Ligne Roset: jeden z nejvýznamnějších výrobců designového nábytku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Ligne Roset je francouzská rodinná firma, jež se zabývá výrobou kvalitního bytového nábytku a spolupracuje s řadou zavedených i nadějných designérů z oblasti současného designu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Francouzská značka, jeden z nejvýznamnějších výrobců designového nábytku na světě

Máte-li rádi francouzský šarm a eleganci, pak si zcela jistě vyberete ze široké škály designů a barev, které společnost Ligne Roset vytváří ve spolupráci s předními světovými designéry, jako jsou například Pascal Mourgue, Ronan a Erwan Bourroullec, Pierre Paulin, Didier Gomez, Christian Werner, Inga Sempé či Peter Maly.

Díky osobitému rukopisu každého z designérů je společnost Ligne Roset schopná oslovit všechny generace a zařídit jak klasický, tak moderní interiér. Nábytek, ale i svítidla a doplňky vynikají tou nejlepší kvalitou a funkčností, která je zaručena díky výrobě ve Francii.

I když je každý kus originál vznikající v malé sérii na zakázku, i po mnoha letech užívání tohoto francouzského designového nábytku máte možnost si některou jeho část nechat vyměnit a udržovat jej tak stále nový. Toužíte-li po originálním a osobitém interiéru, rozhodně byste neměli přehlédnout tuto francouzskou značku.

Francouzská značka, jeden z nejvýznamnějších výrobců designového nábytku na
Francouzská značka, jeden z nejvýznamnějších výrobců designového nábytku na

Počátky společnosti Ligne Roset byly skromné: vše začalo tím, že si Antoine Roset otevřel továrnu na zpracování dřeva ve městě Montagnieu ve francouzské provincii Ain. Ve své továrně umístěné nedaleko bukových lesů kláštera Chartreuse de Portes začal s výrobou dřevěných deštníků, holí a židlí. Po druhé světové válce se továrna pod vedením Antoinova vnuka Jeana zaměřovala na výrobu kvalitního nábytku pro školy, nemocnice a domovy důchodců.

Přibližně od poloviny šedesátých let se zájem firmy přesunul především na bytový nábytek a s pomocí Jeanových synů začala firma spolupracovat s talentovanými designéry. Značka "Ligne Roset" se začala oficiálně používat od roku 1973, kdy byla otevřena první prodejna Ligne Roset. Tam byla poprvé představena ikonická sedací souprava Togo navržená Michelem Ducaroyem.

Francouzská značka, jeden z nejvýznamnějších výrobců designového nábytku na

V současnosti má Ligne Roset, kdysi malá firmička, ve světě designu nezpochybnitelnou pozici, neboť provozuje přes 200 prodejen po celém světě a spolupracuje s téměř 900 maloobchodními distributory.

RUCHE Bett

RUCHE Bett

Právě nadšení pro neotřelý a zajímavý design, důraz na kvalitu a ohled na životní prostředí pomohly firmě Ligne Roset na cestě k úspěchu v prestižním světě designu a jsou zárukou jejích skvělých vyhlídek do budoucnosti.

Ligne Roset, to je především unikátní nábytek pro ty, kdo si chtějí zařídit byt v neotřelém a originálním duchu. V souladu s rodinnými tradicemi je veškerý nábytek Ligne Roset vyráběn v továrně ve francouzském Briordu a při jeho výrobě je kladen velký důraz na kvalitu a dokonalost. Pokud sháníte jedinečný designový nábytek, který ocení i příští generace, navštivte prodejnu Ligne Roset v Ječné ulici.

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Prodej nemovitosti představuje životní obchodní transakci, kterou většina z nás neuskutečňuje každý den. Jsme tedy v...

Najdete na iDNES.cz