HETTICH InLine XL je prvním systémem pro posuvné dveře v jedné rovině

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
K častým zakázkám výrobců nábytku a truhlářů patří velké samostatně stojící či vestavěné skříně. Úložný prostor nezbytný pro spokojené bydlení poskytují mnohoúčelové skříně, které spolehlivě uspokojí individuální požadavky zákazníků prostorovým řešením v interiéru a výběrem konstrukčních materiálů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Otevřené posuvné dveře s kováním InLine XL jsou v absolutním zákrytu. Proto lze mimořádně pohodlně a bez potíží použít vnitřní zásuvky – zcela bez distančních dílů. s perfektními mezerami. | foto: HETTICH

Při řešení úložných prostor na míru mají zákazníci možnost vybírat z mnoha typů konstrukčních řešení, materiálů a povrchových úprav. Využití místa ve skříni je otázkou výběru vhodných nábytkových doplňků a kvalitního nábytkového kování, které umožní prostor rozdělit na menší skladovací sektory a případně časem i vnitřní uspořádání bez problémů měnit.

Je otázkou výrobce nábytku, aby zvolil dodavatele nábytkového kování, který umožní nabídnout odpovídající výběr polic, zásuvek a drátěných košů, nábytkových svítidel, nebo třeba pantografů, které umožní dosáhnout až na dva metry vysoko zavěšené oděvy bez použití přenosných schůdků.

Posuvné kování InLine XL přesvědčuje malými mezerami, jejichž počet lze díky...

Posuvné kování InLine XL přesvědčuje malými mezerami, jejichž počet lze díky velkoformátovým dveřím snížit na minimum. Pohodlné a přesné seřízení zaručuje bezchybnou montáž s perfektními mezerami.

Výhody posuvných dveří

Snadnou dostupnost do všech úložných prostor skříní zajistí vhodně manipulovatelné dveře. Stále oblíbenější jsou posuvné dveře, které nepřekážejí v úzkých chodbách nebo ve stísněném prostoru a snižují riziko úrazu. Kvalitní posuvné dveřní kování umožňuje komfortní měkké a tiché zavírání s možností tlumení pohybu a dokonalé seřízení, které je nezbytné pro dlouhou životnost a funkční spolehlivost.

InLine XL je první systém kování pro posuvné dveře, který se zcela obejde bez...

InLine XL je první systém kování pro posuvné dveře, který se zcela obejde bez úchytek. Takové řešení poskytuje naprostou svobodu designové tvorby.

Systém kování InLine XL pro posuvné dveře

Jeden z největších světových výrobců nábytkového kování, společnost HETTICH, ve svém bohatém výrobním programu věnuje velkou pozornost kování pro posuvné dveře a dalším nábytkovým prvkům, které jsou velmi dobře využitelné v moderní nábytkové tvorbě.

Nabízí systém kování pro posuvné dveře InLine XL, který umožňuje rychlou a snadnou montáž, pohodlné a přesné seřízení a komfortní bezpečný provoz s velmi dlouhou životností. Systém kování InLine XL s horním nosným profilem je určen pro dřevěné dveře nebo dveře s hliníkovým rámem, jejichž hmotnost může dosáhnout úctyhodných 60 kilogramů!

Uvedená hmotnost není naddimenzovaná, truhláři i nábytkáři denně řeší požadavky náročných zákazníků, kde není o velké rozměry skříní a dveří k nim nouze. Proto je systém kování navržen pro výšku dveří až do 2600 mm, šířku v rozmezí od 750 do 2000 mm a tloušťku od 16 do 25 mm. Zabudované kování nabízí možnost seřídit výškovou a stranovou polohu dveří a naložení tak, aby zavřené dveře vedle sebe byly v jedné rovině, s minimální dělící svislou mezerou. Seřízení mechanismů je přesné, pohodlné a plynulé. Samozřejmostí výbavy je nastavitelné tlumení Silent System, které se stará o tiché a klidné dojezdy během zavírání a otevírání.

Kování InLine XL je prvním systémem pro posuvné dveře v jedné rovině, který se naprosto obejde bez úchytek. Toto řešení ještě více zdůrazňuje eleganci designu, skříň i s dveřmi v zákrytu tak může tvořit prakticky hladkou čelní plochu narušenou pouze minimální a přesnou mezerou. Přesto si klient může nechat na dveře nainstalovat dveřní úchyty prakticky na kterémkoliv místě dveří.

Dveře vybavené kováním InLine XL se snadno otevírají lehkým tahem za vnější hranu dveří nebo za úchyt. Při uvedení dveří do pohybu čtyři klouby kování nejdříve po křivce vysunou dveře před hlavní rovinu, teprve poté dveře hladce vedou po předepsané dráze díky nosným a vodicím kolejnicím. Kování InLine XL snadno a bez distančních prvků zpřístupní úložný prostor skříně, takže vůbec není problém využít vnitřní zásuvky.

Pomocí doplňkových montážních prvků mohou řemeslníci namontovat komponenty kování na stojící skříň, aniž by dovnitř skříně umístili viditelné šrouby. Docílí tak celistvého, nerušeného a opravdu dekorativního povrchu i uvnitř korpusu. Stejným způsobem mohou řešit i konstrukce vysokých skříní. Poslední fází montáže je samotné a plynulé seřízení naložení a svislé polohy dveří.

S kováním InLine XL získáte dveře v jedné rovině s prémiovým komfortem....
S kováním InLine XL získáte dveře v jedné rovině s prémiovým komfortem....

Kvalitu prověřily náročné testy a požadavky norem

Nové kování InLine XL svou kvalitou vychází nejen z vysokého standardu značky HETTICH, ale samozřejmě vyhovuje všem požadovaným evropským normám. Dlouhodobým testem je ověřována odolnost kování na počet předepsaných cyklů otevírání a zavírání při definované rychlosti, spolehlivě vydrží 40 000 cyklů.

Test zavírání s tažným zatížením 4 kg prověřuje odolnost dveří při definovaném namáhání pro stanovený počet cyklů otvírání a zavírání. Test odolnosti proti vysazení silou 250 N dokazuje, že se dveře, namáhané definovanou silou orientovanou šikmo dopředu a nahoru, neuvolní a nevypadnou z korpusu skříně, stejně tak při horizontálním bezpečnostním testu působícím kolmo na plochu. Korozní test potvrdil odolnost kování proti korozi dle EN 15706 i podle EN 6270 při 72hodinovém testu v kondenzační komoře.

Montážní sady usnadní sestavení a seřízení

Komfort chodu dveří s kováním InLine XL vychází ze správné volby poměru šířky a výšky dveří při zachování maximální přípustné hmotnosti 60 kg u jednoho křídla. Výrobce nabízí 10 různých montážních sad, kterými lze realizovat všechny šířky dveří od 750 do 2000 mm. Kompletní sada kování pro dvoje dveře obsahuje kování v předmontovaných skupinách, tlumení Silent System, vodicí, nosné a krycí profily a spojovací prvky. Pro nestandardní konstrukce skříní jsou k dispozici doplňkové sady montážních prvků, vyrovnávací kování pro eliminaci deformací nábytkových dveří, soklové seřizovací šrouby a nosné destičky, úhelníky a narážecí matice.

Posuvné dveře v jedné rovině lze mimo jiné otvírat za vnější hranu – tento...
Posuvné dveře v jedné rovině lze mimo jiné otvírat za vnější hranu – tento...

Moderní řešení přiláká zákazníky i dodavatele

Systém kování InLine XL posouvá nábytkový design do nových dimenzí. S kvalitou provedení a způsobem montáže se mohou výrobci nábytku, truhláři a další řemeslníci seznámit ve vzorkovně společnosti HETTICH nebo u specializovaných prodejců. Komfort obsluhy si zde mohou vyzkoušet i koncoví zákazníci a následně diktovat své nejnáročnější požadavky, které kování InLine XL v doporučených parametrech spolehlivě zvládne.

HETTICH – Představení společnosti

Historie společnosti HETTICH, jednoho z největších výrobců nábytkového kování ve světě, vychází z vynikajícího řemeslného umu a uplatňování netradičních řešení v konstrukci výrobků jemné mechaniky a nábytkového kování, doplněného o úspěšnou podnikatelskou a obchodní činnost. Dnes je skupina 38 dceřiných společností a výrobních podniků v Americe, Evropě i Asii již ve 4. generaci stoprocentním rodinným podnikem, vedeným Dr. Andreasem Hettichem.

HETTICH ČR, k.s.

Jihlavská 3, 591 01 Žďár nad Sázavou

Tel.: 566 692 111

E-mail: hettich@hettich.cz

Společnost Hettich se sídlem v německém Kirchlengernu vybudovala ve Žďáru nad Sázavou moderně vybavený výrobní podnik, který zásobuje nejen český trh, ale i odběratele v celém světě. Výrobky společnosti Hettich představují nejen špičkové výrobky z hlediska neustálého technického a technologického vývoje, ale i designové vzory udávající směr výroby moderního nábytku nejvyšší estetické hodnoty. Svědčí o tom řada respektovaných designových ocenění. Společnost také podporuje snahy o udržitelný rozvoj a ochranu životního prostředí.

Více o společnosti  a podrobnou technickou dokumentaci kování InLine XL najdete ke stažení na www.hettich.com.

Autor:

Nejčtenější

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Najdete na iDNES.cz