Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo dnes vyhlíží nadstandardní bydlení v Praze a okolí, hledá v širším centru a v nových VIP zónách. Oblíbená je „pětka“, tedy Praha 5. V pražských Košířích vyrostl komorní projekt s pouhými osmi byty, ale už jen dva z nich čekají na svého majitele.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra | foto: Jinonická Rezidence

Ne každý hledá bydlení v satelitu za Prahou. Zbytečné dojíždění, problémy s rodinnou logistikou v případě, že už máte děti, bydlení mimo město – to jsou argumenty, kvůli kterým si mnozí řeknou: „Ne, to není nic pro mne.“ Jenomže ani developerské bytové projekty nejsou pro každého. Chybí soukromí, neuchvátí vás design projektu a mnohdy postrádají i zajímavý duch místa s blízkostí přírody pro sport a relaxaci.

Jinonická Rezidence, což jsou nové luxusní byty Praha 5, nabízí bydlení v širším centru metropole, přesto v soukromí a na místě plném zeleně. „Coby kamenem dohodil“ to máte do centra, ale i do unikátní pražské chráněné oblasti – do Prokopského údolí. Jeho krásnou přírodu plnu chráněných rostli a živočichů možná znáte, ale věděli jste, že jde o jedno z nejvýznamnějších nalezišť zkamenělin na světě? V sousedství rezidence se nachází rovněž přírodní památka Vidoule, přírodní park Košíře-Motol a rozhledna Cibulka.

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Praha 5 se stává novým centrem Prahy

Povedená rekonstrukce Anděla, dostatek obchodních center, restaurací, ale pořád i nádherné přírody, udělala z Prahy 5 nové centrum Prahy pro Pražany. Turisté sem zabloudí zřídka, a tak si tu Prahu užijete mnohem více než v jejím centru.

Jinonická Rezidence nabízí ještě dva volné byty z osmi

Zmíněný bytový komplex, který vyrostl v krásné pražské části, nabízí bydlení pro ty, kdo hledají více než běžný byt – komorní bydlení, moderní architektura, příroda na dosah a dostupnost centra (Anděl) do 5 minut. Prodej bytů Praha 5 – Košíře v Jinonické Rezidenci se těší velkému zájmu, pro vážné zájemce jsou k dispozici poslední dva volné byty.

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Prvním volným bytem o rozloze 106,4 m2 je byt s jedinečnou dispozicí 4+1 s terasou a kaskádovitou zahradou ve svahu. Tento byt poskytne pohodlné bydlení i pro větší rodinu. K dispozici jsou například hned dvě koupelny. A navíc… dominantou exteriéru je přírodní skála sousedící s velkorysou terasou.

Druhý volný byt 3+kk má rozlohu 77,9 m2 z čehož je 70,3 m2 užitná plocha a 8,7 m2 terasa. Jde o mimořádně praktické dispoziční řešení bytu s propojenou kuchyní a obývacím prostorem, dvěma koupelnami i prostornou šatnou. Navíc je tento byt kompletně zařízen od interiérového designéra a vy máte jedinečnou příležitost koupit vybavený byt. Odpadnou Vám tak starosti s výběrem nábytku a nový rok tak můžete přivítat v novém bytě za pár týdnů.

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Byty jsou zkolaudovány a připraveny k nastěhování. K bytu navíc získáte dárek – návrh interiéru od renomovaných bytových designérů.

Bydlení pro rekreační sportovce i rodiny

Nové bydlení si užije každý, kdo hledá soukromí, klid, ale současně možnost sportovního vyžití. Je jedno, jestli jde jen o procházky se psem, pravidelné běhání, nebo jízdu na kole. Místo je ideální i pro celou řadu aktivit s dětmi – od kojenců v kočárku až po ty starší. Hromadnou dopravou je za pár minut dostupné i další sportovní či kulturní vyžití nejen po celé Praze 5.

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

PVC podlahy Gerflor DesignTex s textilní podložkou a zárukou 15 let

PVC podlahy Gerflor Design Text s textilní podložkou a zárukou 15 let

Podlahy DesignTex Plus určené do bytových i komerčních prostor dokonale imitují dekory dřeva nebo napodobeninu...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Otestujte developerský unikát: pasivní rodinný dům

Brno, 29. prosince 2018: Rádi byste si před koupí domu vyzkoušeli, jak se vám v něm bude bydlet? Otestujte si nový...

Najdete na iDNES.cz