Dětský nábytek jedině moderní s variabilitou a funkčností

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dítě má jiné potřeby než dospělý člověk. Potřebuje rozvíjet svou osobnost. K tomu slouží funkční variabilní dětský nábytek, který kromě stylového designu nabízí odolnost proti mechanickému poškození.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Dětský pokoj pro miminka Parole

Zažívá to každý z nás. Pokud máme potomka, chceme mu toho dopřát co nejvíce, zároveň chceme, aby se naše dítě mohlo rozvíjet, objevovat nové věci, poznávat svět, tvořit a vzdělávat se. Na to pak musíme pamatovat, pokud mu zařizujeme jeho vlastní pokoj.

Začínáme s nábytkem pro miminka, kde je nejdůležitějším kusem nábytku kvalitní postýlka s nastavitelným roštem, komoda s přebalovacím pultem, různé skříně a skříňky, vše v jemných pastelových odstínech, které navozují pocit čistoty a útulnosti.

Dětský nábytek pro miminka je vybaven tlumiči, pomocí nich  bude zavírání opravdu tiché. Pouze kvalitní nábytek Vám umožní láskyplnou péči o vaše miminko.

Zvolte si kritéria při výběru dětského pokoje

Potřeby dítěte jsou přeci jen jiné než u dospělých lidí. Nesmíme na to zapomenout a při výběru správného dětského nábytku mít jasné dané požadavky, které by pak dětský nábytek měl splnit.

Po výběru dětského nábytku si musíme být jisti, že splňuje naše požadavky a našemu dítěti se alespoň trochu líbí. Nábytek kupujeme přeci jen pro něj. Je třeba mít v dětském pokoji dostatek úložného prostoru, musí být zajištěna funkčnost, což znamená, aby nám nábytek poskytl vše potřebné pro činnosti našeho dítěte.

Nehledejte jinde, vše naleznete na Home-nábytek

S vhodným výběrem nábytku vám pomohou na stránkách Home-nábytek, kde naleznete nejen stylový, ale i moderní dětský nábytek. Můžete si být také jisti tím, že je plně ekologický, což vznese do dětského pokoje nádech přírody, proto se v něm bude vašemu dítěti lépe hrát a později i vzdělávat. 

Dětský nábytek jedině moderní s variabilitou a funkčností

Dětský pokoj Nostalgie

Variabilnost a funkčnost dětského nábytku je prioritou

Pro naplnění vašich očekávání a požadavků na dětský nábytek slouží jeho variabilnost, která zajistí kromě dostatku pohodlí i to, že bude vše dle vašich představ.

Je také samozřejmostí, že je nábytek funkční a vyráběn z odolného a velmi kvalitního lamina. Nemusíte se tak bát, že by vaše dítě, či děti vlivem hraní nábytek mechanicky poškodily. Dlouhodobá životnost dětského nábytku je tak zajištěna.

Moderní atraktivní design je spojen s rozvojem osobnosti

Dětský nábytek od Home-nábytek má všechny důležité vlastnosti ukryty pod moderním designem s atraktivními barvami. Jakmile dítě do pokoje vstoupí, bude mít dostatek energie nejen na hraní, ale také učení. Podobný pokoj si bude přát každý z jeho kamarádů. 

Dětský nábytek jedině moderní s variabilitou a funkčností

Dětský pokoj Play

V jeho rozvoji osobnosti mu pomohou také zvláštní úchyty, aby se dítě mohlo vždy dostat ke své oblíbené hračce, se kterou pak zlepší svou kreativitu.

Dětský nábytek jedině moderní s variabilitou a funkčností

Dětský pokoj Pik Pok

Vytvořte dětem jejich koutek soukromí a bezpečí, místo na hraní, odpočinek i učení, kde se bude celkově rozvíjet a prospívat, pomocí nádherného moderního dětského nábytku z internetového obchodu www.home-nabytek.cz.

Dětský nábytek jedině moderní s variabilitou a funkčností
Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Nudíte se? Zkuste rande bez závazků

Tajné erotické fantazie žen se stále častěji stávají skutečností na platformách nezávazného seznamování. Dámy zde mohou...

Další z rubriky

Do moderního bydlení patří design i pasivní prvky

Bytový dům Barvy v Brně na Lesné

Brno, 27. prosince 2018: Bytové projekty z dílny All Inclusive Development patří k tomu nejzajímavějšímu, co lze v...

Ohlédnutí za rokem 2018

Ohlédnutí za rokem 2018

Milé kolegyně, vážení kolegové, adventní čas se nám rozeběhl a zanedlouho vyvrcholí Vánocemi a vzápětí za nimi nastane...

Víte, jak se vyrábí plastové okno?

Víte, jak se vyrábí plastové okno?

Plastová okna jsou hitem moderní doby. Důvodem je relativně snadná údržba a péče. Můžete si ho nechat vyrobit přesně...

Najdete na iDNES.cz