Český zahradní nábytek Bono: spojení kvality a elegance

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V souladu se zahraničními trendy, které v Evropě nejlépe vystihují nábytkářské veletrhy v Kolíně nad Rýnem (IMM), Paříži (Maison et Objet) a Miláně (Salone Internazionale del Mobile) i český zahradní nábytek prochází proměnou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Český zahradní nábytek Bono | foto: Zahradního centra Vrkoč

Zaměřuje se více na design "in-out", tedy na zahradní nábytek který svou vysokou estetikou plynule navazuje na váš stylový interiér, dále potom na bezúdržbovost, praktičnost a kvalitní recyklovatelné materiály. Ustupuje teakový zahradní nábytek a přibývá kovového nábytku. Nic proti teaku, ale o kovový nábytek se jednoduše starat nemusíte.

Méně starostí se zahradním nábytkem Bono

A právě v tomto duchu bylo uvedeno na trh elegantní křeslo Bono. Toto křeslo navrhli a vyrábí šikovní čeští řemeslníci z H+H výroba a obchod, opavské společnosti, která zahradní nábytek vyrábí a zabývá se jím již více jak 20 let. 

Křeslo Bono má pěkné a čisté linie, ergonomický tvar a širokou paletu barevných kombinací. Umožňuje esteticky hladký přechod mezi vaším vkusně zařízeným interiérem a relaxačním venkovním prostorem - terasou či zahradou. Pořiďte si dokonale elegantní zahradní nábytek.

Bono je vyrobeno z nerezové oceli, hliníkových profilů a technické textilie Batyline®. Všechny komponenty pocházejí z EU, jsou 100 % recyklovatelné a jsou speciálně určeny pro venkovní použití. Při vlastní výrobě nábytku Bono je pečlivě dbáno na to, aby technologické postupy nezatěžovali životní prostředí. Jedná se tedy o zahradní nábytek, který nezatěžuje životní prostředí.

Zahradní nábytek, který vydrží

Nerezová ocel je ušlechtilý materiál, který dodává křeslu Bono eleganci a charakter. Nepotřebuje žádnou povrchovou úpravu, ze své podstaty a přesném poměru niklu ku chromu (18/10) perfektně odolává korozi a její životnost je téměř neomezená. Hliníkové profily, které uchycují technickou textilii jsou práškově lakovány a dodávají židli kromě lehkosti i cenovou dostupnost.

Technická textilie Batyline® přináší vzdušnost a praktičnost. Tento materiál je pevný, UV odolný, rychle schne na slunci a velmi dobře se udržuje. Navíc je tato látka nabízena v pečlivě vybraných osmi barevných variantách.

Křeslo Bono můžete nechat celoročně venku, na jaře lehce přetřete vlhkým hadříkem, žádnou další údržbu tento nábytek nevyžaduje. Křesla jsou také velmi dobře stohovatelná. Jedná se tedy i o velmi praktický zahradní nábytek.

technická textilie Batyline

 
Drobným, ale praktickým detailem jsou Batylinové rukávky područek. Zajistí, že se předloktím nebudete dotýkat na slunci rozehřátého kovu a vaše relaxace na čerstvém vzduchu bude o to příjemnější. Náš zahradní nábytek vám zajistí pohodlí při relaxaci na vaší zahradě.

Batylinové rukávky područek
křeslo Bono

 
Ke křeslům Bono jsou nabízeny nerezové, ocelová i hliníkové stoly. Ze stolových desek si můžete vybrat tvrzené satinované sklo, žulové desky a několik barevných dekorů nabízejí desky HPL. HPL (high pressure laminate) je pod vysokým tlakem slisovaný papír smíchaný s pryskyřicí. Jde o rakouské exteriérové kompaktní desky firmy Fundermax které jsou pevné a odolné proti otěru, vlhku, mokru, snadno se čistí a jsou UV odolné.

Zahradní nábytek pro krásné chvíle strávené s rodinou

Nespornou výhodou kolekce Bono je i doživotní servis, který je nadstandardem oproti konkurenčním výrobkům dostupných v baumarktech. Vzhledem k tomu, že se jedná o českou výrobu, tak je velmi snadné zajistit rychlou a cenově dostupnou opravu výrobku mnoho let po jeho pořízení. Neváhejte a pořiďte si zahradní nábytek pro chvíle pohody.

křeslo Bono a hliníkový stůl

Věříme, že s nábytkem Bono strávíte mnoho krásných chvil na zahradě či terase s vaší rodinou a přáteli.

Zahradního centra Vrkoč logo

Kompletní nabídku, naleznete na e-shopu Zahradního centra Vrkoč, které má také kamennou prodejnu, kde si zahradní nábytek a výrobky můžete vyzkoušet a také si nechat poradit od zkušených odborníků. Prodejna je nedaleko Brna směrem k Vídni R 52 a je u ní velmi příjemná restaurace ke klidnému posezení.

Autor:

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Další z rubriky

Chystáte se na dovolenou? Váš domov pomohou chránit bezpečnostní dveře

Chystáte se na dovolenou? Váš domov pomohou chránit bezpečnostní dveře

Blížící se letní prázdniny nás lákají k výpravám za dobrodružstvím. Bohužel i zloděje, kteří si mezitím v našich...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Světlovod zlepší pracovní podmínky v kanceláři i ve skladu

Světlovod zlepší pracovní podmínky v kanceláři i ve skladu

Zkušenosti i průzkumy ukazují, že důležitou součástí zdravého života je dostatek přirozeného světla. Týká se to...

Najdete na iDNES.cz