Doporučujeme

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla | foto: LÁZNĚ LEDNICE, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla

Malebná obec Lednice na Moravě je proslulá nejen nádherným zámkem a okolím, ale i lázeňským domem Perla, který si na začátek roku připravil hned několik novinek pro své klienty a zájemce o pobyty. Hlavním pilířem lázeňského domu Perla je jodobromový pramen, který svým složením připomíná Mrtvé moře.

Má blahodárné účinky na pohybový aparát a léčí cévní a neurologické nemoci, gynekologické potíže a stavy po popáleninách. Mimo léčebných a omlazujících schopností je také vysoce regenerační a účinky přetrvávají 6 – 9 měsíců. V Perle ji aplikují pomocí jodobromových koupelí, které napomáhají mimo jiné ke snížení tlaku, prokrvení organismu, léčí revmatické choroby a zánětlivá kloubní onemocnění. 

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla

Jodobromový zázrak

V Perle pro vás připravili nový pobytový balíček, který je plný jodobromových koupelí a masáží. Celkový účinek Solanky mimo jiné reguluje vysoký tlak, podporuje výživu tkání, pomáhá při léčbě osteoporózy a má vynikající hojivé účinky. Balíček je navíc doplněn o uhličité plynné koupele, které zvyšují tvorbu buněčného cukru, zlepšují prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Masáž zlatem a klasická masáž už pak bude jen třešnička na dortu pro vaše znovuzrozené tělo.

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla

Jednodenní lázně

Lednické lázně nově připravily ambulantní balíčky pro ty, kteří jsou neustále v jednom kole. Balneo provoz je otevřen denně včetně víkendů a svátků a lze si tak naplánovat tyto nové ambulantní balíčky. Stačí se jen telefonicky objednat a dopřát si na hodinku či dvě pořádnou relaxaci. Například balíček Kleopatra. Tento magický rituál krásy bude pro všechny dámy výborným dárkem. Najdete v něm koupel královny, masáž, tělový peeling, zábal a olejovou péči. Krásným doplňkem k balíčku je vydatný oběd v lázeňské restauraci a sada tělové kosmetiky značky Afrodita, která si vás podmaní svou nádhernou vůní.

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla

Dámská jízda

Perla zve všechny slečny, dámy a paní na nový pobytový balíček Dámská jízda, který nabízí masáže, koupele, tělové masky a báječný relax v kombinaci s nádherným okolím Lednice. Slavíte narozeniny, rozlučku se svobodou nebo si chcete jen tak odpočinout s kamarádkami? Dámská jízda bude ta pravá volba pro vaši relaxaci. 

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla

Májová slavnost

Lázeňský dům Perla srdečně zve 2. května 2020 na zahájení lázeňské sezóny. Čeká vás žehnání pramene, jarmark, přehlídka veteránů, kulturní a hudební vystoupení a mnoho dalšího. Vstup je zdarma.

Přijďte se ohřát do lázeňského domu Perla

Byl letos Ježíšek štědrý? Utraťte jeho nadílku v pohádkových Lázních Lednice!

Vychutnejte si pohodou a relaxací nabité pobyty v Lázeňském domě Perla. Právě v lednu pořídíte pobyty za mimořádné ceny. Navštivte webové stránky nebo facebook Lázně Lednice, kde pravidelně přibývají nové informace z prostor lázní. www.lednicelazne.cz

Nebojte se napsat e-mail na recepci Perly, rádi vám pošlou aktuální nabídku.

Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla

Břeclavská 700
691 44 Lednice
Tel.: 519 304 811, 724 730 804