Po čem ženy touží na Valentýna?

  7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Každá žena očekává na Valentýna od muže vyjádření jeho lásky. Přemýšlí, co pro ni partner připraví. Proč ji tedy tentokrát neobdarovat originálně v práci nebo doma a neposlat jí květiny? Vaše milovaná zažije krásné překvapení a vy jí splníte přesně to, co od Valentýna čeká a chce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Po čem ženy touží na Valentýna? | foto: Květiny V&Š

Květiny k Valentýnu prostě patří. Každá žena, i když tvrdí, že sv. Valentýna neslaví, tajně doufá, že právě v tento den kytici dostane.

Chcete ukázat manželce, že si jí i po letech ceníte a milujete ji stále stejně jako na začátku? Chcete přítelkyni poprvé říci Miluji tě? Chcete zatím nepříliš dobře známé ženě vyznat svoji náklonnost? Ať už spadáte do této kategorie nebo nějaké jiné, jedno je společné: Chceme té jedné ženě ukázat, jak moc si jí ceníme. Chceme, aby věděla, jak ji milujeme, a chceme, aby i ona milovala nás. Sama slova nejsou dost, každá žena očekává, že jí vyjádříme svoji lásku symbolem, a na světě neexistuje žádný větší symbol lásky, než je krásná kytice růží nebo jiných květin, které má vaše žena či slečna nejraději.

Postup při objednání květin on-line

Jednoduše si v pohodlí domova nebo kanceláře vyberete květiny online, zaplatíte kartou, případně jiným způsobem a již se nemusíte o nic víc starat.

Rozvoz je zajištěn spolehlivými a prověřenými kurýry. Rozvoz květin v Brně je zajišťován i expres do 99 minut. Ale pozor - objednávání na poslední chvíli by se vám nemuselo vyplatit. Objednávat na Valentýna se doporučuje s několikadenním předstihem.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Jaké květiny vybrat k Valentýnu?

Většina lidí si s Valentýnem spojuje růže. Růže jsou opravdovou klasikou. S nimi asi nikdy nešlápnete vedle. Doporučujeme koupit rudé, růžové nebo bílé. Rudá barva symbolizuje lásku a vášeň, růžová lásku a romantiku, bílá opravdovou a věrnou lásku. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaká barva růží je ta správná, můžete zvolit také kombinaci barev.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Komu připadá kytice rudých růží příliš okoukaná, může poslat květinový box. Vybírat lze z různých barevných variant a tvarů boxů. Květiny jsou vypíchané do mokré aranžovací hmoty, takže se voda do krabičky pouze pravidelně přilévá. Květinové boxy jsou čím dál více v oblibě. Jde o moderní pojetí květinové dekorace a obdarovaná osoba si nemusí lámat hlavu s tím, do jaké vázy kytici umístí.

Po čem ženy touží na Valentýna?

V poslední době jsou na Valentýna stále oblíbenější také tulipány. Svěží květiny symbolizují jaro, mládí a svobodu. Jsou k dostání ve všech barevných odstínech. Proč tedy rovnou nepřekvapit jejich celou náručí v různých barvách?

Pokud chcete svoji drahou polovičku potěšit, nemusíte vždy kupovat jen růže. Mnohem důležitější je to, co se vaší přítelkyni či ženě líbí. Pokud má oblíbené voňavé frézie, jistě ji potěší více než rudé růže.

Volit můžete ale i míchané kytice nebo speciální aranžmá ve tvaru srdce z různých druhů květů připravené speciálně k valentýnské příležitosti.

Pokud chcete květiny raději vybrat osobně, navštivte naše prodejny v Brně. V každé z našich prodejen najdete na Valentýna velký sortiment květin. Naše floristky jsou připraveny poradit s výběrem květin či nějakého sladkého dárečku navíc.

Po čem ženy touží na Valentýna?
Po čem ženy touží na Valentýna?

Naše on-line květinářství www.kvetinyvs.cz je tu pro vás 7 dní v týdnu v každou denní i noční hodinu. Vzhledem k tomu, že na květinovém trhu působíme již více než 28 let, nabízíme vám záruku zkušeností, kvalitu a rychlost. 

Po čem ženy touží na Valentýna?

Doručení stojí jen 99 Kč, při objednávce nad 990 Kč je zcela zdarma.

Chcete darovat kytici své přítelkyni, milence či tajné lásce anonymně? Nemusíte mít obavy. 

Doručování je vždy naprosto anonymní. Příjemce květin obdrží pouze vzkaz s textem, který si sami zvolíte. Informace o odesílateli jsou určeny výhradně pro naši potřebu.

Objednat květiny on-line ušetří váš čas v dnešní uspěchané době. Je to moderní a pohodlné, tak proč to vlastně nezkusit?

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Festival malých pivovarů VESUF startuje už tento pátek!

Festival malých pivovarů Vesuf se blíží!

Unikátní hudebně-gastronomický zážitek si každým rokem získává více fanoušků. Pořadatelé si hlídají kvalitu a zvou jen...

Golfové léto v brněnské Olympii vrcholí

Golfové léto v brněnské Olympii vrcholí

Léto v obchodním a zábavním centru Olympia Brno opět patří golfu a minigolfu. Na návštěvníky čeká v pasážích hned...

FOKUS optik upozorňuje: Příspěvek na brýle od pojišťovny jen do 31. 7.

FOKUS optik upozorňuje: Příspěvek na brýle od pojišťovny získáte pouze do 31....

Málokdo ví, že již pouze do 31. července budou zdravotní pojišťovny přispívat na brýle lidem starším 14 let. Podle...

Najdete na iDNES.cz