Po čem ženy touží na Valentýna?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každá žena očekává na Valentýna od muže vyjádření jeho lásky. Přemýšlí, co pro ni partner připraví. Proč ji tedy tentokrát neobdarovat originálně v práci nebo doma a neposlat jí květiny? Vaše milovaná zažije krásné překvapení a vy jí splníte přesně to, co od Valentýna čeká a chce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po čem ženy touží na Valentýna? | foto: Květiny V&Š

Květiny k Valentýnu prostě patří. Každá žena, i když tvrdí, že sv. Valentýna neslaví, tajně doufá, že právě v tento den kytici dostane.

Chcete ukázat manželce, že si jí i po letech ceníte a milujete ji stále stejně jako na začátku? Chcete přítelkyni poprvé říci Miluji tě? Chcete zatím nepříliš dobře známé ženě vyznat svoji náklonnost? Ať už spadáte do této kategorie nebo nějaké jiné, jedno je společné: Chceme té jedné ženě ukázat, jak moc si jí ceníme. Chceme, aby věděla, jak ji milujeme, a chceme, aby i ona milovala nás. Sama slova nejsou dost, každá žena očekává, že jí vyjádříme svoji lásku symbolem, a na světě neexistuje žádný větší symbol lásky, než je krásná kytice růží nebo jiných květin, které má vaše žena či slečna nejraději.

Postup při objednání květin on-line

Jednoduše si v pohodlí domova nebo kanceláře vyberete květiny online, zaplatíte kartou, případně jiným způsobem a již se nemusíte o nic víc starat.

Rozvoz je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry. Rozvoz květin v Brně je zajišťován i expres do 99 minut. Ale pozor - objednávání na poslední chvíli by se vám nemuselo vyplatit. Objednávat na Valentýna se doporučuje s několikadenním předstihem.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Jaké květiny vybrat k Valentýnu?

Většina lidí si s Valentýnem spojuje růže. Růže jsou opravdovou klasikou. S nimi asi nikdy nešlápnete vedle. Doporučujeme koupit rudé, růžové nebo bílé. Rudá barva symbolizuje lásku a vášeň, růžová lásku a romantiku, bílá opravdovou a věrnou lásku. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaká barva růží je ta správná, můžete zvolit také kombinaci barev.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Komu připadá kytice rudých růží příliš okoukaná, může poslat květinový box. Vybírat lze z různých barevných variant a tvarů boxů. Květiny jsou vypíchané do mokré aranžovací hmoty, takže se voda do krabičky pouze pravidelně přilévá. Květinové boxy jsou čím dál více v oblibě. Jde o moderní pojetí květinové dekorace a obdarovaná osoba si nemusí lámat hlavu s tím, do jaké vázy kytici umístí.

Po čem ženy touží na Valentýna?

V poslední době jsou na Valentýna stále oblíbenější také tulipány. Svěží květiny symbolizují jaro, mládí a svobodu. Jsou k dostání ve všech barevných odstínech. Proč tedy rovnou nepřekvapit jejich celou náručí v různých barvách?

Pokud chcete svoji drahou polovičku potěšit, nemusíte vždy kupovat jen růže. Mnohem důležitější je to, co se vaší přítelkyni či ženě líbí. Pokud má oblíbené voňavé frézie, jistě ji potěší více než rudé růže.

Volit můžete ale i míchané kytice nebo speciální aranžmá ve tvaru srdce z různých druhů květů připravené speciálně k valentýnské příležitosti.

Pokud chcete květiny raději vybrat osobně, navštivte naše prodejny v Brně. V každé z našich prodejen najdete na Valentýna velký sortiment květin. Naše floristky jsou připraveny poradit s výběrem květin či nějakého sladkého dárečku navíc.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Naše on-line květinářství www.kvetinyvs.cz je tu pro vás 7 dní v týdnu v každou denní i noční hodinu. Vzhledem k tomu, že na květinovém trhu působíme již více než 28 let, nabízíme vám záruku zkušeností, kvalitu a rychlost. 

Po čem ženy touží na Valentýna?

Doručení stojí jen 99 Kč, při objednávce nad 990 Kč je zcela zdarma.

Chcete darovat kytici své přítelkyni, milence či tajné lásce anonymně? Nemusíte mít obavy. 

Doručování je vždy naprosto anonymní. Příjemce květin obdrží pouze vzkaz s textem, který si sami zvolíte. Informace o odesílateli jsou určeny výhradně pro naši potřebu.

Objednat květiny on-line ušetří váš čas v dnešní uspěchané době. Je to moderní a pohodlné, tak proč to vlastně nezkusit?

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár živě na TV Tipsport!

Finále Tipsport extraligy je tady! Vsaďte si a sledujte bitvu o Masarykův pohár...

Hokejová sezona 2018/19 se blíží ke svému konci, na řadu přichází souboj o mistra extraligy. Poputuje pohár pod Ještěd...

Další z rubriky

Třetí ročník Zdraví v akci v AVIONu Brno

Třetí ročník Zdraví v akci v AVIONu Brno

Pojďte s námi znovu naproti fyzickému a duševnímu zdraví do prostředí živé přírody! O víkendu 16.-17. března se nákupní...

Brno se bude v sobotu bavit premiérovým Dnem Bav se golfem

Brno se bude v sobotu 27. dubna bavit premiérovým Dnem Bav se golfem

Golf umí bavit. Golf překvapuje. Sport pro všechny generace svou pravou tvář ukáže v sobotu 27. dubna v areálu...

Novinky Preventivního programu RBP v roce 2019

Novinky Preventivního programu RBP v roce 2019

Preventivní program RBP zdravotní pojišťovny umožňuje všem pojištěncům čerpat základní finanční příspěvek ve výši 1 000...

Najdete na iDNES.cz