Ekologické svícení

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Trend moderního bydlení je jasný- přirozené a účelné prostory, které člověku dovolují relaxovat a plnohodnotně trávit svůj čas v rámci domova. Do takového interiéru patří i denní světlo, které je nezbytnou součástí dobře navržených pobytových místností.

Světlovody | foto: Solatube

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Může se vám však stát, že nevíte jak vyřešit tmavou chodbu či schodiště a zároveň přemýšlíte o modernějším a přirozenějším způsobu osvětlení než je pouhá zářivka? Zkuste světlovod - technologicky vyspělé řešení za rozumné peníze.

Velmi často se setkáváme s dotazy pro jaké místnosti je světlovod vhodný a lze-li ho instalovat svépomocí...

Samozřejmě nejběžnější požadavek na prosvícení je do rodinných domů, tedy běžné ploché, šikmé střechy a poslední dobou moderní nízkoenergetické domy se „zelenou“ střechou.

Výhodou je, že světlovod si může nainstalovat každý kdo pěčlivě zváží své potřeby a parametry pro osvětlení, vybere vhodný typ a rozmístění světlovodu a je přiměřeně technicky zdatný. Například instalace do sádrokartonových stropů není žádná věda a zabere Vám několik málo hodin. Nicméně určitě stojí za to si rozmyslet zda-li se Vám vyplatí láteřit nad dírou ve střeše nebo si užívat volna s dětmi.

Světlovody

Bez údržby...

Po nainstalování není třeba světlovod nijak udržovat, ba naopak! Naši zákazníci mají „zakázáno“ do něj zasahovat a jediné, co od nich žádáme, je užívat si přírodního světla. Kopule je samoomyvatelná deštěm, difuzer a tubus prachotěsný, dobře namontované Solatube® tedy nevyžaduje žádnou údržbu.

Co například přes den spánek a v noci funkční světlo? Ventilace v koupelně?

Firma Solatube® celosvětově působí již od konce 80.tých let. Za tu dobu se naučila, že je třeba vyrábět kvalitní zboží za dostupnou cenu, ale hlavně dostatečně reagovat na požadavky zákazníků. Takže pokud chodíte na noční směnu nebo jste se jen v noci dost nevyspal, máte možnost svůj světlovod zatáhnout třeba na příjemná 2%všech vstupujících paprsků... anebo jen nastavit příšeří ke svíčkám.

Jako další efektivní doplněk lze využít ventilaci s výkonným odsáváním 3m3/min nebo vnitřní hrazdu nesoucí úsporku (umělé osvětlení).

Návratnost světlovodu, nízkoenergetické využití?

Fotogalerie

Výrobky tohoto typu si zákazníci nepořizují pro krátkodobou návratnost v podobě okamžitého ušetření na elektřině. Návratnost průměrného světlovodu (délka 1,5m model 160DS) je zhruba kolem deseti let. Podstatné ale je,že se nemusíte bát, že Vám tak dlouho nevydrží (záruka je 10let a garance životnosti je 25let a více).

Pokud vlastníte nemovitost konstruovanou dle parametrů nízkoenergetických domů, je vcelku logické, že budete o světlovodech v případě potřeby uvažovat. Toto řešení je neotřelé,účinné a ekonomické.

Rozhodně vyžadujte od výrobce splnění certifikátů jako CE, Energy star, požárních norem nebo autorizovaný atest o prostupu tepla (součástí Protokolu o shodě), což patří mezi povinnosti seriózního prodejce.

Samozřejmě jako při výběru každého stavebního prvku je třeba porovnat parametry, kvalitu vs.cenu a servis, protože není nic lepšího než po pár letech konstatovat, že Vaše volba byla ta nejlepší.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Jinonická Rezidence nabízí poslední dva byty v přírodě na dosah centra

Kdo dnes vyhlíží nadstandardní bydlení v Praze a okolí, hledá v širším centru a v nových VIP zónách. Oblíbená je...

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

Najdete na iDNES.cz