Riviéra otevírá křtěním maskota a závodem ve sjezdu toboganu

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nové, modernější, příjemnější. Oblíbené brněnské Koupaliště Riviéra otevírá novou letní sezonu ve zbrusu novém hávu. Po desetiměsíční rekonstrukci přivítá první návštěvníky v sobotu 16. června. „Bude to jedno z nejkrásnějších koupališť v republice,“ říká Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ - SPORT, a. s., která areál spravuje.

Koupaliště prošlo zcela razantní obměnou, nově je zdobí tobogan v osmimetrové výšce. | foto: Archiv společnosti STAREZ - SPORT, a. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koupaliště prošlo zcela razantní obměnou, nově je zdobí tobogan v osmimetrové výšce, patnáct metrů dlouhá skluzavka, lavice a lehátka s provzdušněním, lanový most s lekníny, nejmenší si užijí vodní děla, chrliče, hřiby, kbelíkový strom či fontánky. Není to však zdaleka všechno, proměnilo se také okolí bazénů.

„Chodníky jsme udělali praktičtější a zároveň vzniklo mnohem víc travnatých ploch pro ležení návštěvníků. Máme také nový závlahový systém, takže i když jsou velká vedra, tráva zůstane krásně zelená. Kompletní areál je velice pěkný,“ míní ředitel městské společnosti STAREZ - SPORT, a. s.

Fotogalerie

V sobotu 16. června začíná bohatý program už v devět hodin ráno. Ve tři hodiny odpoledne přijde na řadu soutěž v nejrychlejším sjezdu toboganem, exhibiční vystoupení předvedou brněnské akvabely. Návštěvníci budou zároveň svědky pokřtění nového maskota – mořské hvězdy jménem Rézinka.

Rozsáhlá rekonstrukce začala v září a město k ní muselo přistoupit, protože z původních bazénů unikala voda. Betonovou dlažbu, nahradily vany z nerezu, kterého firma použila sedm tisíc metrů čtverečních. „Potěší mě, když se Riviéra bude lidem líbit a řeknou, že se nám rekonstrukce povedla. Z toho budeme mít radost,“ přiznává Mikš.

Před rokem horké letní počasí přivábilo na Riviéru zhruba 85 tisíc návštěvníků. Lákavější prostředí může letos ještě navýšit. „Věříme, že ano, pokud by počasí přálo. Také proto posilujeme pokladny, v minulosti jsme měli dvě, teď jich bude pět. Zákazníky budeme pouštět z obou stran Riviéry, jak z areálu dopravní výchovy, tak od 15 hodiny od policie, abychom pobrali větší počet návštěvníků,“ upozorňuje Mikš.

Pro novou sezonu se mírně mění vstupné na Koupaliště Riviéra, které provozovatel rozdělil na dopolední a odpolední kvůli zamezení front u pokladen. Základní vstupné s odchodem do dvou hodin odpoledne stojí 80 korun a po třetí hodině se dostane každý do areálu za 100 korun. Celodenní vstup vyjde na 180 korun, což činí 15 Kč na hodinu, děti do pěti let ho mají zdarma.

Koupaliště Riviéra nabízí v letních měsících řadu akcí, jako každý rok chystá pohybové příměstské tábory, které jsou určené plavcům i neplavcům od pěti do deseti let a organizátoři přichystali přes prázdniny čtyři turnusy.

Sportovní park od 28. července do 5. srpna láká děti i dospělé na vyzkoušení různých disciplín. Závěr prázdnin patří už tradičnímu Riviéra běhu, jehož šestý ročník se uskuteční první zářijový den. Letos se stane součástí víkendové akce Sportovní dny pro rodiny, kde soutěže čekají na děti i dospělé. Víc informací naleznete na webových stránkách www.rivec.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Nekvalitní aktovka ničí zdraví vašich dětí

Děti jsou to nejcennější, co máme. Proto by rodiče každého školáka měli být při výběru školní aktovky nebo batohu...

5 trendy sedaček, které rozzáří váš interiér

Sedačka Sammy se hodí do velkých obývacích pokojů.

Chystáte se obléct svůj obývací pokoj do nového designu? Mrkněte se na trendy sedačky, které váš interiér doladí,...

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Výhody SSOŠ a Gymnázia Bean? Individuální přístup a atraktivní obory

Ať již přemýšlíte, kam dát studovat svého potomka, až skončí základní školu, či byste si sami chtěli rozšířit vzdělání,...

Obujte se do toho! Vyrazte za zážitkem ze svého 1. běžeckého závodu

Obujte se do toho! Doběhněte si pro zážitek ze svého 1. běžeckého závodu

Nazujte běžecké boty a rozběhněte se. Pro radost z pohybu. Pro zážitky. Pro lepší formu i postavu. Nebo třeba proto,...

Další z rubriky

Hypotéky jsou nejlevnější od začátku roku

Hypotéky jsou nejlevnější od začátku roku

Je ideální čas k nákupu i prodeji nemovitosti, tvrdí odborníci. Nejnižší za posledního půl roku. Takové jsou aktuální...

Sunshine Wellness v Therme Laa. Svítí slunce či prší? Nám je to jedno

Sunshine Wellness v Therme Laa. Svítí slunce či prší? Nám je to jedno!

Letní pohoda v Therme Laa je silně návyková záležitost. Pár kilometrů od českých hranic na vás čeká dokonalý vodní...

Golfové léto v brněnské Olympii vrcholí

Golfové léto v brněnské Olympii vrcholí

Léto v obchodním a zábavním centru Olympia Brno opět patří golfu a minigolfu. Na návštěvníky čeká v pasážích hned...

Najdete na iDNES.cz