Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Buďte krásnější a vyzařujte sebevědomí. Jak na to?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Krása je něčím, po čem každý z nás touží. Jsou to přirozeně ženy, ale zároveň nesmíme zapomenout ani na muže. Pokud i vy toužíte po kráse, poradíme vám, jak na to. Nejprve se zaměříme na oblast vaší pleti a pokožky jako takové. Ta o vás ledacos vypovídá. Třeba to, zda jí věnujete takovou péči, jakou si zaslouží.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Buďte krásnější a vyzařujte sebevědomí. Jak na to? | foto: Jiří Fraus

Zvláště oblast vašeho obličeje a dekoltu vyžaduje pravidelnou starost. A to v kombinacích, kam se řadí:

  • Pravidelné čištění.
  • Dostatečná hydratace.
  • Rozsáhlá výživa vitamíny a minerály.

Pokud u pokožky jako takové ještě zůstaneme, neměli bychom zapomínat také na vaše opálení. Právě bronzový odstín je tím, co je symbolem v podstatě dokonalé krásy. Jak na to? Možnosti jsou dvě. Buď můžete zůstat doma a navštívit solárium, nebo můžete využít sílu slunečních paprsků. A pokud u nás nejsou dostatečně silné, vyberte si dovolenou a vyrazte někam za sluncem. Možných míst, která vás nezklamou, je více než dost. V Evropě třeba Chorvatsko, Itálie, nebo Bulharsko. Opálit se můžete ale i v zimě, a to díky bohatému výběru exotických lokalit.

Zlepšete i svou psychickou pohodu

Není nic nového, že naše krása může být spojena také s naší psychickou pohodou. To potvrzujeme jak my, tak i řada vědeckých studií. Pokud se po psychické stránce necítíme dobře, může se to projevovat i na vzhledu naší pokožky, stejně jako na tom, že vypadáme ustaraně a zcela bez energie. Jak tyto stavy co nejlépe eliminovat? Cesta existuje. I vám pomůže seznamka, která vám dokáže najít partnera nebo partnerku, díky čemuž opět budete mít pro co žít. Právě spokojený partnerský život je něčím, co má na psychickou pohodu každého člověka opravdu nemalý vliv.

Výhodou současných seznamek je mimo jiné i jejich jednoduchost. Zapomeňte na složité psaní inzerátů a odpovídání na ně. Dnes v podstatě stačí jenom fotografie, krátký popis vaší osoby a již si můžete psát s tím, koho jste zaujali. To vše v podstatě kdykoliv a odkudkoliv, jelikož vše je realizováno online.

Problémy se zuby vyřešíte i doma

Další oblast vaší krásy se může přirozeně týkat vašich zubů. Pokud na nich objevíte kaz, nebo problém podobného rázu, neobejdete se bez návštěvy zubního lékaře. Problémy ale mohou být i mnohem jednodušší. Velmi často mnoho lidi trápí přílišné zažloutnutí jejich zubů. To může vznikat hned z několika důvodů. Mezi nejčastější patří:

  • Nedostatečná hygiena.
  • Kouření.
  • Pití kávy a alkoholu.

Omezením daných příčin můžete zajistit, že i vaše zuby mohou být celkem dokonalé. Zároveň nesmíme opomenout ani fakt, že jim dokonalou bílou barvu dodáte i pomocí několika aktivních látek, které na ně nanesete. Pokud vás láká bělení zubů, vyzkoušejte bělící pásky. Jejich výhod je několik. V první řadě cena, a to v porovnání se specializovanými klinikami. Dále nezapomínejte také na jednoduchou aplikaci, vysokou účinnost, stejně jako bezpečnost. To vše jsou důvody, pro které se mnoho lidí rozhodně vybělit si zuby raději doma. Uvidíte, že i tím lze vaši krásu výrazným způsobem podpořit.

Šperky o vás řeknou mnoho

Při cestě za dokonalou krásou nezapomínejte také na různé doplňky, které o vás nejenom mnoho řeknou, ale které vaši krásu dokonale podpoří. Náušnice, řetízek, nebo prsteny považujeme za naprostý základ. Na co byste dále neměli zapomínat, to jsou i elegantní náramky. Doplněk, který vám dodá styl. A na co hledět při výběru? Je to nejenom jeho design spojený s tloušťkou, zpracováním, stejně jako provedením. Je to také materiál, ze kterého je vyrobený. Pokud nechcete šlápnout vedle, doporučíme vám zlato. A to jak žluté, tak samozřejmě také bílé. Důvodem je nejenom jeho kvalita, ale i dokonalý vzhled, stejně jako fakt, že se velmi dobře snáší s pokožkou. Případné alergické reakce tedy skutečně nehrozí.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Olej z řízku do kanalizace nepatří. Přijímají jej sběrné dvory

Co by to bylo za štědrovečerní večeři bez smaženého kapra nebo řízku? Co ale s použitým olejem? Neucpávejte si jím...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Najdete na iDNES.cz