Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zázemí pro odpočinek se zaručeným soukromím, z dosahu ruchu velkoměsta a přitom s rychlým dojezdem. To jsou v dnešní hektické době atributy často vyhledávaného místa pro dokonalý relax. A jedno takové, s celoročním provozem, se nachází v malebném prostředí Podještědí, v Chrastné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem | foto: Krassa

Nejenom firemní klientele zde slouží ještě novotou zářící Tvrz Krassa, která se může pochlubit dlouhou historií, ale po nákladné a kompletní rekonstrukci dnes nabízí komfortní ubytování s nádechem luxusu.

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

„Jsme otevřeni především pro firemní klientelu a předem objednané soukromé akce, kterým nabízíme zajištění uzavřené společnosti. Ta zde může nerušeně strávit oddechově i aktivně laděné chvíle či uspořádat společenské akce. V průběhu roku pořádáme akce i pro širokou veřejnost, například v podobě tematických víkendů. Na ty ladíme menu v naší otevřené restauraci, jako třeba zrovna nedávno na sv. Martina. Těšit se lidé mohou i na Vánoční trhy,“ říká Tadeáš Lenner, jednatel společnosti Krassa 2015 s.r.o., která stojí za rekonstrukcí tvrze a v současné podobě ji také provozuje.

V průběhu teplých měsíců, v létě, se Tvrz Krassa stala oblíbeným místem pro konání svateb. Ty je možné zajistit kompletně na jednom místě, včetně koordinace, výzdoby, cateringu a také obřadu.

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Pohodlně se zde ubytuje na tři desítky hostů, v případě potřeby vyšší kapacity jich umí v Tvrzi Krassa uložit ke spánku i až o dvacet více. Vkusně zařízené pokoje, v nichž je samozřejmostí sociální zázemí, televize, telefon a podobné běžné standardy vyšší úrovně ubytování včetně klimatizace. Pro správné nasměrování do patřičné části ubytovacího sektoru si stačí zapamatovat barvu pokoje, kterých tu najdete hned několik.

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

„Služby v nejvyšší kvalitě poskytujeme komplexní, tedy včetně stravování. Vítaným a oceňovaným bonusem v oblasti naší gastronomie je otevřená kuchyň, kde mohou přípravu pokrmů hosté sledovat přímo od stolků v restauraci. Umíme připravit menu na míru, klidně i pěti či sedmichodové menu nebo oblíbené rauty. Vycházíme vstříc i specifickým požadavkům, jakou jsou nejrůznější typy potravinových alergií nebo důraz na stravu v souladu se zdravým životním stylem, připravíme pokrmy pro vegetariány i vegany. Ale stejně tak přichystáme i klasické české pokrmy. Sledujeme nejmodernější gastronomické trendy, takže naše jídlo je vždy skvělým zážitkem,“ pokračuje Tadeáš Lenner.

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Na druhou stranu však v Tvrzi Krassa ctí tradice, takže tu najdete autentický africký salonek, kam se v dobách minulých pánové po večeřích odporoučeli na sklenku koňaku a doutníček. S tím rozdílem, že v Tvrzi Krassa do něj není pochopitelně vstup zapovězen ani dámám. Po vstupu do salónku, který je laděn do afrického stylu, na vás dýchne atmosféra pohody, kterou můžete umocnit ještě popíjením kvalitních jihoafrických vín. Ty do Tvrzi Krassa dováží skutečně z afrického kontinentu a při posezení v salonku můžete také nahlédnout do vinného sklípku skleněným průzorem v podlaze.

K dispozici jsou ve tvrzi také dva konferenční sály vybavené promítací technikou, ozvučením a podobně – jeden s kapacitou čtyřiceti a další dle uspořádání s kapacitou až šedesáti míst. V blízké budoucnosti zde hosté najdou také wellness se sluneční terasou, saunou, ochlazovacím bazénkem, vířivkou a masérnou.

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Vyznavači aktivně tráveného odpočinku ocení možnosti, které poskytuje bezprostřední okolí tvrze. Milovníci jízdy na kole mohou využít oblíbenou cyklostezku, která se nachází v blízkosti tvrze. Z turisticky lákavých míst namátkou jmenujme Chrastenský vodopád, Hamr na Jezeře s možností koupání a pochopitelně dominantu Libereckého kraje, kterým je horský vysílač Ještěd. Ještědské svahy nabízí v zimě vyžití pro vyznavače zimních sportů, v létě pak turistické trasy či trasy také pro cyklisty nebo i bikery.

První zmínky o zrekonstruované tvrzi se objevily již na konci 16. století, kdy byla součástí panství Vartenberk, dnešní oblasti Stráže pod Ralskem. Do dnešní doby vystřídala několik desítek majitelů a výrazně se na ní podepsal zub času. Proto také rekonstrukce, pro kterou se současný majitel rozhodl, byla kompletní, poměrně náročná a nákladná. Z původního objektu v podstatě zbyly jen obvodové zdi. Po více než rok trvající rekonstrukci, kterou projekčně zpracovala společnost Valbek a stavebně zrealizovala firma Brex, se dnes na místě původní stavby nachází objekt, který svou citlivou proměnou poutá i náhodné kolemjdoucí.

logo

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Češi míří do Wembley! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma

Češi míří do Wembley! Vsaďte si u Tipsportu a získejte 150 Kč zdarma

Kvalifikace na příští mistrovství Evropy ve fotbale startuje. A pořádně zostra! Český výběr zahájí cestu na turnaj,...

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Jaké trendy hrají prim na trhu se zárubněmi?

Jaké trendy hrají prim na trhu se zárubněmi?

V současné době se spousta bytových architektů vkládá důvěru do přírodního materiálu, tedy do dřeva.

Dveře od SOLODOOR reprezentují, chrání a vydrží

Dveře od SOLODOOR reprezentují, chrání a vydrží

Dveře jsou vstupní vizitkou, měly by tedy dobře vypadat. Ale také musí být odolné a ochránit vše, co je za nimi. Pokud...

Plastové nádrže na dešťovou i odpadní vodu

Plastové nádrže na dešťovou i odpadní vodu

Podzemní plastové nádrže Vám umožní efektivně využívat dešťovou vodu a dokáží ušetřit přes polovinu Vaší spotřeby vody!...

Najdete na iDNES.cz