Doporučujeme

Pozor na UV záření, chraňte nejen pokožku, ale i oči

Pozor na UV záření, chraňte nejen pokožku, ale i oči | foto: Očí studio Aleš Žejdl s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pozor na UV záření, chraňte nejen pokožku, ale i oči

V létě na nás působí silné UV paprsky. Dnes už každý ví, že by měl chránit svou pokožku krémem s UV filtrem, ale kvalitní sluneční brýle nosí málokdo. Někteří lidé se také snaží ušetřit tím, že si pořídí brýle ve stánku, ty však většinou nemají dostatečnou ochranu před UV zářením. A to je chyba.

Slunění zlepšuje náladu a dodává krásný tón pleti, ale očím může škodit. Do jejich ochrany se proto vyplatí investovat. Nejenže kvalitní sluneční brýle spolehlivě odfiltrují škodlivé UV záření, ale navíc mohou při správné péči vydržet i mnoho let, což se o jejich levných variantách rozhodně říci nedá.

Sluneční brýle chrání nejen oči, ale i jejich okolí. Zabraňují předčasnému vzniku vrásek, snižují riziko výskytu rakoviny očního víčka, rozvoje šedého zákalu a poškození sítnice. Dokonalý komfort vám poskytnou dioptrické sluneční brýle, které se dají objednat přímo s potřebnými dioptriemi.

Pozor na UV záření, chraňte nejen pokožku, ale i oči

Polarizační brýlová skla

Nejen pro řidiče a rybáře jsou skvělou volbou polarizační brýlové čočky Xperio, které odstraňují odlesky a poskytují tak maximální zrakové pohodlí. Pro řidiče a rybáře jsou skvělou volbou polarizační brýlové čočky Xperio, které odstraňují odlesky a poskytují tak maximální zrakové pohodlí.

Perfektně uvidíte, co se děje pod hladinou, lesklá vozovka po dešti už pro vás nebude žádný problém.

Polarizační brýlové čočky zlepšují kontrastní vidění až o 75 %, za volantem získáte kratší reakční dobu. Při rychlosti 80 km/h zastavíte o 7 metrů dříve.

Samozabarvující brýlové čočky

Chvilku neposedíte? Zvolte samozabarvující brýlová skla Transitions Signature, která se dokonale přizpůsobí světelným podmínkám. V interiéru jsou čirá a venku tmavá. Pokud trávíte spoustu času venku nebo v autě, jsou pro vás perfektní volbou brýlové čočky Transitions XTRActive, které reagují nejen na UV záření, ale i na viditelné světlo krátké vlnové délky. Brýle se tak příjemně zatmaví i za čelním sklem automobilu.

Pozor na UV záření, chraňte nejen pokožku, ale i oči

Barevná brýlová skla

Vybrat si můžete také ze široké škály tónovaných brýlových čoček nebo zrcadlových brýlových čoček e-mirror.

V Očním Studiu vám rádi poradíme

Možností, jak ochránit v létě vaše oči, je mnoho. Přijďte k nám, rádi vám poradíme, která varianta je vhodná právě pro vás. Před zhotovením dioptrických brýlí vám vyšetříme zrak moderní 3D metodou. Díky tomu si můžete být jistí, že přes své nové sluneční dioptrické brýle skvěle uvidíte. A ještě ke všemu budete i dobře vypadat. Pečlivě totiž vybíráme brýle z aktuálních kolekcí.

Chcete se dozvědět víc o slunečních brýlích a jejich dioptrických variantách? Navštivte některou z našich poboček. Jejich adresy najdete na www.ocnistudio.cz.