Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na první pohled nemá centrální vysavač příliš společného se shozem na prádlo. Ale při podrobnějším pohledu zjistíme, že opak je pravdou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Jsou účinnými pomocníky v domácnostech, hotelích či administrativních budovách. Šetří výrazně čas při úklidu, obě zařízení jsou jednoduchá na údržbu i manipulaci a je za nimi vidět skvělý výsledek - hygienicky čisté prostory. A kdo by nechtěl trávit čas v příjemném čistém prostředí?

Zvlášť když oba pomocníky můžete pořídit na jednom místě, za příznivé ceny a u mnohými referencemi prověřené pardubické firmy TOPSERVIS. Navíc jak centrální vysavače, tak shoz na prádlo vám nemovitost zhodnocuje.

Shoz na prádlo: stop stěhování špinavého prádla mezi patry

Máte rodinný domek, penzion, hotel? Pak víte, kolik času zabere manipulace se špinavým prádlem, jeho přesun mezi patry do prádelny, hledání poztrácených ponožek cestou, nemluvě o nehygieničnosti manipulace a bolesti zad při ohýbání. Přitom všechny jmenované problémy vyřeší shoz na prádlo, zařízení určené k přesunu prádla z pokojů, koupelny do prádelny, při nulových provozních nákladech.

Prádlo se potrubím pohybuje samospádem a je zachytáváno v místnosti k tomu určené do sběrného vaku nebo přepravního vozíku - řeší se vždy v návaznosti na vnitřní logistiku objektu.

Těleso pro shozy na prádlo je tvořeno vlastním tubusem kruhového průřezu, na který navazují odbočky od vhozových dvířek. Jednotné díly se lepí (plast) nebo do sebe zapadají (nerez). Vybírat můžete z různých materiálů, profilů potrubí i atypických rozměrů.

Designová vhozová dvířka jsou dodávána dle architektonického řešení budovy ve standardním provedení nebo s požadovanou požární odolností. V nabídce jsou i dvířka se zámkem pro bezpečnost dětí.

S centrálním vysavačem vás úklid začne bavit

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Už žádné přenášení vysavače, žádný překážející kabel s přívodem elektřiny, poničené rohy a poškrábaný nábytek. Všechny místnosti snadno uklidíte s lehounkou vysávací hubicí s hadicí.  Zasunete hadici do zásuvky centrálního vysavače, tím aktivujete bezpečný nízkonapěťový obvod a sepnete centrální vysávací jednotku. A můžete vysávat.

Centrální vysavače jsou vhodné pro rodinné domy, ale i pro hotely, administrativní budovy nebo dokonce i dílny a těžké provozy. Vzhledem k zasekávání trubek do zdiva je nejvhodnější instalaci centrálního vysavače objednat ve stadiu hrubé stavby. Při dodatečné instalaci lze potrubní rozvody skrýt v podhledech nebo ve falešných rozích apod.

Centrální vysavače a shozy na prádlo šetří čas a udržují čistotu

Centrální vysavač se skládá z centrální vysávací jednotky umístěné v garáži, dílně nebo technické místnosti, plastových hladkých trubek uložených ve stěnách nebo v podlaze a jedné nebo více vysavačových zásuvek v každém podlaží.
Kromě jednoduché manipulace při úklidu mají centrální vysavače další prokazatelné výhody. Veškerý vysátý prach včetně roztočů je filtrován a vyvržen mimo obytné oblasti. Alergici si tak lebedí.

Vysoce účinný systém zastiňuje klasické vysavače jak výkonem motoru, tak efektivností filtrů. Příjemný je i tichý provoz, který neruší běžný provoz domácnosti.
A třešinka nakonec – pořízení centrálního vysavače přijde levněji než koupě klasického přístroje s obdobnými výkonnostními parametry.

Podrobné informace o centrálních vysavačích, shozech na prádlo a firmě TOPSERVIS s kontakty najdete na internetových adresách: www.centralnivysavani.eu a www.shozypradla.eu.

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

INSPECTO zjednodušuje provádění revizí

revize

Jsou tisíce aplikací, které se snaží cílit na co největší publikum. Kolik je ale takových, které se zaměřují na úzkou...

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

Stále více lidí trpí nějakou formou alergie. Astma, ekzém, roztoči – to vše ovlivňuje kvalitu jejich života, včetně...

Najdete na iDNES.cz