Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

Komerční sdělení   10:55aktualizováno  10:55 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
O Praze se říká, že patří k nejkrásnějším městům na světě a že je stověžatá. Pokud si pořídíte bydlení v nově vznikající Rezidenci Churchill, budete mít dokonalý a úchvatný výhled na všechny věže historického centra české metropole včetně Petřínské rozhledny či majestátních věží svatovítské katedrály.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad! | foto: Rezidence Churchill

A novoroční ohňostroj, tradičně odpalovaný na Letenské pláni, budete moci sledovat přímo ze svého obýváku.

Rezidence Churchill, kterou ve spodní části Královských Vinohrad v ulici Italská buduje společnost SUDOP Invest, nabídne 57 prémiových bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk. „Srovnatelný rezidenční projekt, myšleno novostavba v centru Prahy ve stejné fázi výstavby, aktuálně v nabídce luxusních bytů v Praze nenajdete.,“ říká Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest a připomíná jedinečnou polohu: „Stačí přejít Italskou ulici a jste v parku Riegrovy sady, který se svou velikostí řadí do první desítky pražských parků. V létě je přímo stvořený pro rodinný piknik a je v něm i několik příjemných zahradních hospůdek a hřišť pro děti. Procházkou přes sady se pak snadno dostanete na náměstí Míru či náměstí Jiřího z Poděbrad, kde se pravidelně konají oblíbené farmářské trhy a v jejichž okolí je spousta originálních bister a kaváren.“

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

Lokalita se vyznačuje také výjimečnou dopravní dostupností. Do tří minut jste na autobusové zastávce v Italské ulici a do sedmi minut na zastávce tramvaje Husitská. V rámci projektu bude dokonce zbudováno i přímé propojení z podchodu domu s nedalekým Hlavním nádražím a se stejnojmennou stanicí metra trasy C. Pěšky se bez problémů dostanete také do historického centra – k Prašné bráně či na Staroměstské náměstí. A ty, kdo před městskou dopravou dávají přednost autu, určitě potěší, že rezidence leží v těsné blízkosti Wilsonovi ulice, tedy severojižní magistrály.

Na kvalitě záleží

Rezidence Churchill, jejíž dokončení je plánováno na konec roku 2019, navazuje na již existují Rezidenci Riegrovy sady. Je dílem pražského architektonického ateliéru Aukett, který vytvořil elegantní budovu zaoblených tvarů s provětrávanou fasádu a vnějším kamenným obkladem. Ten doplňují velkoplošná okna a prosklené fasády z hliníkových profilů s izolačním trojsklem se zvukovou izolací pro maximální soukromí a akustickou pohodu. Na jižních a západních fasádách je zasklení doplněno ochranou proti nadměrnému teplu a na severozápadní a jihozápadní straně jsou před okny vnější rolety. Tepelnou pohodu v létě zajistí klimatizace, jež je ve všech obytných místnostech, chybět nebude ani řízené větrání s rekuperací tepla. Větrat je možné i otevřením oken. Rezidence má tři podzemní a šest nadzemních podlaží, která jsou stupňovitě zasazená do svahu. Jižní a západní strana jsou s velkými lodžiemi a terasami, aby bylo maximálně využito jedinečné vyhlídky. Tou díky terasovitému řešení domu disponují i některé byty v přízemí, jejichž obyvatelé si budou moci pohled na město vychutnávat z předzahrádek. Mimochodem – největší z nich dosahuje plochy 340 metrů čtverečních. Byty situované na východ a sever mají lodžie.

Krok do Riegrových Sadů, atraktivní výhled na Pražský hrad!

V podzemních podlažích jsou umístěné sklepy a garáže – pro každý byt je počítáno minimálně s jedním parkovacím stáním. V parteru, který bude průchozí severozápadním směrem, budou mít své místo i menší obchody.
Rezidence Churchill klade důraz na bezpečnost, soukromí a maximální pohodlí svých obyvatel, proto se do objektu vchází přes velkorysé lobby s recepcí, přičemž dva jihovýchodní vstupy mají tyto prostory společné a severozápadní je řešen samostatně. Recepce bude fungovat v režimu 24/7/365 a bude nabízet concierge služby. Díky rozdělení domu na tři sekce se samostatnými schodišti a výtahy se na společné chodbě nenachází více než čtyři vstupy do bytů. Bezpečnost je zajištěna také kontrolou vstupu pomocí kartových a bluetooth čteček v kombinaci se samozamykacími zámky a dále kamerovým systémem, monitorujícím obvod domu a společné prostory v přízemí a v suterénech.
Kvalita a vysoký standard se bude samozřejmě týkat i vnitřního vybavení bytů. „Byty jsou připravené na instalaci smart home technologie a zabezpečovacího systému, rozvody v domě počítají s připojením na optickou datovou síť a ve všech bytech je dotykový videopanel komunikující se vstupy a s recepcí,“ přibližuje použité technologie Jan Sellner.

Rezidence Churchill navazuje na úspěšný projekt Rezidence Riegrovy sady. V současné době je velmi atraktivní novinkou na současném realitním trhu bytů na Vinohradech. Podobně luxusní bydlení v novostavbě s Prahou na dlani rozhodně v hlavním městě nenajdete!


Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Změna dodavatele energií se vyplatí, uvědomuje si to stále více lidí. Ušetřit můžete značné peníze. Vedle ceny ale...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Najdete na iDNES.cz