Individualita na míru: dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na trhu existují produkty, které dokážou podtrhnout vaši individualitu nebo které vám díky své flexibilitě pomůžou zachránit situaci, když nedopadnou ideálně některé stavební práce nebo jde o netypickou výchozí stavební situaci při renovaci. Pomoci vám mohou například sprchové žlábky na míru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Individualita na míru: Dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky | foto: Viega

Koupelna se už dávno stala z účelné sanitární místnosti místem, kde hledáme soukromí a pohodu. Je oázou wellness, kde se člověk cítí uvolněně, klidně a příjemně – obklopen vkusným designem, kvalitními materiály a moderní technikou. Vedle vzhledu a kvality hraje velkou roli také touha po individualitě. Koupelnu splňující tato kritéria vám pomohou splnit komponenty, jakými jsou atypický tvar vany, netradiční materiály, zajímavé osvětlení nebo variabilní sprchové žlábky.

Sprchové žlábky, které dokonale padnou do každé koupelny

Individualita na míru: Dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky

Naprosto variabilní jsou např. sprchové žlábky Advantix Vario. Lze je zkracovat či prodlužovat podle přání v rozmezí od 30 do 280 cm. Můžete si také zvolit, zdali bude voda odtékat podlahou, nebo stěnou, dokonce lze žlábek spojením jednotlivých komponent tvarovat do písmene L nebo U. 

Co se týče barvy, můžete být také individualisti a kromě typické chromové verze zvolit bílou nebo zcela černou barvu. Pokud navíc vyberete totožnou barvu i u dlažby, minimalistické pojetí žlábku jen umocníte. Minimalismus splňují i parametry žlábku - vestavná hloubka 25 mm a výška pouhých 20 mm.

Individualita na míru: Dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky

V balení výrobku najdete vše potřebné k instalaci i úpravě délky, včetně lepidla a izolačního pásu pro napojení k okolní konstrukci. Sprchové žlábky jsou k dostání i ve speciální snížené verzi pro případy renovace, kdy je výška podlahy místnosti limitující. 

Na webových stránkách společnosti Viega, která sprchové žlábky vyrábí, najdete konfigurátor, který vám usnadní nákup. Po zadání parametrů systém vygeneruje kromě grafického náhledu i sestavu komponent, které budou pro danou instalaci zapotřebí.

Sprchový žlábek ověšený cenami za design

Obzvlášť u koupelny platí, že spousta zařizovacích předmětů je prostě daná. Prvky jako umyvadlo, vanu, toaletu nebo obklad stěn najdete v této místnosti vždy, jejich praxí prověřené tvary a funkce jsou dány a mnoho prostoru pro individualitu zde nenajdeme. 

Když se pak najde výrobce, který takové praktické a „přízemní“ produkty, jako je baterie, sifon pod umyvadlem nebo odtokový žlábek dokáže povýšit na designový prvek s funkcemi, které umožňují uživateli být svůj, je to skvělé.

Individualita na míru: Dopřejte své koupelně designové sprchové žlábky

Že jsou o tom přesvědčení i odborníci, svědčí i fakt, že např. výše jmenovaný sprchový žlábek Advantix Vario sesbíral už mnoho designových cen, mezi jinými Design Plus powered by ISH, RedDot Design Award nebo German design Award.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Další z rubriky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

PVC podlahy Gerflor DesignTex s textilní podložkou a zárukou 15 let

PVC podlahy Gerflor Design Text s textilní podložkou a zárukou 15 let

Podlahy DesignTex Plus určené do bytových i komerčních prostor dokonale imitují dekory dřeva nebo napodobeninu...

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

Najdete na iDNES.cz