Riviéra otevírá křtěním maskota a závodem ve sjezdu toboganu

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nové, modernější, příjemnější. Oblíbené brněnské Koupaliště Riviéra otevírá novou letní sezonu ve zbrusu novém hávu. Po desetiměsíční rekonstrukci přivítá první návštěvníky v sobotu 16. června. „Bude to jedno z nejkrásnějších koupališť v republice,“ říká Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ - SPORT, a. s., která areál spravuje.

Koupaliště prošlo zcela razantní obměnou, nově je zdobí tobogan v osmimetrové výšce. | foto: Archiv společnosti STAREZ - SPORT, a. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koupaliště prošlo zcela razantní obměnou, nově je zdobí tobogan v osmimetrové výšce, patnáct metrů dlouhá skluzavka, lavice a lehátka s provzdušněním, lanový most s lekníny, nejmenší si užijí vodní děla, chrliče, hřiby, kbelíkový strom či fontánky. Není to však zdaleka všechno, proměnilo se také okolí bazénů.

„Chodníky jsme udělali praktičtější a zároveň vzniklo mnohem víc travnatých ploch pro ležení návštěvníků. Máme také nový závlahový systém, takže i když jsou velká vedra, tráva zůstane krásně zelená. Kompletní areál je velice pěkný,“ míní ředitel městské společnosti STAREZ - SPORT, a. s.

Fotogalerie

V sobotu 16. června začíná bohatý program už v devět hodin ráno. Ve tři hodiny odpoledne přijde na řadu soutěž v nejrychlejším sjezdu toboganem, exhibiční vystoupení předvedou brněnské akvabely. Návštěvníci budou zároveň svědky pokřtění nového maskota – mořské hvězdy jménem Rézinka.

Rozsáhlá rekonstrukce začala v září a město k ní muselo přistoupit, protože z původních bazénů unikala voda. Betonovou dlažbu, nahradily vany z nerezu, kterého firma použila sedm tisíc metrů čtverečních. „Potěší mě, když se Riviéra bude lidem líbit a řeknou, že se nám rekonstrukce povedla. Z toho budeme mít radost,“ přiznává Mikš.

Před rokem horké letní počasí přivábilo na Riviéru zhruba 85 tisíc návštěvníků. Lákavější prostředí může letos ještě navýšit. „Věříme, že ano, pokud by počasí přálo. Také proto posilujeme pokladny, v minulosti jsme měli dvě, teď jich bude pět. Zákazníky budeme pouštět z obou stran Riviéry, jak z areálu dopravní výchovy, tak od 15 hodiny od policie, abychom pobrali větší počet návštěvníků,“ upozorňuje Mikš.

Pro novou sezonu se mírně mění vstupné na Koupaliště Riviéra, které provozovatel rozdělil na dopolední a odpolední kvůli zamezení front u pokladen. Základní vstupné s odchodem do dvou hodin odpoledne stojí 80 korun a po třetí hodině se dostane každý do areálu za 100 korun. Celodenní vstup vyjde na 180 korun, což činí 15 Kč na hodinu, děti do pěti let ho mají zdarma.

Koupaliště Riviéra nabízí v letních měsících řadu akcí, jako každý rok chystá pohybové příměstské tábory, které jsou určené plavcům i neplavcům od pěti do deseti let a organizátoři přichystali přes prázdniny čtyři turnusy.

Sportovní park od 28. července do 5. srpna láká děti i dospělé na vyzkoušení různých disciplín. Závěr prázdnin patří už tradičnímu Riviéra běhu, jehož šestý ročník se uskuteční první zářijový den. Letos se stane součástí víkendové akce Sportovní dny pro rodiny, kde soutěže čekají na děti i dospělé. Víc informací naleznete na webových stránkách www.rivec.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků? Jde to!

Příjem televizního vysílání bez stále rostoucích poplatků?

Poplatky za příjem televizního vysílání přes satelit zdražují, taková zpráva zastihla diváky už po několikáté za...

Nabízím ti život v hojnosti a naději, která nezklame

"Ježíš ti nabízí život v plnosti a naději do každé situace."

„Přišel jsem ti na Velikonoce přinést něco mnohem více než jen svátky jara. Život, lásku a vztah. Proč? Protože tě...

Zrzavý, Šíma, Procházka - aukční událost sezóny v Mánesu

Hlava – Zrzavý

V pražské výstavní síni Mánes se 28. dubna od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá lídr...

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: Až 127 500 korun na nový kotel

Kotlíkové dotace potřetí a naposledy: až 127 500 korun na nový kotel

Vytápíte dům starým uhelným kotlem? Za tři roky začne platit zákaz starých kotlů na tuhá paliva a čeká vás investice do...

Vyražte na Volkswagen Maraton Praha a získejte běžeckou bundu adidas

Vyražte na maraton a získejte běžeckou bundu

Volkswagen Maraton Praha slaví 25 let, dárek ale dostanou běžci, a to v podobě kvalitní adidas bundy. Ta bude všem...

Další z rubriky

Do Znojma za vínem

Do Znojma za vínem

Znojmo je srdcem Znojemské vinařské podoblasti. Tradice pěstování vinné révy a výroby vína tu sahá až do 9. století....

Máte příjem v eurech nebo platíte eury do ciziny? Využijte Europlatbu!

Máte příjem v eurech nebo platíte eury do ciziny? Využijte Europlatbu!

Lidé s příjmy v eurech řeší každý měsíc stejný problém, jak dostat peníze na svůj korunový účet tak, aby poplatky...

Třetí ročník Zdraví v akci v AVIONu Brno

Třetí ročník Zdraví v akci v AVIONu Brno

Pojďte s námi znovu naproti fyzickému a duševnímu zdraví do prostředí živé přírody! O víkendu 16.-17. března se nákupní...

Najdete na iDNES.cz