Ideální investici do komfortního bydlení nabízí Rezidence Kolovraty

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Bydlet v přírodě a Praze nadosah? A ještě k tomu v unikátních domech v nadstandardním provedení zaručujících vysoký komfort bydlení. Neexistuje lepší volba pro pohodlné rodinné bydlení ani pro smysluplnou investici. Stačí si vybrat inteligentní nízkoenergetický dům v Rezidenci Kolovraty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rezidence Kolovraty | foto: POLYXENA CAPITAL, s.r.o.

V místě s největším souvislým porostem zeleně u lesoparku Prknovka, který se nachází na západní straně Kolovrat, najdete rezidenční bydlení ve funkcionalistickém stylu. Firma Polyxena Capital, s.r.o. tu realizuje projekt výstavby inteligentních nízkoenergetických domů. A ne ledajakých.

Inteligentní domy pro moderní bezproblémové bydlení 

Na pozemcích s rozlohou 617 – 2040 m2 je situováno 16 nízkoenergetických domů s inteligencí v nadstandardním provedení. 

Každý z domů se sám hlídá, uspí, vypne. Dokonce Vám ohlásí, když Vaše dítě překročí hranici pozemku. To všechno umožňuje systém, který firma Polyxena Capital používá. Jedná se o jeden z nejlepších a nejspolehlivějších systémů, který je součástí řešení inHome. 

Na centrální jednotku je napojeno topení, osvětlení, žaluzie, centrální vysavač, zabezpečovací systém, kamery, domácí vrátný, televize, satelit, audio a video systém.

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Celý dům je možné ovládat a monitorovat vzdáleně pomocí téměř libovolného zařízení připojeného k internetu – počítač nebo "chytrý“ telefon či iPad. V případě jakéhokoliv problému jsou uživatelé informováni pomocí mobilního telefonu. Systém se ovládá velmi jednoduše a intuitivně pomocí dotykového panelu (iPad, iPhone, iPod), televize nebo centrálního dálkového ovladače.

inHome je navržen tak, že v případě výpadku z provozu, je v domě možno vše ovládat konvenčními prostředky, a tak není nijak dotčena funkcionalita řízených systémů, kterými jsou světla, topení, TV, žaluzie atp.

Nízké provozní náklady rodinných domů bodují

Vytápění a větrání těchto domů je řešeno rekuperací, tedy zpětným získáváním tepla. Teplý vzduch není  bez užitku odveden otevřeným oknem ven, ale v rekuperačním výměníku odevzdá většinu svého tepla přiváděnému vzduchu. Navíc tento systém velmi účinně zabraňuje tvorbě vlhkosti a plísní, důsledná filtrace přiváděného vzduchu minimalizuje množství prachových částic v ovzduší jednotlivých místností.

Třešinkou na dortu je pak elektrický topný systém v podlaze s možností regulace v každé místnosti, dřevěné podlahy podle individuálního výběru a  vytápěná zámková dlažba před garáží.

Rezidence Kolovraty: komfortní hezké domy na dobrém místě

Domy v Rezidenci Kolovraty jsou výsledkem několika nej a tedy zárukou spokojeného bydlení. Kde jinde se na jednom místě podařilo spojit dokonale navržený dům se špičkovým vybavením, nízkými provozními náklady a to vše umístěno v super prostředí a s pomyslnou pentlí harmonicky působící celku navrch?

Rezidence Kolovraty: komfortní bydlení v přírodě s Prahou nadosah

Tady budete bydlet v přírodě, ale přitom v moderním domě, který slouží Vám, ne Vy jemu. 

Příjemné bydlení umocní i dobré dopravní spojení s centrem Prahy, plynulá návaznost na dálniční síť, místní škola, školka, lékaři, ale i možnost aktivní relaxace ve wellnessu, na cyklostezkách či procházkách lesoparkem. Ke komfortu bydlení rovněž přispívá blízkost nákupního a společenského centra Průhonice – Čestlice.

Podrobné informace o rezidenčním bydlení v Kolovratech, dispoziční řešení areálu i domů, bohaté fotogalerie a animace s kontakty najdete na internetové adrese: www.rezidencekolovraty.cz

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Víte, jak se vyrábí plastové okno?

Víte, jak se vyrábí plastové okno?

Plastová okna jsou hitem moderní doby. Důvodem je relativně snadná údržba a péče. Můžete si ho nechat vyrobit přesně...

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Pravda o trhu s realitami

Pravda o trhu s realitami

Vše má svou cenu a každé zboží svého kupce. Kdyby bylo všechno takhle jednoduché, byl by svět realit kupeckým edenem,...

Najdete na iDNES.cz