Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Bydlení u golfu je zárukou zdravého a klidného prostředí

  13:50,  aktualizováno  14:20
Kvalitní lokalita a dopravní dostupnost je hlavním znakem dobrého bydlení. Co takhle bydlet v blízkosti hlavního města nebo přímo v něm a přitom využívat možnosti poklidného života ve skutečné přírodě? Tyto požadavky, ač se pro mnohé zdají těžko představitelné, splňuje bydlení u golfu.

Vstávejte s pohledem na tichý park nebo les, sportujte na přilehlém golfovém hřišti a bydlete ve stylových rodinných domech v Praze nebo jejím blízkém okolí. Životní prostor a příroda jsou v těchto lokalitách takřka hmatatelné. Bydlení u golfu je vhodné jak pro vášnivé golfisty, tak i pro rodiny s dětmi. Každý si zde najde to, co potřebuje a není lepší místo na odpočinek, než klid vlastního domu s čerstvým vzduchem z okolí.

Tři golfová hřiště v Praze a jejím okolí, tři developerské projekty.

Fotogalerie

Kousek od osmnácti jamkového golfového hřiště Albatross, se v malebné lokalitě Vysokého Újezdu nachází rezidenční projekt Zámecké zahrady. Společnost CRESTYL zde vybudovala specifické bydlení, rozdělené do samostatných čtvrtí s dostatkem soukromí a ve skutečné přírodě. Nevzniká zde satelitní městečko, ale budovy žijící vlastním životem. Osobitý i jemný design s respektem k tradicím dobře vystihuje úctu, se kterou byl projekt navržen. Budoucí obyvatelé si mohou vybrat nejen samostatný pozemek připravený ke stavbě domu dle vlastních představ, ale také z velkého množství domů, které jsou developerem nabízeny tzv. na klíč. Pro toho, kdo si není jistý samostatně stojící stavbou, je v Zámeckých zahradách připravené bydlení v řadových či bytových domech. Celý projekt Zámecké zahrady je vymyšlen s velkou precizností a do budoucna se tak počítá s komplexním pohodlí rezidentů. V centru projektu tak nebudou chybět ani obchody či školy.

Může se hodit

Rodop, Rezidence Golf Hostivař

Rezidence Golf Hostivař - moderní uzavřené rezidenční bydlení u golfového areálu.

Další projekt se nachází vedle oblíbeného golfového hřiště u města Pyšely, které najdete nedaleko Prahy. Realitní projekt Loreta Homes Pyšely od společnosti Sládek Group nabízí zajímavé rodinné bydlení, které dokonale reflektuje ráz místní krajiny Posázaví. Kromě golfu místo vybízí i k jiným sportovním aktivitám, například cyklistice nebo tenisu. Velký důraz je kladen také na maximální úsporu energií, bohaté zateplení je tak jistotou. Rodinné domy v projektu vynikají svou stylovou architekturou, která vznikla pod taktovkou studia Free Architects na přibližně 76 tis. m². Při realizaci projektu byl kladen důraz na zasazení jednotlivých domů do okolní krajiny, vybrat si tak můžete z několika typových domů, které dokreslují prostředí obce.

Sekyra Group, Pozemky Dolní Počernice

Sekyra Group, Pozemky Dolní Počernice

Poslední developerský projekt se nachází přímo v hlavním městě, a to konkrétně v Dolních Počernicích. Druhá etapa tohoto projektu od společnosti Sekyra Group se nachází jen pár minut od městského okruhu, přitom domy sousedí s přírodním parkem Klánovice, kde je možno provozovat řadu sportovních aktivit. Můžete jezdit na koni nebo jen relaxovat, v každém případě si užijete krásnou okolní přírodu. Kromě nádherného prostředí, které Dolní Počernice nabízí, se můžete těšit také na kvalitní občanskou vybavenost. V lokalitě tak najdete nejen úřad, mateřskou či základní školu, ale také poštu a blízké nákupní centrum u metra Černý Most, to je vzdálené pouhých 10 minut. V projektu je na výběr z nespočtu pozemků v různých výměrách a až dvanácti typových rodinných domů na klíč v nízkoenergetickém i pasivním standardu.

Bydlení v blízkosti golfového hřiště nepřináší jen možnost sportovního vyžití tímto směrem, ale také kvalitní prostřední pro život. V těchto lokalitách můžete očekávat nejen klid a příjemné okolí díky velkým plochám zeleně, ale také kvalitní dostupnost služeb, které jsou již pro moderní život samozřejmé.

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?