Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je u konce. Těším se, až můj větší raubíř usedne za školní lavici a malé dítě „odložím“ mezi kamarády do školky, ale na druhou stranu se mi po nich bude stýskat. Jeden z posledních prázdninových dní jsme si spolu užili v BRuNO family parku.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula | foto: BRuNO family park

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Celkově mě BRuNO family park velmi mile potěšil. Vše je pod jednou střechou od atrakcí přes skvělé jídlo až po kávu. V letošním roce se zde dokonce otevřel nový venkovní areál plný vodních radovánek, ale i další zábavy. Podle mě si tady každý najde to své. BRuNO family park vítá děti jakéhokoliv věku a přijít můžete za každého počasí, takže i kdyby padaly trakaře a vy byste nevěděli, jak děti doma zabavit, stačí přijít sem.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Měla jsem klidné svědomí, že si moje děti mohly hrát, a já si odpočívala u stolku se šálkem kávy a dortíkem. Šťastné tu tedy byly nejen mé děti, ale i já.

Maskotem BRuNO family parku je čáp Bruno, po kterém jsou pojmenovány jednotlivé atrakce. Sekce pro nejmenší (do čtyř let) nese příhodný název Mláďata. Domovem čápa Bruna je přilehlá restaurace Hnízdo, kde má svá vejce. Návštěvníci se zde mohou těšit na kvalitní gastronomii. Ale nebojte, vajíčka čápa jsou před zkušeným kuchařem v bezpečí. Dobře se najíst přímo v parku můžete i v brasserii Zobka. Nemusela jsem si tak dělat starosti s vařením a obratně jsem se vyhnula i každodennímu úklidu hraček po řádění dětí.

Jeden den k návštěvě parku rozhodně nestačí!

K více než čtyřiceti vnitřním atrakcím včetně autodromu, moře s lodičkami, obrovského skákacího polštáře, desítek metrů podzemních tunelů či téměř čtyřicetimetrového tobogánu přibylo nové venkovní hřiště, na kterém najdete vodní gejzíry, fontánky, autodráhu, skluzavky, ale i podzemní bludiště.

Oblíbenou atrakcí je například unikátní vodní říše sestavená ze systému vodních kanálků, tůní a stavidel. Každé dítě si tak může vytvářet své vlastní říčky a vodopády. Ten správný adrenalin nabízí skoky do obřího polštáře z dvoumetrové, nebo i čtyřmetrové výšky! Moje děti si také radostně zadováděly na parádní skákací peřině.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Brno je známé ve světě díky svým závodům MotoGP. Méně hlučné a méně nebezpečné verze závodu se mohou zúčastnit děti v BRuNO family parku na závodním okruhu BRuNO GP. Moje děti obsadily místo motorek šlapací autíčka a vyrazily.

Fotogalerie

Když se děti chtěly sklouznout na více než dvacetimetrovém tobogánu Tasemnice nebo o něco menším sešupu, musely se o to nejdříve zasloužit nevšedním výstupem až do Hnízdiště čápa Bruna. Moje dvě malé ratolesti pak po celém dni plném zážitků cestou domů usnuly v autě a probudily se až další den ráno :-).


V BRuNO family parku se mi líbí i narozeninové oslavy

Přejete si pro své dítě nezapomenutelnou narozeninovou oslavu? Pak určitě víte, kolik starostí to obnáší. Musíte připravit pohoštění pro spoustu dětí, narozeninový dort, zábavu... Já už ale vím, jak to při nejbližší příležitosti udělám. Svěřím oslavu svého malého čertíka profesionálům, kteří mají s pořádáním podobných akcí zkušenosti! 

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Moje dítě a jeho pozvaní kamarádi určitě ocení úžasnou párty v BRuNO family parku, při které si mohou zařádit v celém areálu, dort, dárky, krásně vymalovanou narozeninovou místnost, hry s animátorem, ale třeba i ohňostroj. Já zase ocením, že nebudu muset nic řešit. A přijde i čáp Bruno!

Vyblbněte se s kolegy na teambuildingu

BRuNO family park vám uspořádá i jedinečný Family day pro zaměstnance s dětmi, ale také nevšední a skvělý zážitek ve formě teambuildingového programu na moderních atrakcích herního centra, na kterém si rádi zařádí i dospělí. Pozvat si můžete až 600 lidí a v nabídce najdete dokonce i vzdělávací programy pro školy.

Více informací najdete na www.brunofamilypark.cz a www.firemniakcevbrne.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner expanduje na stanicích MOL i do měst

Fresh Corner nabízející řidičům příjemný prostor s kvalitní kávou a širokou nabídkou čerstvého občerstvení bylo dosud...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Další z rubriky

I pohřbení domácího zvířete do země má svá úskalí

Krematorium zvířat Brno

Doba, kdy po smrti domácího mazlíčka jeho majitelé zvolili pohřeb do země, či variantu kafilérie, již pomalu vzala za...

Zbavte se každodenního nošení brýlí a kontaktních čoček i vy

Zbavte se každodenního nošení brýlí a kontaktních čoček i vy!

Dle statistik dnes prakticky každý druhý Čech potřebuje brýle nebo kontaktní čočky. Díky moderním metodám laserových...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Najdete na iDNES.cz