Centrální vysavač je léty prověřená kvalita

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vysavače obvykle řadíme do skupiny spotřebního zboží a v posledních letech se takové zboží obvykle porouchá během několika let. Čestnou výjimku zde tvoří centrální vysavače, které jsou dimenzovány na celá desetiletí bezproblémového provozu a navíc disponují výjimečnými schopnostmi.

Centrální vysavač je léty prověřená kvalita. | foto: NEWAG

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Centrální vysavač není pouhý spotřební výrobek, ale spíše je namístě hovořit o technologii. A aby toto zařízení mohlo bez problémů sloužit desítky let, musí mít určité vlastnosti, kterých se současným běžným spotřebním výrobkům často nedostává. Jde o kvalitní materiály v dostatečných tloušťkách a pevnostech, které se ani po desítkách let neopotřebují. Potvrzují to i zkušenosti z Kanady, domovské země centrálních vysavačů, kde se tímto způsobem vysává už přes půl století. Ve prospěch centrálních vysavačů hovoří i to, že ani po padesáti letech se nikomu nepodařilo tento způsob vysávání překonat. Bez nadsázky se tedy jedná o nejzdravější vysávání pro váš čistý domov.

Léty prověřeno

Lidé, kteří nejsou příliš obeznámeni s problematikou centrálních vysavačů, mnohdy netuší, kolik nejrůznějších výhod centrální vysávání nabízí. Základem je čisté prostředí, kdy díky uzavřenému okruhu všechny nečistoty skončí v zásobníku někde v technické místnosti a vzduch je po přefiltrování vyfouknut mimo obytný prostor, tím je zajištěna 100% filtrace. Samotný prach se s celou řadou alergenů, spor, roztočů a dalších nevítaných návštěvníků zachytí díky účinným filtrům ve sběrné nádobě vysavače a nevíří ho tak zpět v obytné místnosti, jako tomu je u klasických, nebo robotických vysavačů.

Jednotka bývá obvykle umístěna v garáži, ve sklepě, v technické místnosti, pod schody v suterénu, ale vždy mimo obytný prostor. Za zmínku stojí i varianty, kdy je prach dopraven potrubím až do centrální jednotky, kde se smíchá s vodou a po jejím naplnění se automaticky vypouští do kanalizace. Připočtete-li k tomu snadnou manipulaci s lehkou hadicí, tichý provoz a celou řadu praktických doplňků, nástavců a štěrbinových zásuvek, je zřejmé, že doposud nebyl vynalezen efektivnější, hygieničtější a spolehlivější způsob vysávání.

Šetrný k přírodě

Jedním z důvodů, proč si lidé pořizují do domů i bytů centrální vysavače, je i snaha chovat se ohleduplně k životnímu prostředí. Platí to bezezbytku pro významného kanadského výrobce centrálních vysavačů Husky, kdy je při výrobě kladen důraz na využití snadno recyklovatelných materiálů.

Centrální vysavač je léty prověřená kvalita.

Systémy centrálního vysávání společnosti Husky se skládají převážně z recyklované oceli a hliníku, dvou nejvíce recyklovaných materiálů na světě. To je významná úspora energie, protože recyklace hliníku a oceli využívá o 95 % méně energie než jejich výroba z nových materiálů, což výrazně snižuje emise skleníkových plynů. Navíc hliník a ocel lze recyklovat znovu a znovu, což snižuje znečištění půdy a vody způsobené těžbou. Tím, že Husky místo obvyklých plastů používá k výrobě komponentů centrálních vysavačů kovy, tak eliminuje znečištění plasty půdy, vodních toků a oceánů.

S environmentálními dopady souvisí také otázka, kolik let vám vysavač vydrží. Přenosný vysavač budete v průměru vyměňovat každých 5 až 8 let a vše skončí na skládkách odpadu. Na druhou stranu, systémy Husky jsou vybudovány tak, aby vydržely, takže se správnou péčí a údržbou vám centrální vysavač Husky bude bezproblémově sloužit dlouhá léta, což dokazuje i unikátní záruka 25 let.

Výkon a čas

Určitě jste zaznamenali omezení vysavačů ze strany Evropské komise, která nepovoluje domácí vysavače nad 900 wattů. Zde je potřeba zdůraznit, že centrálních vysavačů se tato omezení netýkají, protože jsou z tohoto nařízení vyjmuty. Z výše uvedeného vyplývá, že pokud chcete opravdu kvalitně „vyluxovat“ a nechcete přejíždět koberec několikrát po sobě, abyste úspěšně vysáli všechny nečistoty a prach, půjde to pouze s centrálním vysavačem. S méně výkonnými přenosnými vysavači trvá úklid mnohem déle, protože systémy centrálního vysávání jsou 4 - až 8krát výkonnější než přenosné vysavače či vysávací mechanismy. To znamená, že úklid provedete efektivněji a v kratším čase.

Dvojí výročí: 50 a 25 let!

Na trhu existuje nepřeberné množství nejrůznějších vysávacích systémů a o všech se dočtete, jak jsou skvělé, nejlepší, nepřekonatelné atd. Bohužel se velmi často ukáže, že jde jen o prázdné reklamní řeči, které nemají se skutečností mnoho společného. Naštěstí je tu čas, který vše prověří a zkušenosti uživatelů, což je ta nejlepší reklama a záruka kvality. A právě mezi takové časem prověřené a mnoha zákazníky ověřené patří centrální vysavače společnosti Husky. Jedná se o kanadskou společnost se sídlem v Québeku, která se právem řadí mezi světovou špičku mezi výrobci centrálních vysavačů, o čemž svědčí padesátileté výročí vzniku této vysavačové legendy.

Společnost HUSKY má za ta léta na svém kontě mnoho inovativních řešení v oblasti centrálního vysávání, což dokazuje nepřeberné množství instalací v soukromých i komerčních prostorách. Silným a spolehlivým partnerem pro dovoz a instalaci centrálních vysavačů Husky je společnost Newag, která v roce 2018 oslaví dvacet pět let od svého vzniku. Společnost Newag má také velkou zásluhu na rozšíření kvalitních centrálních vysavačů u nás, včetně spolehlivých prodejních a instalačních poboček.

Centrální vysavač pod stromečkem?

Narozeniny se mají pořádně oslavit, obzvláště jedná-li se o narozeniny dvojité, navíc umocněné Vánocemi. Myslí si to oba dva oslavenci, tedy kanadská společnost Husky i její český partner Newag, proto pro vás připravili v předvečer svého jubilea Vánoční akci v podobě prémiového a limitovaného centrálního vysavače HUSKY Cyklon EVO s velmi příznivou cenou.

Ve vánočním setu najdete kromě agregátu Husky Cyklon EVO také sadu příslušenství s hadicí a celonerezovou štěrbinovou zásuvkou do kuchyňské linky. Sadu příslušenství a štěrbinovou zásuvku tak máte zcela zdarma, navíc spojíte-li Vánoční akci 2017 s akcí Starý za nový, získáte slevu 40 %, což znamená, že místo 39 509 Kč bez DPH vás bude Vánoční set s agregátem HUSKY Cyklon EVO se zárukou 25 let stát pouze 23 143 Kč bez DPH.

Více informací najdete na www.centralni-vysavace-husky.cz.


Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou

AKU zahradní technika má v Mountfieldu zelenou.

Společnost Mountfield s příchodem nového roku naservírovala zákazníkům zelenou novinku od světového gigantu v AKU...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Pět kroků k povánočnímu úklidu

Kontejner

Vánoční svátky už jsou definitivně za námi. Také vám Ježíšek přinesl spoustu nových věcí a je potřeba uvolnit pro ně...

PVC podlahy Gerflor DesignTex s textilní podložkou a zárukou 15 let

PVC podlahy Gerflor Design Text s textilní podložkou a zárukou 15 let

Podlahy DesignTex Plus určené do bytových i komerčních prostor dokonale imitují dekory dřeva nebo napodobeninu...

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Rekonstrukce koupelny se vyplatí

Aby se nám doma líbilo: Vyřešíme to kreativně, nebo necháme provést kvalitní rekonstrukci? Existují stovky příběhů...

Najdete na iDNES.cz