Fasádní obklady Novabrik zateplí dům zatraceně dobře

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trvanlivé obklady od firmy NOVABRIK CZECH pomohou dosáhnout maximálně efektivního zateplení fasády a po desítky let ochrany proti požáru, hluku, plísním a nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Fasádní obklady Novabrik zateplí dům zatraceně dobře

Fasádní obklady od společnosti NOVABRIK se díky svým unikátním vlastnostem postarají o zateplení domů, ochranu proti vnějším vlivům prostředí a v neposlední řadě o estetickou stránku fasády rodinných domů.

Fasády NOVABRIK Regular a NOVABRIK Therm řeší problémy jak se zateplením budovy, tak i s vlhkostí obvodového zdiva a postarají se o znatelnou úsporu nákladů na bydlení. Oba typy fasádních obkladů je možné kombinovat s optimální tloušťkou tepelné izolace, ale účinnost zateplení budov je závislá hlavně na neustálém udržování obvodového zdiva v suchém stavu, což je v obou případech splněno.

Zateplení fasády ušetří peníze hned z několika důvodů. Fasádní obklady jsou odolné proti dešti, silnému větru, vlhkosti, požáru, popraskání, plísním a dalším vlivům, čímž ušetříte za opravy, opakované ochranné nátěry a nezbytnou údržbu fasády.

Obklady se postarají o efektivní zateplování budov. Tím se znatelně sníží náklady za vytápění a zvýší hodnota nemovitosti, jde tedy o velmi efektivní investici do budoucnosti. Fasáda je svými vlastnostmi maximálně odolná vůči negativním vlivům, proto je na ni poskytovaná garance více než 50 let. 

Fasádní obklady Novabrik zateplí dům zatraceně dobře
Fasádní obklady Novabrik zateplí dům zatraceně dobře

Pro montáž fasády NOVABRIK Regular či NOVABRIK Therm nejsou potřeba žádné odborné znalosti, neboť je navržena tak, aby instalaci zvládl i naprostý začátečník.

Fasádní obklady se skládají "na sucho", tzn. bez dalších spojovacích materiálů a jsou také lehce rozebíratelné v případě, že se rozhodnete je demontovat. Nespornou výhodou je i nízká hmotnost materiálu, která usnadňuje montáž a viditelně snižuje náklady na dopravu.

Plnohodnotný zateplovací systém NOVABRIK svým vzhledem imituje přírodní kámen, takže nenarušuje estetický dojem stavby. Díky možnosti předběžné vizualizace fasády si lze předem ověřit, že fasádní obklady jsou správnou volbou právě pro vaši stavbu.

Více informací o produktech společnosti NOVABRIK CZECH s.r.o., která je specialistou na zateplení fasád s mnohaletými zkušenostmi, najdete na www.novabrik.cz. Nejste-li si jistí v otázce zateplení budov, nechte si zdarma poradit od odborníků, abyste získali jistotu, že budou fasádní obklady výhodnou investicí.

Autor:

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Další z rubriky

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

Najdete na iDNES.cz