Bang & Olufsen: inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Inteligentní byt vám poskytne nejen útulné bydlení, ale bude plnit vaše přání na rozkaz. Nebo spíše na zmáčknutí tlačítka. Stačí si pořídit tu správnou elektroniku, která bude poslouchat vás, ne vy ji. Kvalitní, inteligentní a designovou elektroniku najdete v pražské prodejně Bang & Olufsen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bang & Olufsen: inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Společníci, kteří se starají o naši zábavu, jako jsou televizory, reproduktory, přehrávače a vůbec audiovizuální technika, nemusí být jen bezduchými spotřebiči, ale díky kvalitnímu, krásnému designu a technologické inteligenci dokážou navíc i oplývat osobitým kouzlem. Pokud hledáte něco přesně takového, vydejte se na obhlídku do pražské prodejny Bang & Olufsen. Tam najdete nejen výrobky této luxusní dánské značky, ale i systémy pro řízení inteligentní domácnosti od společnosti Lutron.

Bang & Olufsen: Inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

V Bang & Olufsen vám nabídnou vše, co k inteligentnímu domu patří, od chytrých LCD televizí, A/V receiverů přes úložiště DVD, dokovací stanice kombinované s přehrávači, vybavení pro domácí kino až po systémy na ovládání osvětlení, závěsů a žaluzií, klimatizace a topení. 

Televize a reproduktory Bang & Olufsen mají styl

Dánská značka luxusní elektroniky Bang & Olufsen s téměř 90letou historií nabízí vždy něco navíc, ať už jde o precizní zpracovaní prvotřídních materiálů nebo nejmodernější obrazové a zvukové technologie, díky nimž si při poslechu hudby nebo dívání se na televizi připadáte jako v centru dění. Televize s LCD obrazovkou v úhlopříčkách od 32 palců až do 65 palců mají různé typy stojanů, na nichž se za vámi mohou otočit až do úhlu 90 stupňů. Když se chcete dívat, nemusíte přemýšlet, kam se posadit, ale televizi si natočíte podle toho, jak se to hodí vám. Po vypnutí programu se televizor zase sám "uklidí" do původní polohy.

Stejně flexibilní jsou i aktivní reproduktory, které můžete postavit na podlahové stojany, na nábytek nebo zavěsit na stěnu či strop. Umí přizpůsobit své nastavení dané poloze a poskytnou vám neuvěřitelně silný a realistický zvuk. Poslední novinka od Bang & Olufsen, sestava reproduktorů pro prostorový zvuk BeoLab 14, je dokonce kompatibilní i s televizemi jiných značek.

Bang & Olufsen: Inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Na všechno stačí jeden vypínač

Aby celá domácnost fungovala v souladu s vaší náladou, stačí vše naprogramovat do systémů Lutron a pak jen mačkat odpovídající ikonky na ovladači. Ovládat můžete světla, rolety, topení, klimatizaci, audiovizuální zařízení i spotřebu energie. Pro každou příležitost necháte předem do systému naprogramovat určitý způsob nasvícení či zatemnění, tzv. "scénu", a pak ji při dané příležitosti zapnete jen jedním stiskem tlačítka na ovládacím panelu. Snadno si tak vytvoříte atmosféru podle svých představ. Když budete chtít, naprogramované scény jednoduše upravíte pomocí aplikace pro iPhone, iPod, iPad a Android bez nutnosti zásahu programátora.

Variabilní ovládání

Systém můžete řídit prostřednictvím pevných panelů na stěně, pomocí přenosného dálkového ovladače nebo mobilním telefonem. Při příchodu domů si například stiskem jednoho tlačítka na telefonu rozsvítíte světla u vchodu a v domě ještě dřív, než vystoupíte z auta.

Informace o elektronice Bang & Olufsen a systémech Lutron naleznete na www.kd-elektronika.cz.

Bang & Olufsen: inteligentní bydlení si žádá inteligentní elektroniku

Autor: Marie Lukáčová

Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Stavitel a Ligna Bohemia

Stavitel a Ligna Bohemia

Rozhovor s ředitelem Výstaviště Lysá nad Labem, Mgr. Ondřejem Matoušem nejen o výstavách pro odborníky i kutily....

INSPECTO zjednodušuje provádění revizí

revize

Jsou tisíce aplikací, které se snaží cílit na co největší publikum. Kolik je ale takových, které se zaměřují na úzkou...

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

I alergici chtějí usínat jako v pohádce

Stále více lidí trpí nějakou formou alergie. Astma, ekzém, roztoči – to vše ovlivňuje kvalitu jejich života, včetně...

Najdete na iDNES.cz