Čeká vás realizace či rekonstrukce interiéru? Vyhněte se problémům

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Svět interiérů s.r.o. je česká firma působící především v Praze a ve Středočeském kraji, která se specializuje zejména na rekonstrukce interiéru bytů a domů. V oblasti realizací a rekonstrukcí bytových i komerčních interiérů má mnohaleté zkušenosti.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čeká vás realizace či rekonstrukce interiéru? Vyhněte se problémům

Svět interiérů s.r.o. je česká firma působící v Praze a ve Středočeském kraji. Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti realizací a rekonstrukcí bytových i komerčních interiérů. Realizace a rekonstrukce interiéru bytů a kanceláří provádíme na klíč. Dokážeme poradit a společně s klientem vymyslet optimální řešení každé situace. Vždy se řídíme baťovským "náš zákazník, náš pán"!

Zajišťujeme kompletní rekonstrukce interiéru bytů a podkroví, koupelen a bytových jader. Dodáváme na klíč špičkové kuchyně a nábytek na míru. Provádíme na klíč realizace či rekonstrukce komerčních interiérů jako jsou například kanceláře a úřady, obchody a showroomy, restaurace, bary, stravovací zařízení, ubytovací zařízení, prostory ve školách a zdravotních čí sportovních zařízeních a to včetně vybavení. 

"Základním mottem Světa interiérů je být našim zákazníkům skutečným partnerem, který jim při rekonstrukci interiéru pomáhá hledat optimální řešení. Klíčové je pro nás dodržování základních parametrů zakázky, kterými jsou termín, cena, vysoká kvalita a především dlouhodobá spokojenost našich zákazníků se službami, které poskytujeme."

Realizace a rekonstrukce interiéru v bytě či domě

Řešení kompletní rekonstrukce interiéru Vašeho bytu nebo domu nebývá úplně jednoduchou a bezstarostnou záležitostí. Proto je lepší využít služeb odborné firmy. Pomůžeme Vám vymyslet celé řešení tak, aby nejlépe odpovídalo Vašim potřebám a zajistíme celou realizaci. Díky našim zkušenostem dokážeme optimalizovat náklady tak, abyste zbytečně neplatili víc, než je nezbytné. Svět interiérů provádí veškeré potřebné práce a je schopen zajistit realizaci skutečně na klíč, čímž klientům šetří čas, peníze a problémy.

Čeká vás realizace či rekonstrukce interiéru? Vyhněte se problémům

Kuchyně, vestavěné skříně a další nábytek na míru

Kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru dodávané firmou Svět interiérů patří kvalitou k současné špičce, ale cenou jsme schopni konkurovat i výrazně méně kvalitním produktům na trhu. Tyto výrobky jsou preferovány stále větším množstvím klientů, kteří vždy byli s výsledkem velmi spokojeni. Velkou výhodou je opět kompletní řešení na klíč od přípravných prací, návrhu, dodávku a finální montáže.

Rekonstrukce koupelen a bytových jader

Současná moderní koupelna musí být především praktická a musí poskytovat optimální řešení a prostor pro všechno, co od ní očekáváme. My navrhneme takové řešení, které odpovídá Vašim požadavkům. Při rekonstrukci bytového jádra má mnoho zákazníků také požadavek na dodávku kuchyně, které je s jádrem spojená a jejíž demontáž a zpětná montáž, bývá mnohdy nemožná. Celou tuto realizaci je Svět interiérů schopen dodat jako kompletní dodávku.

Čeká vás realizace či rekonstrukce interiéru? Vyhněte se problémům

Realizace kancelářských, komerčních a veřejných interiérů

Vždy je důležité, aby se v interiéru cítili lidé dobře a příjemně. A neméně důležité to je v komerčních a veřejných interiérech. Navrhujeme a realizujeme řešení pro kanceláře, obchody, showroomy, restaurace a bary, ubytovací zařízení, školy, úřady a sportovní zařízení.

Realizace a rekonstrukce interiéru bytů a kanceláří spolu s dalšími informacemi o společnosti Svět interiérů najdete na adrese www.svetinterieru.cz.

Čeká vás realizace či rekonstrukce interiéru? Vyhněte se problémům
Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Výstava Salon dřevostaveb 2019 ve VNITROBLOCKU

Výstava Salon dřevostaveb 2019

Navštivte unikátní přehlídku zaměřenou na moderní dřevostavby a zdravé bydlení! Již 14. ročník největší mezinárodní...

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Každá podlaha vyžaduje správný postup údržby. Nejen o dřevěnou podlahu je nutné...

Kdy se hodí náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení

Hledáte náhradní elektrické zdroje pro čerpadla ústředního topení?

Náhradní - záložní elektrické zdroje pro oběhová čerpadla ústředního topení. Dlouholetá zkušenost a kvalitní výroba,...

Najdete na iDNES.cz