Výběr dárků může být snadný. Pomůžou vám v alternativní parfumerii

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Advent se pomalu, ale jistě blíží a s ním se plní i brněnská náměstí stánky, které lákají na nejrůznější lahůdky i zábavu. Dát si horký svařák s přáteli, užít si kouzelnou atmosféru vánočních trhů nebo se jenom toulat po městě a sledovat vánoční výzdobu…

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nevíte si rady s výběrem dárků? Vsaďte na alternativní vůni! | foto: To Tap

Většina z nás ale místo toho znovu a znovu volí mačkání ve frontách u pokladen a stresování se s výběrem toho nejlepšího vánočního dárku. Láká vás letos se takovému shonu vyhnout? Tak vyzkoušejte alternativní voňavky to Tap.

Alternativní voňavky to Tap jsou v České republice stále ještě novinkou, na kterou si však zvyká čím dál více zákazníků. Jsou speciální tím, že jsou inspirované nejznámějšími parfémy na světě, ale k tomu, abyste si je pořídili, rozhodně nemusíte utratit celou výplatu. Vyrábí se v certifikovaných laboratořích a všechny voňavky mají poměr vonných olejů mezi 15 a 18 %. To vám zaručí, že po aplikaci bude vaše vůně cítit minimálně dalších 6 hodin.

Obdarovaného můžete potěšit nejenom krásnou vůní, ale také originální dárkovou krabičkou, kterou ilustrovala malířka Lucie Sobelová Mannová. O originální dárek tak máte rozhodně postaráno.

Oslňte partnerku její oblíbenou vůní

Vybrat ten pravý parfém pro ženu může být celkem oříšek. Pokud si nevíte rady, začněte tím, že se podíváte na její toaletní stolek. Našli jste tam voňavku Light Blue od Dolce & Gabbana? Pak jí jistě potěší alternativní vůně Bolzano. Nebo je milovnicí Miss Dior Cherie od Dior? V tom případě rozhodně neuděláte chybu, když sáhnete po alternativě v podobě Clichy. Maminky nebo babičky určitě potěší interiérové vůně. Ty jednak příjemně provoní celý pokoj, a také mají krásný design – poslouží tak i jako skvělá dekorace do místnosti.

Nevíte si rady s výběrem dárků? Vsaďte na alternativní vůni!

Parfémy pro sportovce i krále večírků

Chcete potěšit partnera voňavkou a nejste si jistá, po které sáhnout? Zkuste se podívat na e-shop To Tap, kde je každá vůně precizně popsaná. Dozvíte se tak nejen jakým světovým parfémem byla inspirována, ale také její složení a typ. Ten vám může při výběru hodně pomoct. Pokud je váš partner sportovní typ, jistě ho potěší alternativní vůně Rimini, pokud má rád společenské akce a plesy, určitě nesáhnete vedle, když vyberete jeden z večerních parfémů.

A pokud byste opravdu nechtěly riskovat, můžete vyzkoušet vůně do auta. To Tap nabízí velké množství variant a vy tak můžete koupit skvělý dárek všem řidičům ve vašem okolí.

Voňavky, které vás nepřivedou na mizinu

Nevíte si rady s výběrem dárků? Vsaďte na alternativní vůni!

Všechny alternativní voňavky to Tap se prodávají za stejnou cenu, nezáleží tak na tom, po které vůni sáhnete. Na výběr máte ze tří velikostí – ta nejmenší má 10 ml a pořídíte jí za 149 Kč, střední flakónek o velikosti 30 ml stojí 339 Kč, a pokud se rozhodnete pro ten největší, dostanete 50 ml voňavky za 399 Kč. Širokou nabídku vůní s detailním popisem si můžete prohlédnout na e-shopu nebo si je na vlastní kůži přijít vyzkoušet do kamenné prodejny to Tap na náměstí Svobody. Během chvíle tam pořídíte skvělý vánoční dárek a můžete si jít konečně užít opravdu klidné Vánoce.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Vědci zjistili, kdy je nejlepší čas pro pauzu na kafe

Také si dáváte první kafe v práci hned po ránu? Tak si běžte k nadřízeným pro pochvalu. Vědci právě prokázali, že jste...

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Zajímá vás, jak vzniká moderní dřevostavba? Budete překvapeni

Pokud se zajímáte o dřevostavby, možná vás bude zajímat, jak vlastně moderní dřevostavba vzniká, a pokud si ji...

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Jak pronajmout byt bez starostí? Záda vám kryje služba StálýNájem.cz

Potíže s neplatiči nájemného a jejich časté střídání v bytě, devastace nemovitosti a s tím související finanční ztráty...

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Češi se možná konečně dočkají povinné pauzy na kafe

Krátké a pravidelné pauzy na kafe jsou v mnoha zemích samozřejmostí. Jako třeba „fika“. Švédská pauza na kafe, která je...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Další z rubriky

Vyrazte v létě do Beskyd a objevte ráj odpočinku v Resortu Valachy

Vyrazte v létě do Beskyd a objevte ráj odpočinku v Resortu Valachy

Týden u moře a pak alespoň týden „doma“ na horách: to je trend letních dovolených, který poslední dobou vyznává čím dál...

Brno se bude v sobotu bavit premiérovým Dnem Bav se golfem

Brno se bude v sobotu 27. dubna bavit premiérovým Dnem Bav se golfem

Golf umí bavit. Golf překvapuje. Sport pro všechny generace svou pravou tvář ukáže v sobotu 27. dubna v areálu...

Ověřte si na klinice LEXUM, zda vám hrozí makulární degenerace sítnice

Genetický test se provádí z izolované DNA, která se získává stěrem z bukální...

Dle dostupných statistik vyplývá, že v ČR ročně přibývá až 1000 nových pacientů s věkem podmíněnou makulární degenerací...

Najdete na iDNES.cz