Brýle si můžete vyzkoušet u Vás doma

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sháníte kvalitní značkové dioptrické brýle za výhodné ceny ? Místo toho, abyste obíhali optiky nebo hledali brýle výhodně na internetu, vyzkoušejte unikátní službu, která je jedinečná nejen v ČR, ale i v Evropě.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Brýle si můžete vyzkoušet u Vás doma

Rodinná firma OptikDoDomu Vám nabízí možnost vyzkoušet si brýle "na vlastní oči" třeba u vás doma, prostřednictvím vyškoleného optického poradce. Stačí na stránkách www.OptikDoDomu.cz vyplnit "nezávaznou objednávku OP" a bude Vám do 24 hodin zprostředkována návštěva optického poradce kdekoliv po celé ČR. 

Schůzku si můžete sjednat například k Vám domů, do práce anebo na chalupu, abyste se o svém výběru mohli v klidu poradit s Vašimi nejbližšími. Setkání s optickým poradcem je zcela zdarma a Vy si můžete v klidu vybrat z originální kolekce dioptrických a slunečních brýlí. Nákup brýlí prostřednictvím optického poradce se Vám vyplatí. Vyberete-li si, získáte okamžitě zajímavé slevy.

Brýle si můžete vyzkoušet u Vás doma

Slevu si vybíráte Vy!

Potřebujete dvoje brýle? Využijte akci 1+1 druhé brýle zdarma. Vyberte si jedny brýle na dálku a druhé na blízko, jedny brýle na doma a druhé do práce nebo se domluvte se známým a kupte si v rámci akce 1+1 každý jedny brýle. Využít také můžete slevu podle věku nebo slevu na ztenčené nebo individuální multifokální čočky.

Značkové dioptrické brýle Icona a Jovita jsou vlastní designy firmy OptikDoDomu, nikde jinde je tedy nekoupíte. Díky přímému prodeji jsou všechny dioptrické a sluneční brýle až  o 50 % levnější než v optikách a brýle si vyberete v pohodlí Vašeho domova. Vybírat můžete z množství dioptrických brýlí podle svého vkusu. 

Garantujeme celoživotní záruku na obruby

Samozřejmostí je i možnost odpočtu příspěvku zdravotní pojišťovny za lékařský poukaz.

Optičtí poradci nejsou podomními prodejci, kteří Vám budou chtít vnutit zboží za každou cenu. Jejich návštěva je zcela nezávazná. Když nenakoupíte, alespoň se třeba dozvíte, na co si dát při nákupu brýlí pozor, jaké brýle se k Vám typově hodí atd.

Dobrý nápad? Jeho vyzkoušení Vás nebude stát ani korunu a naopak můžete ještě ušetřit. Stovky referencí spokojených zákazníků je zárukou, že dobrý nápad této rodinné firmy, ojedinělý u nás i v okolních zemích, se velmi rychle ujal.
Není jistě od věci přečíst si o firmě OptikDoDomu více, pustit si reportáž, kterou natočila ČT24 a seznámit se s jejich příběhem.

Originální nápad a zajímavý přivýdělek

Nápad manželů Kláry a Petra Seidlových –  nabídnout možnost výběru brýlí prostřednictvím optických poradců třeba u Vás doma – se rychle šířil a každým dnem přibývají další spokojení zákazníci.

Brýle si můžete vyzkoušet u Vás doma

Někteří z nich jsou tímto nápadem nadšeni a začnou uvažovat, jestli by i oni nezkusili tento projekt podpořit a nestali se optickými poradci. Jde to. Není důležité lékařské vzdělání, jde jen o to mít odvahu a vůli učit se novým věcem. 

Žádná pyramida, žádné letadlo, žádný MLM. Optickým poradcem se může stát každý a je mnoho takových, kteří se této práci věnují i při zaměstnání. Co nové příchozí optické poradce láká? Jistě je to perspektiva, protože brýle – prodej brýlí – má budoucnost.

Jistě je motivem i to, že se setkáváte s novými lidmi, získáváte nové zkušenosti a rozšíříte si i vědomosti a znalosti z oboru. Neopomenutelným aspektem je i možnost získání zajímavého přivýdělku. Nic neriskujete, nemůžete ztratit, můžete jen získat. Máte chuť to zkusit? Na stránkách www.OptikDoDomu.cz/privydelek zadejte vaši mailovou adresu a ihned vám přijde Klíč k úspěchu, kde je celý systém podrobně popsán.

Máte-li obchodního ducha, využijte jej ve svůj prospěch. Neslibujeme závratné částky, ale nabízíme seriózní výdělek a férové jednání. Připojte se k našemu týmu a zajistěte si přivýdělek, o jehož výši rozhodne Vaše snaha, vynaložený čas a obchodní duch.

Autor:

Nejčtenější

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Užívejte si oblíbené aplikace bez čerpání dat

Sedíte v dálkovém autobuse z Ostravy do Prahy. Vlak má zase zpoždění. Potřebujete zabavit děti při čekání u lékaře nebo...

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

P2P nabízí lidem možnost vydělávat jako banka

Každý už ví, že si na Zonky může nejlevněji půjčit od lidí. To nabízí příležitost pro spoustu dalších lidí, kteří mohou...

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Plzeňské překvapení? Ne! Tipéři to vidí na druhou výhru Realu

Druhá prohra s Realem, nebo plzeňské překvapení? Největší komunita sázkařů žene za druhou výhrou Real.

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Tipsport spustil novou registraci. Už nemusíte na pobočku!

Máme skvělou zprávu pro klienty České spořitelny, Moneta Money Bank a Air Bank. Díky novince v podobě online ověření...

Pět nejčastějších chyb, kterými si ničíte povlečení

Při správné údržbě vydrží povlečení stále jako nové i několik let.

Už se vám někdy stalo, že jste si pořídila zbrusu nové povlečení za nemalé peníze, a po prvním použití bylo zničené?...

Další z rubriky

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Energie za velkoobchodní ceny i pro domácnosti

Ještě donedávna mohly nakupovat elektřinu a plyn za velkoobchodní ceny pouze firmy. Nyní mohou tuto výhodu využívat i...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Apple srazil Wall Street do kolen

Apple srazil Wall Street do kolen

Kurzy.cz Americké akciové trhy vykročily do nového týdne masivními poklesy. Nejhodnotnější společnost světa dle tržní kapitaliza...

Najdete na iDNES.cz