ALPI-DÝHA: kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Potrpíte si na kvalitní materiály, které nabízí široké možnosti při zařizování bytu či domu, stejně jako v případě návrhu reprezentativních prostor a podobně?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér: ALPI-DÝHA | foto: ALPI-DÝHA

Dekorativní dýha je vhodná jak k výrobě typového nábytku na míru, tak pro náročná řešení s důrazem na funkčnost i osobitý vzhled a k výrobě vysoce designového nábytku.

Nádherná dýha sluší každému interiéru

V moderních, luxusních interiérech se ke slovu dostávají vysoce kvalitní materiály, mezi kterými rozhodně nemůže chybět jedinečná dýha. Právě dýha má v interiéru své právoplatné místo, neboť v sobě spojuje řadu výhod. Jednak jsou to dobré užitné vlastnosti, ale nedocenitelná je zejména díky svému luxusnímu vzhledu a příjemnému, hřejivému dojmu. Interiér tak získá nadčasový, velmi elegantní nádech. 

Mnohdy stačí dýhu zakomponovat do stávajícího zařízení v podobě různých menších prvků, ale rovněž její použití na velkých plochách a při výrobě nábytku na míru má rozhodně něco do sebe. Důležité je samozřejmě dbát na kvalitu dýhy pro interiérové řešení a výrobu moderního nábytku.

Důraz na kvalitní dýhy a profesionální služby

Společnost ALPI-DÝHA, spol. s r.o. je výhradním prodejcem dekorativních dýh italské firmy Alpi v České republice a na Slovensku. Přímá spolupráce s renomovaným italským výrobcem kvalitních dekorativních dýh umožňuje nabízet široký sortiment za příznivé ceny.

Kvalitní dekorativní dýha pro moderní interiér: ALPI-DÝHA

ALPI-DÝHA, spol. s r.o., je specialistou na dekorativní dýhy, které jsou vyráběny unikátními technologiemi, a navíc na ekologické bázi a s maximální ohleduplností vůči životnímu prostředí. Samozřejmostí jsou dostatečné skladové zásoby, které omezují dodací lhůty na minimum.

Neméně důležité je odborné poradenství a možnost konzultace s odborníky, kteří jsou schopni doporučit ideální řešení pro konkrétní projekt, k naprosté spokojenosti i těch nejnáročnějších zákazníků.

Široká škála dekorativních dýh, z níž si vybere každý

Dýhy Alpi jsou dostupné v mnoha dekorech a rozměrech, díky čemuž není problém vybrat ideální dýhu i podle velmi specifických požadavků. Nabídka zahrnuje běžně používané druhy, namátkou jmenujme například dýhu javor, dýhu dub nebo dýhu ořech, ale stejně tak v sortimentu nechybí méně obvyklé, luxusní druhy dýh, mimo jiné palisandr, eben či teak, které zaujmou na první pohled.

Z dekorativních dýh stojí za zmínku dýha kořenice javor, kořenice ořech a kořenice mahagon. Jedná se o dýhy, které kopírují dekor pravých kořenových dýh. Výsledkem je jedinečný vzhled, ale také příznivá cena. Nároční zákazníci ocení možnost dodání běžně nedostupné dýhy podle individuálních požadavků.

Dýha rozhodně není nedostupným luxusem, jak se snaží dokázat distributor kvalitních dýh italské výroby.


Nejčtenější

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Nové datovky. Komunikujte se státní správou zdarma i z mobilu

Vlastní datovou schránku mají jen dva ze sta Čechů. Nepatříte mezi ně? Pak byste s jejím založením neměli dlouho váhat....

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Přivýdělek na rodičovské dovolené: Jak najít časově flexibilní práci?

Na mateřské a rodičovské dovolené se hodí každá koruna. A tak není divu, že spousta rodičů hledá přivýdělek, který by...

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Cena Finparády za první českou multibankovní aplikaci Banky CREDITAS

Aplikace Richee: Hlavní přehled, Zadání platby, Založení účtu z aplikace

Portál Finparáda.cz na konci ledna oznámil výsledky soutěže Finparáda.cz - Finanční produkt roku, a to v 11...

Další z rubriky

Expodom – společnost s velkým srdcem

Expodom – společnost s velkým srdcem

Společnost Expodom s.r.o. je prodejcem kvalitních rychlorozkládacích stanů a doplňků k nim od roku 2014. Firma se...

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Správná údržba podlahy prodlouží její životnost a oživí vzhled

Každá podlaha vyžaduje správný postup údržby. Nejen o dřevěnou podlahu je nutné...

INSPECTO zjednodušuje provádění revizí

revize

Jsou tisíce aplikací, které se snaží cílit na co největší publikum. Kolik je ale takových, které se zaměřují na úzkou...

Najdete na iDNES.cz