Výběr dárků může být snadný. Pomůžou vám v alternativní parfumerii

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Advent se pomalu, ale jistě blíží a s ním se plní i brněnská náměstí stánky, které lákají na nejrůznější lahůdky i zábavu. Dát si horký svařák s přáteli, užít si kouzelnou atmosféru vánočních trhů nebo se jenom toulat po městě a sledovat vánoční výzdobu…

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nevíte si rady s výběrem dárků? Vsaďte na alternativní vůni! | foto: To Tap

Většina z nás ale místo toho znovu a znovu volí mačkání ve frontách u pokladen a stresování se s výběrem toho nejlepšího vánočního dárku. Láká vás letos se takovému shonu vyhnout? Tak vyzkoušejte alternativní voňavky to Tap.

Alternativní voňavky to Tap jsou v České republice stále ještě novinkou, na kterou si však zvyká čím dál více zákazníků. Jsou speciální tím, že jsou inspirované nejznámějšími parfémy na světě, ale k tomu, abyste si je pořídili, rozhodně nemusíte utratit celou výplatu. Vyrábí se v certifikovaných laboratořích a všechny voňavky mají poměr vonných olejů mezi 15 a 18 %. To vám zaručí, že po aplikaci bude vaše vůně cítit minimálně dalších 6 hodin.

Obdarovaného můžete potěšit nejenom krásnou vůní, ale také originální dárkovou krabičkou, kterou ilustrovala malířka Lucie Sobelová Mannová. O originální dárek tak máte rozhodně postaráno.

Oslňte partnerku její oblíbenou vůní

Vybrat ten pravý parfém pro ženu může být celkem oříšek. Pokud si nevíte rady, začněte tím, že se podíváte na její toaletní stolek. Našli jste tam voňavku Light Blue od Dolce & Gabbana? Pak jí jistě potěší alternativní vůně Bolzano. Nebo je milovnicí Miss Dior Cherie od Dior? V tom případě rozhodně neuděláte chybu, když sáhnete po alternativě v podobě Clichy. Maminky nebo babičky určitě potěší interiérové vůně. Ty jednak příjemně provoní celý pokoj, a také mají krásný design – poslouží tak i jako skvělá dekorace do místnosti.

Nevíte si rady s výběrem dárků? Vsaďte na alternativní vůni!

Parfémy pro sportovce i krále večírků

Chcete potěšit partnera voňavkou a nejste si jistá, po které sáhnout? Zkuste se podívat na e-shop To Tap, kde je každá vůně precizně popsaná. Dozvíte se tak nejen jakým světovým parfémem byla inspirována, ale také její složení a typ. Ten vám může při výběru hodně pomoct. Pokud je váš partner sportovní typ, jistě ho potěší alternativní vůně Rimini, pokud má rád společenské akce a plesy, určitě nesáhnete vedle, když vyberete jeden z večerních parfémů.

A pokud byste opravdu nechtěly riskovat, můžete vyzkoušet vůně do auta. To Tap nabízí velké množství variant a vy tak můžete koupit skvělý dárek všem řidičům ve vašem okolí.

Voňavky, které vás nepřivedou na mizinu

Nevíte si rady s výběrem dárků? Vsaďte na alternativní vůni!

Všechny alternativní voňavky to Tap se prodávají za stejnou cenu, nezáleží tak na tom, po které vůni sáhnete. Na výběr máte ze tří velikostí – ta nejmenší má 10 ml a pořídíte jí za 149 Kč, střední flakónek o velikosti 30 ml stojí 339 Kč, a pokud se rozhodnete pro ten největší, dostanete 50 ml voňavky za 399 Kč. Širokou nabídku vůní s detailním popisem si můžete prohlédnout na e-shopu nebo si je na vlastní kůži přijít vyzkoušet do kamenné prodejny to Tap na náměstí Svobody. Během chvíle tam pořídíte skvělý vánoční dárek a můžete si jít konečně užít opravdu klidné Vánoce.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat

Naučte se platit kreditkou! Nebudete litovat.

Stejně jako většina z vás mám peněženku plnou plastových karet. Některé používám prakticky každý den, jiné jen když...

Další z rubriky

Moravia Systems na trhu již více než 25 let

Armatury

Moravia Systems a.s. je česká obchodně-výrobní společnost, která od roku 1992 dodává průmyslové armatury, potrubí a...

Do Znojma za vínem

Do Znojma za vínem

Znojmo je srdcem Znojemské vinařské podoblasti. Tradice pěstování vinné révy a výroby vína tu sahá až do 9. století....

Kde královnou je voda

V lázeňském resortu Therme Laa – Hotel & Silent Spa nedaleko českých hranic se...

V lázeňském resortu Therme Laa – Hotel & Silent Spa nedaleko českých hranic se pořád něco děje. I přesto, na rozdíl od...

Najdete na iDNES.cz