Ekonomický, estetický a elegantní způsob vytápění konvektory MINIB

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost MINIB a.s. patři k předním evropským výrobcům konvektorů. Specialisté na vytápění konvektory v současné době exportují své výrobky do, Asie, Austrálie i Ameriky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ekonomický, estetický a elegantní způsob vytápění konvektory MINIB

Co je konvektor a jaké jsou jeho přednosti ve srovnání s radiátory?

Konvektor je otopné těleso, které přináší významnou úsporu energie díky nízké potřebě vody, velkou dynamiku vytápění, rovnoměrnější rozprostření tepla, případně chladu (u konvektorů které jsou určeny také k dochlazování), úspora místa a má moderní design. Vytápění konvektory se navíc dokáže přizpůsobit zcela individuálním potřebám jednotlivých zákazníků. Výhodou oproti radiátorům je variabilita těchto produktů ať jde o šířku, výšku umístění a výkon. Ve specifických interiérech je možno zhotovit konvektory ve tvaru pravého úhle, nebo úhlové provedení.

Ekonomický, estetický a elegantní způsob vytápění konvektory MINIB

Jaké jsou unikátní konvektory MINIB?

Jedničkou na světovém trhu je podlahový konvektor T50, který má výšku pouhých 50 mm, a přesto dosahuje vysokého topného výkonu díky nucené konvekci. Je to rychle reagující otopné těleso, které má i snadné ovládání a je vhodný do interiérů, které kladou vysoké nároky na co nejnižší zástavbovou výšku. Jeho délku je možno přizpůsobit požadovanému výkonu a možnostem prostoru. V případě úzkého prostoru je možno použít nejužší podlahový konvektor s ventilátorem, který je pouhých 106 mm široký a má konstrukční výšku 125 mm s vysokým tepelným výkonem.

Ekonomický, estetický a elegantní způsob vytápění konvektory MINIB

Další speciální druhy konvektorů je možné použít i do interiérů s bazénem. Soklové konvektory lze zabudovat nejen do kuchyňských linek, ale i do soklů  koupelen, předsíňových skříněk a jiných podobných prostor.

Zvláštní kapitolou jsou jednookruhové nebo dvouokruhové podlahové konvektory pro topení a dochlazování. Zatímco u jednookruhového konvektoru můžete buď topit, nebo chladit, u dvouokruhového zapojení je možné chladící i topný okruh použít zcela odděleně. Vytápění konvektory s tímto systémem je stále žádanější.

Výtápění konvektory PTG

Ekonomický, estetický a elegantní způsob vytápění konvektory MINIB

Mimořádné a unikátní je vytápění konvektory typu PTG. Jde o konvektor vybavený termoelektrickým generátorem bez nutnosti přívodu elektrické energie. Za tento výrobek obdržela společnost  MINIB Hlavní cenu v  7. ročníku celostátní soutěže nejlepších stavebních výrobků a technologií – Výrobek roku 2013.

Velmi zajímavý pro architekty, projektanty, ale i pro koncové zákazníky je designový konvektor. Jedná se opět o jedinečné otopné těleso, které je zcela přizpůsobené individuálnímu přání zákazníka s ohledem na jedinečnost jeho interiéru. Designový konvektor spojuje výhody konvekce a radiace. Kromě své výborné topící funkce umocňuje design celkového prostoru. Pohledová deska může být z různých materiálů, například granitu, kompozitu nebo ze skla. Je možné nabídnout tři druhy různě barevného granitu, kompozit se zcela individuálním a originálním motivem dle potřeb klienta.

Ekonomický, estetický a elegantní způsob vytápění konvektory MINIB

Na závěr je nutné zdůraznit, že významná je i kvalita materiálů, která poskytuje desetiletou záruku jak na vany konvektorů, tak na výměníky.

Více informací o vytápění konvektory naleznete na www.minib.cz.
 


Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Každá podlaha vyžaduje správný postup údržby. Nejen o dřevěnou podlahu je nutné...

Kdy se hodí náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení

Hledáte náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení?

Náhradní - záložní elektrické zdroje pro oběhová čerpadla ústředního topení. Dlouholetá zkušenost a kvalitní výroba,...

Najdete na iDNES.cz