Anatomický polštář je stejně důležitý jako kvalitní matrace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zdravý a kvalitní spánek nezajistí jen správná matrace, jak jste si asi doposud mysleli. Vhodně zvolený anatomický polštář vám zaručí dokonalou oporu krční páteře, může zmírnit její bolest, poruchy spánku nebo chrápání.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Polštář je stejně důležitý jako matrace | foto: Magniflex

Širokou nabídku kvalitních polštářů, které se pyšní nejvyšší zdravotní certifikací v rámci EU, nabízí italská společnost Magniflex.

Devět desetin našeho těla - od ramen po paty, regeneruje na matraci. Zbylá jedna desetina - čili hlava a krk regenerují během spánku na polštáři. Ten musí odolávat tlaku hlavy až do váhy cca pět kilo, proto musí být zhotovený z kvalitních materiálů a z konstrukce umožňující pohodlné a anatomicky správné uložení hlavy. Kvalitní anatomický polštář musí mít speciální tvar, který v kombinaci s účinky kvalitních materiálů zmírňuje tlak, poskytuje maximální pohodlí v oblasti šíje a umožňuje šíjovým a ramenním svalům úplné uvolnění.

Správný anatomický polštář nesmí být ani moc tvrdý, ani moc měkký

Polštář by neměl vyvíjet na krk příliš velký tlak, protože by mohlo dojít k omezení zásobování mozku krví. Tento jev bývá jednou z nejčastějších příčin mozkové mrtvice. Správný anatomický polštář nesmí být ani příliš měkký, protože by páteř nepodepřel a napomáhal by jejímu borcení. Pokud páteř pod krkem a v oblasti beder, není správně podepřená, má tendenci se bortit. Svaly kolem páteře se snaží borcení zabránit a místo toho, aby spánkově regenerovaly a odpočívaly, dostávají se do křeče. Sval v křeči přijímá jen 40 procent krve a omezeně funguje odplavování škodlivin a mízní výměna. Ráno se pak probouzíme se zatuhlou šíjí a bolestmi v bedrech.

Polštáře Magniflex Geogreen Standard a Geogreen Wave 2.690 Kč | foto: Magniflex

Polštáře Magniflex Geogreen Standard a Geogreen Wave 2.690 Kč | foto: Magniflex

Širokou nabídku kvalitních polštářů nabízí italská společnost Magniflex, která je lídrem v oblasti zdravého spánku již padesát let. Polštáře se snímatelnými a pratelnými potahy jsou vyráběny z patentované paměťové pěny Memoform. Během spánku na zádech i na boku anatomický polštář optimálně podpírá krční páteř a přispívá k jejímu uvolnění a správné regeneraci.

Vybírat můžete ze čtyř druhů polštářů: Standard, tedy klasická tvar, Wave se zvlněným tvarem pro dvojité pohodlí, Orthomassage s masážními výstupky a Comfort s ergonomickým tvarem pro maximální fixaci krku. Pokud jste zastánci bio kvality, oceníte polštáře z řady Geoethic se 100% přírodními potahy z lněného vlákna obsahující anatomickou paměťovou pěnu Geomemory s výtažky z aloe vera. Pro všechny ostatní je tady řada Magniflex s potahem z látky Coolmax pro maximální prodyšnost a udržení konstantní spánkové teploty.

Hypoalergenní anatomický polštář Magniflex s nejvyšší zdravotní certifikací

Navíc, každý anatomický polštář Magniflex je hypoalergenní a má nejvyšší zdravotní certifikaci v rámci EU – tzv. Medical Device Class One (zdravotní produkt první kategorie). Díky tomu mají polštáře Magniflex nižší sazbu DPH, takže i příjemnější cenu.

Pokud jste se rozhodli pro anatomický polštář, navštivte internetové stránky www.magniflex.cz, kde najdete další informace i širokou nabídku kvalitních polštářů k zdravému spánku.

Anatomický polštář je stejně důležitý jako kvalitní matrace


Autor:

Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Čtyři tipy, jak vybrat správného realitního makléře

Prodej nemovitosti představuje životní obchodní transakci, kterou většina z nás neuskutečňuje každý den. Jsme tedy v...

Najdete na iDNES.cz