Kvalitně a zdravě můžete spát na antibakteriálních matracích MABO

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Lehnout si do postele, zavřít oči a nechat se unášet do říše snů. Kdo by se nechtěl dobře vyspat, odpočinout si na další den? Zvlášť v dnešní uspěchané době to může být alfa a omega úspěchu. Jedině odpočinutý člověk dokáže zvládat náročnost pracovních dní.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitně a zdravě můžete spát na antibakteriálních matracích MABO

Realita však bývá jiná. Kolik z nás se v noci převaluje, nemůže usnout, ráno vstává rozlámaná? A často zbytečně. Mnohdy je na vině nevhodná matrace v posteli.

Pořiďte si některou z nové kolekce antibakteriálních matrací značky MABO a spát jako v bavlnce budou i alergici.

MABO: špičkové matrace

Investice do kvalitní matrace se rozhodně vyplatí. Jak však poznat tu kvalitní? Je dobré se řídit zkušeností výrobce a referencemi. Nešlápnete vedle, pokud si pořídíte některou z matrací MABO, české společnosti MABO TRADE s.r.o., která se již 16 let specializuje na zpracování měkčených PUR pěn a na výrobu matrací. 

Špičkové technologie i vývoj a dlouholeté zkušenosti nesou ovoce. Společnost na trh dodává matrace špičkové kvality s dlouhou životností, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Top nabídkou je nová kolekce matrací z antibakteriálních pěn, které účinně působí proti plísním, bakteriím a roztočům.

Nová kolekce antibakteriálních matrací MABO

Matrace ANTE, vhodná pro lamelové rošty nebo pevné podložky, je luxusní sedmizónová matrace s unikátní 3D profilací lehacích ploch. Takto upravená lehací plocha se lépe přizpůsobuje tělu a zároveň zachovává pevnější okraj, který udržuje tělo uprostřed matrace.

Je vyrobena z antibakteriální pěny s vysokou gramáží 40 a 32kg/m3 a viscoelastické – líné pěny. Výsledkem je dvojí volba tuhosti matrace. Otočením matrace lze zvolit tužší zelenou stranu, či měkčí stranu s viscoelastickou pěnou.
3D profilace s vertikálními otvory spolehlivě odvádějí vlhkost a přebytečné teplo mimo matraci.

Účinky antibakteriálních pěn umocňuje potah s 3D provzdušňovací mřížkou. Elastický potah s vysokou PES výplní (400gr/m2) je díky čtyřstrannému zipu snadno pratelný v běžné pračce při 60°C.

Podobné charakteristiky má i matrace CAMA, která se liší pouze kombinací antibakteriálních pěn s bio pěnou, a nosností 130 kg, tedy o 10kg vyšší než ANTE.

Kvalitně a zdravě můžete spát na antibakteriálních matracích MABO

Matrace CAMA

Matrace MATY je také kvalitní sedmizónová matrace z antibakteriálních pěn s dvěma tuhostmi - zelenožlutá tužší 40kg/m3 a červená měkčí 32kg/m3. Kombinace horizontálních a vertikálních otvorů zaručuje výbornou prodyšnost a prodlužuje životnost matrace. Otvory spolehlivě odvádějí vlhkost a přebytečné teplo mimo matraci. Stejně jako u předchozích matrací antibakteriální účinnost zvyšuje kvalitní potah.

Kvalitně a zdravě můžete spát na antibakteriálních matracích MABO

Matrace MATY

Pružinová antibakteriální matrace

Zástupcem pružinových matrací v kolekci antibakteriálních je matrace VENTA.
Jedná se o kvalitní pružinovou matraci s jádrem z taškových pružinek (380ks pružinek). Pro lehací vrstvy jsou použity antibakteriální pěny gramáže 32 a 40kg/m3 s výškou 3cm. Tyto lehací vrstvy jsou upraveny zónovým děrováním tak, aby dokonale odváděly vlhkost a přebytečné teplo od těla. Otočením můžete volit mezi tužší a měkčí stranou. Jádro je chráněno stejně jako ostatní separačním úpletem a efektivitu zvyšuje potah. Matrace je vhodná pro lamelové rošty s nižším polohováním nebo pevné podložky.

Kvalitně a zdravě můžete spát na antibakteriálních matracích MABO

Matrace VENTA

Na všechny matrace nové antibakteriální kolekce poskytuje výrobce 5 let záruku na jádro matrace a příjemná je i nabídka zaváděcí ceny. Do 30. 9. 2013 zaplatíte o 40% nižší cenu za kteroukoliv matraci z nové kolekce antibakteriálních matrací MABO.

Proč tedy konečně nespat zdravě a kvalitně?

Podrobné informace o společnosti MABO TRADE s.r.o. a její nabídce všech matrací i nové kolekci antibakteriálních matrací s ceníky, možností online koupě i seznamem prodejen najdete na internetové adrese: www.matrace-mabo.cz.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Látkové rolety na okna rychle nahrazují tradiční záclony i závěsy

Moderní bydlení se honosí stále většími okny, která potřebují vhodné stínění. Klasické krajkové záclony však modernímu...

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Do moderního bydlení patří design i pasivní prvky

Bytový dům Barvy v Brně na Lesné

Brno, 27. prosince 2018: Bytové projekty z dílny All Inclusive Development patří k tomu nejzajímavějšímu, co lze v...

Najdete na iDNES.cz