Po čem ženy touží na Valentýna?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každá žena očekává na Valentýna od muže vyjádření jeho lásky. Přemýšlí, co pro ni partner připraví. Proč ji tedy tentokrát neobdarovat originálně v práci nebo doma a neposlat jí květiny? Vaše milovaná zažije krásné překvapení a vy jí splníte přesně to, co od Valentýna čeká a chce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po čem ženy touží na Valentýna? | foto: Květiny V&Š

Květiny k Valentýnu prostě patří. Každá žena, i když tvrdí, že sv. Valentýna neslaví, tajně doufá, že právě v tento den kytici dostane.

Chcete ukázat manželce, že si jí i po letech ceníte a milujete ji stále stejně jako na začátku? Chcete přítelkyni poprvé říci Miluji tě? Chcete zatím nepříliš dobře známé ženě vyznat svoji náklonnost? Ať už spadáte do této kategorie nebo nějaké jiné, jedno je společné: Chceme té jedné ženě ukázat, jak moc si jí ceníme. Chceme, aby věděla, jak ji milujeme, a chceme, aby i ona milovala nás. Sama slova nejsou dost, každá žena očekává, že jí vyjádříme svoji lásku symbolem, a na světě neexistuje žádný větší symbol lásky, než je krásná kytice růží nebo jiných květin, které má vaše žena či slečna nejraději.

Postup při objednání květin on-line

Jednoduše si v pohodlí domova nebo kanceláře vyberete květiny online, zaplatíte kartou, případně jiným způsobem a již se nemusíte o nic víc starat.

Rozvoz je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry. Rozvoz květin v Brně je zajišťován i expres do 99 minut. Ale pozor - objednávání na poslední chvíli by se vám nemuselo vyplatit. Objednávat na Valentýna se doporučuje s několikadenním předstihem.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Jaké květiny vybrat k Valentýnu?

Většina lidí si s Valentýnem spojuje růže. Růže jsou opravdovou klasikou. S nimi asi nikdy nešlápnete vedle. Doporučujeme koupit rudé, růžové nebo bílé. Rudá barva symbolizuje lásku a vášeň, růžová lásku a romantiku, bílá opravdovou a věrnou lásku. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaká barva růží je ta správná, můžete zvolit také kombinaci barev.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Komu připadá kytice rudých růží příliš okoukaná, může poslat květinový box. Vybírat lze z různých barevných variant a tvarů boxů. Květiny jsou vypíchané do mokré aranžovací hmoty, takže se voda do krabičky pouze pravidelně přilévá. Květinové boxy jsou čím dál více v oblibě. Jde o moderní pojetí květinové dekorace a obdarovaná osoba si nemusí lámat hlavu s tím, do jaké vázy kytici umístí.

Po čem ženy touží na Valentýna?

V poslední době jsou na Valentýna stále oblíbenější také tulipány. Svěží květiny symbolizují jaro, mládí a svobodu. Jsou k dostání ve všech barevných odstínech. Proč tedy rovnou nepřekvapit jejich celou náručí v různých barvách?

Pokud chcete svoji drahou polovičku potěšit, nemusíte vždy kupovat jen růže. Mnohem důležitější je to, co se vaší přítelkyni či ženě líbí. Pokud má oblíbené voňavé frézie, jistě ji potěší více než rudé růže.

Volit můžete ale i míchané kytice nebo speciální aranžmá ve tvaru srdce z různých druhů květů připravené speciálně k valentýnské příležitosti.

Pokud chcete květiny raději vybrat osobně, navštivte naše prodejny v Brně. V každé z našich prodejen najdete na Valentýna velký sortiment květin. Naše floristky jsou připraveny poradit s výběrem květin či nějakého sladkého dárečku navíc.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Naše on-line květinářství www.kvetinyvs.cz je tu pro vás 7 dní v týdnu v každou denní i noční hodinu. Vzhledem k tomu, že na květinovém trhu působíme již více než 28 let, nabízíme vám záruku zkušeností, kvalitu a rychlost. 

Po čem ženy touží na Valentýna?

Doručení stojí jen 99 Kč, při objednávce nad 990 Kč je zcela zdarma.

Chcete darovat kytici své přítelkyni, milence či tajné lásce anonymně? Nemusíte mít obavy. 

Doručování je vždy naprosto anonymní. Příjemce květin obdrží pouze vzkaz s textem, který si sami zvolíte. Informace o odesílateli jsou určeny výhradně pro naši potřebu.

Objednat květiny on-line ušetří váš čas v dnešní uspěchané době. Je to moderní a pohodlné, tak proč to vlastně nezkusit?

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Držitelé karet Mastercard platí v Česku pomocí služby Apple Pay

Uživatelé platebních karet Mastercard a mobilů Apple mohou od 19. února platit pomocí Apple Pay. K dispozici je...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Při lyžování jsou dioptrické brýle nepohodlné. Je tu praktické řešení

Při lyžování jsou dioptrické brýle nepohodlné. Je tu praktické řešení!

Možná ten problém také velmi dobře znáte: dioptrické brýle dokáží při sportu skutečně znepříjemnit život. A při zimním...

Do Znojma za vínem

Do Znojma za vínem

Znojmo je srdcem Znojemské vinařské podoblasti. Tradice pěstování vinné révy a výroby vína tu sahá až do 9. století....

Vadí vám dioptrické brýle při lyžování? Máme pro vás elegantní řešení

Pro naše oči je podzim velmi náročné období!

Dioptrické brýle dokáží při sportu velmi znepříjemnit život. A při zimním sportování se kombinace s lyžařskými brýlemi...

Najdete na iDNES.cz