Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
S příchodem topné sezony a prvních mrazíků se nabízí otázka, jak na nižší náklady na vytápění domu. Ač se zdá, že ceny energií budou klesat, při předpovědích stoleté zimy je vhodné promýšlet i další možnosti úspor, než ty, které slibují dodavatelé energií.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to!

Velkým trendem při zařizování rodinného domu či bytu je v současnosti podlahové vytápění, které sice není na trhu žádnou novinkou, ale jeho obliba stále stoupá. Výhodou tohoto typu topení totiž kromě toho, že vám doma není zima od nohou, je také to, že na rozdíl od topení radiátory či termostaty šíří teplo rovnoměrně a nedochází tak k velkým výkyvům teplot v místnosti.

Nižší náklady na vytápění

Právě k regulaci podlahového vytápění (případně chlazení) slouží vícekanálový multiaktor s bezdrátovou komunikací, který nabízí společnost Eaton Elektrotechnika.

Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to!

Multiaktor od společnosti Eaton


Tento RF multiaktor umožňuje regulovat až dvanáct nezávislých topných či chladicích okruhů a díky tomu s ním můžete měnit teplotu v jednotlivých místnostech domu podle vašich představ, např. nastavit jinou teplotu na příchod z práce a na noc, či dům pouze temperovat když není nikdo doma. Pokud je regulován také zdroj tepla (kotel či čerpadlo), dostaví se nižší náklady na vytápění o 20 – 30 %. Multiaktor Eaton, který zajišťuje nižší náklady na vytápění, se nejčastěji instaluje do teplovodního rozdělovače podlahového vytápění nebo v jeho blízkosti. 

Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to! Nejsou však nutné žádné zvláštní instalační zásahy – z kabelových rozvodů je vyžadováno pouze napájení 230 V pro multiaktor, ostatní rozvody již mohou být bezdrátové. Multiaktor je totiž vybaven RF interním přijímačem, který umožňuje komunikaci vzduchem s řídicí jednotkou systému xComfort - Smart Manager, Room Manager nebo Home Manager. 

Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to!

Řídicí jednotka Smart Manager

Právě díky řídicí jednotce je možné nastavit časový plán topení v jednotlivých místnostech. Multiaktor je samozřejmě možné použít i bez řídicí jednotky a ovládat topení pomocí pokojových termostatů. Toto řešení je vhodné pro uživatele, kteří nepotřebují měnit teplotu v místnosti v průběhu dne.

Multiaktor je také vybaven bezpečnostními prvky – v zimním režimu se aktivuje protimrazová ochrana, v letním provozu nechybí jednou týdně automatická údržba ventilů. LED diody ukazují, v jakém provozním režimu se systém zrovna nachází, či zda nedošlo k poruše. Vytápění je také možné ovládat vzdáleně pomocí SMS či emailů.

Změňte teplotu domu odkudkoliv

Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to!

Ovládání vytápění v aplikaci Eaton xComfort

Eaton Elektrotechnika navíc od letošního roku nabízí nový způsob vzdáleného ovládání domácnosti ze smartphonu nebo tabletu, které umožňuje měnit provozní teploty odkudkoli. Stačí si pouze zdarma stáhnout aplikaci Eaton xComfort z Google Play nebo Apple Store, a s její pomocí spravovat kompletně celý dům (vytápění, chlazení, ovládání spotřebičů, ovládání rolet v domě, atd.). Do bezdrátové instalace xComfort se doplní RF Smart Manager, který se připojí do WiFi routeru LAN. Prostřednictvím smartphonu či tabletu má pak uživatel neustále k dispozici "dálkový" ovladač, jenž mu umožní vzdálené propojení s jeho domácností. 

Kontakt:

Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Komárovská 2406/57

193 00 Praha 9

Tel: +420 267 990 411

www.xcomfort.cz

www.EatonElektrotechnika.cz

www.eaton.eu

Až o 30 % nižší náklady na vytápění? Jde to!
Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

Další z rubriky

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Prodej nemovitosti představuje životní obchodní transakci, kterou většina z nás neuskutečňuje každý den. Jsme tedy v...

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Zaklínadlo zvané rekuperace aneb co je řízené větrání

Řízené větrání zajišťuje dostatečnou výměnu vzduchu v čase. Nespoléhá se pouze na občasné otevření oken, které je...

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Dobré ceny energie nestačí. Etický kodex Bohemia Energy zaručí víc

Změna dodavatele energií se vyplatí, uvědomuje si to stále více lidí. Ušetřit můžete značné peníze. Vedle ceny ale...

Najdete na iDNES.cz