Co vám může nabídnout kvalitní stěhovací firma?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stěhování je pro většinu lidí velkou psychickou zátěží. Pro bezproblémový přesun je třeba zařídit spoustu věcí. Je třeba rozhodnout: kamarádi, nebo stěhovací firma? Co všechno má správná stěhovací firma nabízet?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Co vám může nabídnout kvalitní stěhovací firma?

Na českém trhu působí spousta stěhovacích firem. Někteří si stěhováním pouze přivydělávají po víkendech s vlastní dodávkou, naopak velké stěhovací firmy mají desítky zaměstnanců, širokou paletu vozidel a obstarají vše, co je se stěhováním spojené.

Stěhování je třeba objednat s předstihem. Každá stěhovací firma je totiž o víkendech a na konci měsíců více zatížená. Pokud se chcete stěhovat o víkendu či svátku (u velkých stěhovacích firem bez příplatků), objednejte stěhováky aspoň dva týdny předem. Výhodou je dispečink, kde se dozvíte všechny potřebné informace během okamžiku.

Zkušená stěhovací firma má ve svém portfoliu i zahraniční stěhování

Kvalitní stěhovací firma přestěhuje bez problémů domácnost i firmu, těžká břemena o váze i několik set kilogramů atd. U zaběhlých firem není problém ani zahraniční stěhování.

S přípravami začněte včas. Pokud to stěhovací firma nabízí, pozvěte si stěhovacího technika, který s vámi vše projde, doporučí vhodné vozidlo, počet pracovníků, obalové materiály a zodpoví dotazy. Některé firmy nabízí tuto službu zcela nezávazně a zdarma. Sami zvažte, co jste schopni zajistit sami. Je třeba rozebrat nábytek a pečlivě jej zabalit, zabalit všechny drobnosti, oblečení atd. Je na vás, zda si zabalíte sami, nebo to necháte na stěhovácích.

V každém případě je třeba balit velice pečlivě, aby se věci nepoškodily během převozu. Pro balení vám stěhovací firma poskytne obalové materiály - bublinkovou a stretch folii, krabice na stěhování, přepravky, lepicí pásky nebo šatní boxy na oblečení. Ideálně Vám krabice a přepravky půjčí na stěhování za pouhé uhrazení vratné zálohy.

Pokud si balíte sami, stěhovací firma nebude odpovídat za škody způsobené špatným zabalením. Je tedy lepší zabalit vlastními silami oblečení a drobnosti a hodnotnější věci, jako je televize, lednice, pračka atd., nechat zabalit pracovníky stěhovací firmy.

Co vám může nabídnout kvalitní stěhovací firma

Přesun věcí a nábytku do stěhovacího vozu pracovníci zvládnou vlastními silami, větší kusy se stěhovacími pomůckami, nejčastěji popruhy, rudly apod. Při výběru firmy se zajímejte také o to, jaké vozy konkrétní stěhovací firma používá, zda jsou k dispozici různě velké vozy (abyste zbytečně neplatili za vzduch), zda je nákladový prostor polstrovaný (nábytek se nepoškrábe) a zda má vůz hydraulické čelo (urychluje nakládání těžkých břemen). Na vykládce pracovníci vše vynesou na místa (nejlépe bez příplatků za patra). Na přání smontují nábytek, kuchyňskou linku a zapojí spotřebiče.

Dále nechtěný nábytek odveze stěhovací firma na sběrný dvůr. Kvůli prokázání trvalého bydliště budete muset na dvůr jet také, jinak je účtován poplatek. V opačném případě, kdy si věci chcete nechat, ale aktuálně na ně nemáte místo, vám stěhovací firma zajistí dočasné uskladnění.

Kvalitní stěhovací firma vás zvládne přestěhovat na klíč

V každém případě vybírejte stěhovací firmu, která je řádně pojištěna pro případ poničení věcí či prostor. Pro ty, kteří se nechtějí stresovat, je ideální stěhování na klíč. Stěhovací firma si převezme klíče a plánek, co kam přijde. Vše sami přestěhují a smontují a vy se vrátíte již do hotového bytu.

Kromě čistě stěhovacích služeb nabízí nejedna stěhovací firma i autodopravu či přepravu osob.

Autor:

Nejčtenější

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Odvety českých klubů v Evropské lize! Vsaďte si a získejte 150 Kč

Dnes jsou v Evropské lize na programu odvety českých zástupců. Plzeň jede do Záhřebu ve velmi nadějné pozici, když před...

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Vertikální zahrady - kousek živé přírody v interiéru

Bydlíte a pracujete ve městě a chybí vám více zeleně? Není problém vše rychle napravit. Kus živé přírody v podobě...

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Výměna oken v zimě? Nakupte teď, na jaře vám je namontují

Bylo vám letošní zimu chladno i doma? Pomůže vám výměna oken za kvalitní plastová nebo dřevěná eurookna. Pořiďte si...

Zájem o studium MBA setrvale roste, firmy vyžadují unikátní znalosti

Slavnostní promoce absolventů European Business School.

European Business School SE patří mezi prestižní poskytovatele profesního vzdělávání v ČR, zakončeného nejčastěji...

Další z rubriky

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

První krok k zero waste domovu

První krok k zero waste domovu

Zero waste nebo také „bezodpadový“ domov, tedy takový, kde vzniká minimum odpadu, je společně s minimalismem současným...

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Změna dodavatele energií se vyplatí, uvědomuje si to stále více lidí. Ušetřit můžete značné peníze. Vedle ceny ale...

Najdete na iDNES.cz