Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude díky vám těšit a hýčkat řadu let? Pak jim darujte luxusní hotel i wellness v jich ložnici, koupelně či kuchyni, ten, který si denně užívají královské rodiny i rockové hvězdy.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z kolekce české textilky VEBA | foto: Papillons

O čem je řeč? O ničem menším, než o požitku z heboučkého a slastného spaní, ranního zážitku v koupelně či každodennímu stolování jako v luxusním hotelu.

Na bačkory zapomeňte

Saténové povlečení s tiskem Barocco z pravé egyptské bavlny s praktickou...

I když bačkory najdete v botníku i leckteré světové hvězdy či u postele v královské rodině, dárky, kterými si dělají radost, jsou trochu z jiného ranku. Většina z nich si dopřává požitek spaní v krásném damaškovém povlečení. A to je první tip na krásný vánoční dárek. 

„Damaškové povlečení z pravé egyptské bavlny je jemné jako hedvábí. Přitom má tu vlastnost, že v létě chladí a v zimě zahřeje. Příze, kterou používáme, je tak kvalitní, že povlečení vypadá jako nové i po dvaceti letech každodenního používání,“ říká Helena Tomášová, odbornice z české textilky VEBA, která dodává povlečení i do pětihvězdičkových hotelů. 

Pokud chcete svým blízkým dopřát stejný požitek, darujte jim třeba povlečení Persia, které je bude hýčkat hebkostí kašmíru z dílny české návrhářky Kateřiny Dedíkové. Anebo zvolte saténové povlečení s tiskem z kvalitní egyptské bavlny Barocco, kde česká návrhářka obtiskla genia loci fresek z Broumovského kláštera. Z města, kde česká textilka vyrábí a dodává látky do celého světa už 160 let. Ložní povlečení od VEBY je buď s nežehlivou úpravou nebo pro zdokonalení lesku stačí jen lehce přejet žehličkou.

Domácí wellness

Pokud si myslíte, že skrytým přáním vašich blízkých je nechat se hýčkat a odpočívat ve wellness, pak je tu pro ně kolekce ručníků a osušek z kolekce VEBA. „Na jejich výrobu opět používáme nejkvalitnější příze egyptské bavlny včetně ekologických barev, které jsou stálobarevné a splňují nejpřísnější zdravotní atesty,“ doplňuje Helena Tomášová. 

Ty nejjemnější se vyrábí z bezzákrutových přízí, která jim dodává mimořádnou hebkost, lehkost a savost. „Speciální finální úprava navíc zvýrazní jejich charakteristický, obláčkově nadýchaný vzhled a omak,“ upřesňuje odbornice z VEBY. Technologii výroby z bezzákrutových přízí přitom umí jen pár firem na světě a české šikovné ruce patří mezi ně.

Fotogalerie

Tip pro vás: Česká textilka VEBA nabízí i speciální froté Prowell, které účinně saje vodu a zároveň z jedné strany vždy zachovává pocit sucha. Skvěle se hodí jak na doma, tak i do wellness nebo sauny. Z tohoto materiálu se vyrábí také krásné župany pro NĚHO i JI. Pokud hledáte designové župánky či kolekce ručníků, bryndáčků, žínek či povlečení pro miminka i větší děti, koukněte na kolekce Baby´s od Veby, budete překvapeni jejich šíří, kvalitou i designem.

Nekrásnější štědrovečerní tabule

Chcete-li dát dárek o něco dříve, než zasednete ke štědrovečerní večeři, nebo sami chcete letos připravit nezapomenutelnou tabuli, zvolte damaškové ubrusy. Jsou krásné, s vytkávaným vzorem, který krásně lomí světlo. Běhoun, což je pruh látky pokládaný přes střed stolu, vyrábí VEBA také v nešpinivé úpravě. Rozlijete-li na něm třeba červené víno, lehce je setřete vlhkým hadříkem. Přitom tato úprava není na luxusním damaškovém ubrusu vůbec znát. Věřte, že pak budete o vaší štědrovečerní tabuli ještě dlouho vyprávět.


Nejčtenější

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Uzavře Krakonoš nejnavštěvovanější české hory?

Krakonoš napsal dopis! V něm popisuje kritickou situaci ohledně množství odpadků v Krkonoších a uvádí šokující řešení...

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna ve Fatře získal prestižní ocenění Stavba roku

Projekt Nová válcovna získal prestižní ocenění Stavba roku Zlínského kraje v kategorii Průmyslových a zemědělských...

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

České firmy ohrožuje nevhodné internetové připojení

Nespolehlivé a nezabezpečené internetové připojení časem přestává plnit nároky podnikání. Častěji trpí výpadky,...

Bílá voda v bazénu? Poradíme vám, co s ní a jak zákalu předejít

Bílá voda v bazénu? Poradíme vám, co s ní a jak zákalu předejít.

Letos více než předchozí roky nám volají majitelé domácích bazénů i bazénků, že jim po napuštění zbělela voda. Má...

Řasa v jezírku? Poradíme vám, jak jí předcházet i jak řešit následky

Řasa v jezírku? Poradíme vám, jak jí předcházet i jak řešit následky!

Jezírko není bazén. Základní a zásadní odlišnost mezi oběma typy zahradních nádrží je, že v bazénu je voda sterilní,...

Další z rubriky

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Kovové zárubně nejsou přežitek

Kovové zárubně nejsou přežitek

Zájem o kovové zárubně může potvrdit jejich tradiční výrobce firma MONTKOV, a to na základě rostoucí poptávky v...

Trendy v bydlení pro rok 2019

Trendy v bydlení pro rok 2019

Každý rok s sebou přináší trendy nejen v oblékání, ale i například v bydlení a stylu interiéru. Jaké novinky přináší v...

Najdete na iDNES.cz