozdíl? Obrovský!

Vinylové tapety jsou omyvatelné, dají se čistit, jsou ideální do kuchyní, koupelen a předsíní. Tapety jsou vynikající na údržbu, zakrývají nepatrné nerovnosti, jsou levnější než vliesové tapety, lepidlo se nanáší na stěnu a tapetu. U vliesových tapet je nejdůležitější nehořlavost a snadnost lepení, protože se lepí takzvaně za sucha. Materiál je velmi dobře propustný vodě i vzduchu.

Stěna pod tapetou může dýchat, ale zároveň je izolovaná tepelně. Papírové tapety na zeď se nehodí do vlhkého prostředí a ani na stěny, které hodně praskají, avšak mohou být omývatelné, nehořlavé, světloodolné, naprosto odolné proti drhnutí a nejsou tak cenově náročné. Fototapety jsou nejjednodušší variantou a věřte, že je z čeho vybírat.

Nálepky a tapety na zeď Vám dokáží změnit náladu

Nálepky na zeď můžou navodit iluzi jako dekorativní doplněk a váza na zdi, nemusí být vázou opravdovou. Na výběr jsou dekorativní, dětské, elegantní nálepky, ale i takové, které jsou součástí tapetových kolekcí, jako nálepky od Casadeca kolekce Brazil.

POINTshop.cz – specialista na nálepky a tapety na zeď

Potřebujete poradit? Specialista na nálepky a tapety na zeď, internetový obchod POINTshop.cz, nabízí svým zákazníkům online poradce. Výhodou je přehlednost, spolehlivost, bezproblémová komunikace.

Pokud chcete mít radost z bydlení, nedělejte kompromisy, navštivte POINTshop.cz a DEJTE  SVÉMU BYDLENÍ POINTU.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

PVC podlahy Gerflor DesignTex s textilní podložkou a zárukou 15 let

PVC podlahy Gerflor Design Text s textilní podložkou a zárukou 15 let

Podlahy DesignTex Plus určené do bytových i komerčních prostor dokonale imitují dekory dřeva nebo napodobeninu...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Najdete na iDNES.cz