Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Buďte skutečný manažer

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste unaveni z nekonečných tréninkových programů, zaměřených na vedení lidí? Není divu. Mnohé programy donekonečna recyklují staré pravdy a navíc ne příliš poutavou formou. Navíc často nerespektují současné manažerské prostředí, které je charakterizováno nárůstem stresu, tlaku na výkon a snižující se loajalitou zaměstnanců.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Program „Manažer manažerem“, se liší co do formy a obsahu v následujících oblastech: | foto: Krauthammer Czech Republic, s.r.o.

 Společnost Krauthammer navrhla nový otevřený tréninkový program "Manažer manažerem", snažící se plně respektovat specifika současného prostředí a vyhnout se největším pastem podobných programů zaměřených na rozvoj manažerů.

Program vychází mimo jiné z nového celoevropského průzkumu společnosti Krauthammer s cílem zjistit aktuální očekávání zaměstnanců ve středních a velkých firmách. Dalším zdrojem jsou nejnovější trendy v oblasti způsobu učení s maximálním respektem k velmi důležitému momentu: převodu teorie do praxe.

Spíše skupinový koučink než učení se hotovým konceptům

Krauthammer Czech Republic, s.r.o. - Mirror

Mnohé programy v minulosti předkládaly zjednodušené koncepty se slabým zohledněním na osobní přístup každého účastníka k dané situaci nebo problému. Program "Manažer manažerem", nemá charakter "učení se" konceptu, ale využívá spíše principy skupinového koučinku. Je zde prostor na promyšlení konkrétní aplikace v manažerském prostředí. Zvyšuje se tak šance, že program povede k velmi konkrétním hmatatelným výsledkům.  Manažer je spolutvůrcem všeho, co se v organizaci děje.

Prvním krokem je vnímání manažera sama sebou

Podle dlouhodobých poznatků je pro manažera velmi obtížné vést efektivně jiné, pokud sám nemá dostatečnou sebereflexi a pokoru k vlastním slabým stránkám. Jakýkoli opravdový osobní rozvoj se neobejde bez hlubšího pochopení vlastních hodnot, motivací, pastí a alergií. Tento komplexnější pohled může dát základ k dlouhodobějšímu stabilnímu rozvoji. Pak je manažer opravdovým manažerem.

Vědomí neoddělitelnosti sebe sama od organizace

Velkou překážkou k efektivnímu vedení změny jako základní a zároveň komplexní dovednosti je vnímání sebe sama jako někoho stojící mimo tým nebo přímo celou organizaci.

Teprve plné vědomí, že manažer je přímým účastníkem a zároveň spolutvůrcem všeho, co se v organizaci děje, může vést k dlouhodobým stabilním změnám. Toto vědomí vede zároveň k mnohem osobnějšímu postoji ke všem spolupracovníkům a podporuje vytváření atmosféry založené na kvalitních lidských vztazích.

Krauthammer Czech Republic, s.r.o. - Goal

Vědomí širšího kontextu

Vytváření ostrůvků skvělých dovedností v činnostech, které manažer dělá, zaručeně nevedou k úspěchu. Veškeré poznatky a dovednosti mají smysl, zohledňují-li reálný kontext. Program "Manažer manažerem", vede manažera k mnohem většímu odstupu a vidění všeho v souvislostech.

Dosahuje tak efektu "prohloubeného učení", kdy nejsou jednotlivé poznatky a situace vytrženy s kontextu, ale naopak se zasazují do co nejširšího rámce. 

www.krauthammer.cz

www.krauthammer.com


Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Najdete na iDNES.cz