Důležitá je kvalita a jistota pro zákazníka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dřevostavby, jako stavební technologie, získávají v České republice čím dál větší oblibu a procento jejich výstavby z celkového počtu nově postavených rodinných domů každoročně vzrůstá. Větší konkurence pochopitelně přináší i větší boj o zákazníky a tlak na kvalitu, ta by měla být ale na prvním místě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Důležitá je kvalita a jistota pro zákazníka

Garantovat zákazníkovi kvalitu v celém procesu realizace stavby je již řadu let cílem Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD). Podpora dřevostaveb je pochopitelně jednou z hlavních činností ADMD. V současné době asociace sdružuje patnáct členů (výrobců dřevostaveb) a dvacet tři partnerů – společností, které s výrobci dřevostaveb úzce spolupracují.

Základním úkolem ADMD je tedy prosazování dřevostaveb, kultivování podnikatelského prostředí, popularizace oboru a zabezpečení kvality pro tento segment stavebnictví. K tomu slouží mimo jiné také certifikace podle Dokumentu národní kvality (DNK). Splnění podmínek této směrnice je jednou z podmínek členství v Asociaci.

Základním požadavkem je, aby členové používali pro svoje produkty prokazatelně zdravotně nezávadné a spolehlivé materiály a výrobky, které budou v příslušných konstrukcích a stavbách používány vhodným a osvědčeným způsobem.

Dokument národní kvality je směrnice o zajišťování a dodržování kvality montovaných domů na bázi dřeva. Pro členy ADMD je její splnění podmínkou vstupu do Asociace.

Tak jako u jakékoliv jiné stavby, musí být i u montovaných dřevostaveb, při jejich navrhování, výrobě a montáži dodrženy všechny platné normy a zákonné předpisy.

Kontakt

Ing. Lenka Trandová

Asociace dodavatelů montovaných domů

Bauerova 10, 603 00 Brno

Právě důraz na precizní montáž objektu, která je v případě dřevostaveb polovinou úspěchu, odlišuje tento certifikát od většiny podobných dokumentů v Evropě. Nejčastěji je totiž kontrolována pouze kvalita výroby, ne montáž.

Dodavatelská společnost musí před získáním Dokumentu národní kvality absolvovat náročný audit – od její vnitřní organizace, procesů, používaných materiálů, skladby konstrukcí až po ověření montážních postupů na stavbě, prováděný renomovanou auditorskou organizací.

Každoročně jsou pak kontrolovány výrobní i montážní procesy jednotlivých výrobců, kteří jsou tak nuceni vysokou úroveň jakosti trvale prokazovat. Jednou z podmínek přijetí dodavatele do ADMD je mimo jiné i doložení zkušenosti z oboru výroby a montáže dřevostaveb po dobu minimálně tří let.

Vzhledem k rostoucí poptávce po dřevostavbách se i v tomto oboru každoročně objevuje řada nových výrobců, kteří ne vždy disponují potřebným know-how a zázemím. Proto se snažíme trh kultivovat a komunikujeme jako jeden z klíčových atributů ověřenou kvalitu. Seznam a kontakty na certifikované výrobce dřevostaveb - členy ADMD – můžete získat na www.admd.cz.   

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Kdy se hodí náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení

Hledáte náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení?

Náhradní - záložní elektrické zdroje pro oběhová čerpadla ústředního topení. Dlouholetá zkušenost a kvalitní výroba,...

Najdete na iDNES.cz