Každému interiéru dáváme jedinečného ducha, aby se v něm dobře žilo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každý by si přál bydlet ve svém, útulném bytě, který by měl jedinečný charakter, návštěvy by jej obdivovaly, ale hlavně – cítil se doma jako ryba ve vodě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v něm dobře žilo | foto: La Design

Realita ubije hodně dobrých úmyslů a snů. Většina z nás po koupi bytu nemá tu sílu a fantazii byt dotáhnout do konce, navíc platí, co nedoděláte do půl roku po nastěhování, to jako by usnulo a člověk si rychle zvykne na to, že mu ze stropu visí žárovky nebo že snídá na bedně od banánů.

A teď si dejte kávu nebo oblíbený čaj a představte si, že přijde někdo z venku, někdo, kdo váš prostor uvidí poprvé, bude mít odstup, energii a zkušenosti, aby se do toho pustil… A to je úkol pro nás.

Zařizování interiéru je radost, pojďme ji spolu sdílet

Pomůžeme Vám se zařízením celého bytu, domu, chaty nebo i jedné místnosti. Poradíme vám jak sladit barvy a dáme tipy na ověřené dodavatele. Rádi se pustíme do celkové rekonstrukce domu, návrhu kuchyňské linky nebo spolu zařídíme dětský pokoj. Naším úkolem je vytvořit interiér, který bude mít ducha, kde se budete cítit ve své kůži.

Spolupráce s designérkami atelieru La Design

A jak to u nás funguje? Naše práce je založena na osobním vztahu s klienty, proto dáváme přednost tomu, setkat se osobně. Přijďte k nám na kafe a uvidíte, co pro vás můžeme udělat. Naladíme se na sebe a když přijdou první nápady, třeba zjistíte, že s námi chcete spolupracovat. Nebojte se, v našem útulném atelieru na Malé Straně strávíte určitě pěkné chvíle při snění a plánování Vašeho nového bydlení.

Kolik to stojí naše služby?

Přijďte s projektem a domluvíme se. Nemáme ceník, který je omezený na vzorce v tabulce. Podle vašich potřeb a možností najdeme to správné řešení. Chceme, abychom mohli své služby nabídnout každému, kdo touží po pěkném bydlení. Neznamená to, že pracujeme zadarmo. Ale když nám řeknete, kolik chcete do svého interiéru investovat, přizpůsobíme tomu své služby. Vytížený manažer u nás najde plnou péči – ušetří čas a my se postaráme o všechno včetně úklidu před stěhováním. Mamince na mateřské, která chce zařídit pokoj pro dítě s omezeným rozpočtem, nabídneme osobní konzultaci. Správná cena je taková, která je v pořádku pro nás i pro vás. To vymyslíme...

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru dali jedinečného ducha a aby se v

Interiér moderního střešního apartmánu, Praha

Projekt od A do Z

Připravíme půdorys s rozmístěním nábytku. Schválenou variantu zpracujeme ve 3D a připravíme si barevně – materiálová schémata. Pak si schválíme finální variantu a je na nás zajistit řemeslníky, objednat nábytek a zařídit to, že vše klapne. Ale nepředstavujte si, že to bude strastiplný proces, plný zodpovědných a možná nudných rozhodnutí. To tedy opravdu nebude. Hodně se nasmějeme a pak si třeba při "kolaudaci“ dáme i lahev šampaňského. 

Budete se na prezentace těšit, protože po vás toho zase tolik chtít nebudeme – většina společné práce probíhá na schůzkách a domácí úkoly nebývají nikterak náročné. Ale ten pocit potom. Designéři odejdou, ale vy zůstanete doma a budete si užívat nový, váš osobní, pohodlný domov. Při cestě z práce se budete těšit na nové věci a kolaudace s přáteli bude najednou milá událost, na které budete moct ukázat své vysněné bydlení.

Poradenství

Možná potřebujete jen poradit. Zavolejte nám a domluvíme si konkrétní termín.

Naše realizace

Od roku 2008 jsme pro své klienty s nadšením navrhli více než 100 bytových interiérů a přes 50 komerčních projektů.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v

Interiér bytu v Praze

Naše české penziony svůj vztah k designu teprve hledají

Jsme interiérové designérky a jsme dost pracovně postižené. Všude na dovolené se rozhlížíme, chytáme ve vzduchu inspiraci, hodnotíme, jak to kde vypadá. A došly jsme k závěru, že naše hotely a penziony by potřebovaly trochu pomoct. Málokde najdete tolik vyplýtvaného potenciálu. 

Nově zrekonstruované hotely si pořizují standardizovaný nábytek z bukového laminátu, doplní jej zlatými lampičkami a celkový dojem umocní už jen záclony a polyesterové závěsy. Říkáte si, že je to kvůli malému rozpočtu? Nenechte se mýlit, tento typ nábytku také něco stojí a často by se se stejným rozpočtem dalo čarovat.

Máme zkušenosti se zařízením více než šedesáti apartmánů krátkodobého pronájmu, rády bychom své nápady a zkušenosti rozšířily. Také bychom chtěli trochu povzbudit české majitele, kteří se bojí investic do designu a neví jak na to a pomoci tak trochu zlidštit ubytovací kapacity u nás.  A proto…

Hledáme ideálního klienta!

Jste vlastníkem hotelu, penzionu, restaurace? Nebojíte se trochu odvázat a pořídit si jedinečný design svého podniku? Hledáme osvícené majitele těchto zařízení, kteří nám dají prostor pro realizaci originálních nápadů – to je podmínka a svěří interiér svého podniku do rukou designérek. Můžeme vám slíbit, že interiér bude atraktivní pro klienty, že s námi neutratíte více, než bude schválený rozpočet a že se stanete mezi svými konkurenty viditelnými.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v

Moderní střešní apartmán, Praha

Jak se rozhoduje klient při výběru hotelu?

Klienti vyhledávají často ubytování na různých internetových stránkách, kde nabízí své služby většina ubytovacích zařízení v kraji. Porovnávají ceny a vybírají si podle fotek, kde by se mohli na své dovolené nebo víkendu cítit dobře. Nízká cena je lákavá, ale pokud nemá hotel pěkný interiér, často vyhraje konkurence, která má o něco vyšší sazby. Interiér musí být příjemný, zvoucí a dobře nafocený. Realizace takového interiéru nemusí být drahá záležitost. Rozhodují dobré nápady, zkušenosti a kontakty.

Snažíme se, abychom každému našemu interiéru daly jedinečného ducha a aby se v

Kontakt:

Atelier: Šeříková 4, Praha Malá Strana, 150 00

Email: ladka.kolarova@ladesign.cz

Telefon: 602 621 500

Těšíme se na vás! Pro domluvení schůzky prosím kontaktujte Laďku.
 

Autor:

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Češi míří do Wembley! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma

Češi míří do Wembley! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma

Kvalifikace na příští mistrovství Evropy ve fotbale startuje. A pořádně zostra! Český výběr zahájí cestu na turnaj,...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Mechové obrazy dopřejí vašemu interiéru harmonický kousek přírody

Mechové obrazy dopřejí vašemu interiéru harmonický kousek přírody

Pohled na květiny uklidňuje, navozuje pocit pohody a celý prostor přirozeně zútulní. Proto bytoví architekti a...

Dlaždičky jsou nuda, zkuste betonové stěrky Betonepox®

Betonepox

Hledáte do koupelny, kuchyně, na chodbu nebo do komerčních objektů vhodný povrch stěn nebo podlahy? Bílá stěna je...

Prodáváte nemovitost v Praze? 3 důvody, proč si vybrat Edox reality

Prodáváte nemovitost v Praze? 3 důvody, proč si vybrat Edox reality

Ačkoliv se to nezdá, patří výběr té správné realitní kanceláře k nejtěžším bodům celého prodeje nemovitosti. I malá...

Najdete na iDNES.cz