Kamerové systémy: Velkoobchod VIAKOM přináší klientům stále něco navíc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Přinášíme našim partnerům stále něco navíc. Tento slogan jsme si osvojili, protože přesně vystihuje misi naší společnosti. V naší společnosti, která se specializuje na kamerové systémy, se snažíme orientovat na reálné potřeby našich partnerů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dohromady tvoříme specializovaný tým odborníků, který tu je jako celek pro Váš úspěšný projekt a spokojenost vašeho zákazníka

Citlivě vnímáme zpětnou vazbu od našich partnerů a flexibilně rozšiřujeme sortiment našich služeb, aby se každý náš zákazník setkal s přidanou hodnotou, kterou vnímá jako skutečnou přidanou hodnotu.

Nekončící cesta s hlavním smyslem: "Přinášet stále něco navíc"

Kamerové systémy a nastupující trendy

Kromě reakcí na přímou zpětnou vazbu od našich zákazníků vnímáme i důležitost odhadu nastupujících trendů v oblasti soustředící se na kamerové systémy, které přináší nejen nové funkce a úspory pro vaše projekty, ale přináší i zcela nové možnosti využití kamerových systémů, které v budoucnu zaujmou pevné místo na trhu s kamerovými systémy. Jedná se především o trendy spojené s HD-SDI technologií, analýzou obrazu a v neposlední řadě i s asistivní technologií, která bude již brzy pečovat o naše rodiče, prarodiče a časem i o nás a pravděpodobně zaujme podíl na trhu kamerových systémů možná i v jednotkách až desítkách procent z celkového obratu v CCTV.

Nestagnujeme, vyvíjíme se na naší cestě stát se součástí trhu, nikoliv jen jeho jedním prvkem

Kamerové systémy: Velkoobchod VIAKOM přináší klientům stále něco navíc


 

2013Rok školení

Rok 2013 je pro nás rokem vzdělávání našich partnerů. Připravili jsme pro vás širokou nabídku školicích aktivit napříč celým rokem. Rozšířili jsme tradiční hromadná školení do dalších regionů, jako je Ostrava či Brno a budeme dále pořádat školení všude tam, kde bude o naše školení zájem. Připravujeme opět akci ROAD SHOW, kdy naši specialisté na konkrétní problematiku vyjíždí s naším předváděcím centrem napříč Českou Republikou, aby byly všechny naše kamerové systémy a další služby přístupné i ve vzdálenějších regionech.

V roce 2013 vám nabízíme, že naši aktivitu nasměrujeme do vzdělávání.
 

On-line vzdělávání

Jako absolutní novinku pro tento rok jsme pro vás připravili takzvané Webináře. Jedná se o velmi oblíbenou metodu on-line komunikace, která díky svým možnostem dalece překračuje klasická školení. Za první dva měsíce roku 2013 jsme již zrealizovali 12 webinářů ve třech tématech podle přesných požadavků našich zákazníků. Pokud jste se zúčastnili těchto webinářů, již asi víte, že tato metoda vzdělávání se bude vyvíjet v pokročilou metodu oboustranné komunikace.

Zpětná vazba našich zákazníků na on-line vzdělávání nám jasně ukazuje, že to je správná cesta.

Kamerové systémy: Velkoobchod VIAKOM přináší klientům stále něco navíc

Podpora v regionálních aktivitách

Jako další novinku jsme pro vás připravili podporu vašich regionálních prezentačních aktivit. Pokud se ve vašem regionu bude konat tematický veletrh nebo jiná možnost Vaší regionální prezentace, které byste se rádi zúčastnili, nabízíme Vám spolupráci na vaší prezentaci, zapůjčení sortimentu, tvorbu prezentačních grafik a v neposlední řadě zapůjčení našeho specialisty na prezentace.

Máte zájem? Kontaktujte nás, rádi s vámi probereme možnost vaší regionální reprezentace. 

Tým specialistů přes kamerové systémy se stále rozšiřuje

Díky stále se rozrůstajícímu týmu odborníků přes kamerové systémy, Vám můžeme, kromě nových aktivit, stále nabídnout: ochotné obchodní oddělení, kvalifikovanou technickou podporu, sofistikovaný showroom, okamžité skladové zásoby, vlastní servis proškolený přímo výrobci, poradenství v oblasti návrhů a všechny ostatní služby, které vnímáme jako samozřejmou součást velkoobchodních dodávek kamerových systémů.

 

 


Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

INSPECTO zjednodušuje provádění revizí

revize

Jsou tisíce aplikací, které se snaží cílit na co největší publikum. Kolik je ale takových, které se zaměřují na úzkou...

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

Najdete na iDNES.cz