Riviéra otevírá křtěním maskota a závodem ve sjezdu toboganu

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nové, modernější, příjemnější. Oblíbené brněnské Koupaliště Riviéra otevírá novou letní sezonu ve zbrusu novém hávu. Po desetiměsíční rekonstrukci přivítá první návštěvníky v sobotu 16. června. „Bude to jedno z nejkrásnějších koupališť v republice,“ říká Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ - SPORT, a. s., která areál spravuje.

Koupaliště prošlo zcela razantní obměnou, nově je zdobí tobogan v osmimetrové výšce. | foto: Archiv společnosti STAREZ - SPORT, a. s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Koupaliště prošlo zcela razantní obměnou, nově je zdobí tobogan v osmimetrové výšce, patnáct metrů dlouhá skluzavka, lavice a lehátka s provzdušněním, lanový most s lekníny, nejmenší si užijí vodní děla, chrliče, hřiby, kbelíkový strom či fontánky. Není to však zdaleka všechno, proměnilo se také okolí bazénů.

„Chodníky jsme udělali praktičtější a zároveň vzniklo mnohem víc travnatých ploch pro ležení návštěvníků. Máme také nový závlahový systém, takže i když jsou velká vedra, tráva zůstane krásně zelená. Kompletní areál je velice pěkný,“ míní ředitel městské společnosti STAREZ - SPORT, a. s.

Fotogalerie

V sobotu 16. června začíná bohatý program už v devět hodin ráno. Ve tři hodiny odpoledne přijde na řadu soutěž v nejrychlejším sjezdu toboganem, exhibiční vystoupení předvedou brněnské akvabely. Návštěvníci budou zároveň svědky pokřtění nového maskota – mořské hvězdy jménem Rézinka.

Rozsáhlá rekonstrukce začala v září a město k ní muselo přistoupit, protože z původních bazénů unikala voda. Betonovou dlažbu, nahradily vany z nerezu, kterého firma použila sedm tisíc metrů čtverečních. „Potěší mě, když se Riviéra bude lidem líbit a řeknou, že se nám rekonstrukce povedla. Z toho budeme mít radost,“ přiznává Mikš.

Před rokem horké letní počasí přivábilo na Riviéru zhruba 85 tisíc návštěvníků. Lákavější prostředí může letos ještě navýšit. „Věříme, že ano, pokud by počasí přálo. Také proto posilujeme pokladny, v minulosti jsme měli dvě, teď jich bude pět. Zákazníky budeme pouštět z obou stran Riviéry, jak z areálu dopravní výchovy, tak od 15 hodiny od policie, abychom pobrali větší počet návštěvníků,“ upozorňuje Mikš.

Pro novou sezonu se mírně mění vstupné na Koupaliště Riviéra, které provozovatel rozdělil na dopolední a odpolední kvůli zamezení front u pokladen. Základní vstupné s odchodem do dvou hodin odpoledne stojí 80 korun a po třetí hodině se dostane každý do areálu za 100 korun. Celodenní vstup vyjde na 180 korun, což činí 15 Kč na hodinu, děti do pěti let ho mají zdarma.

Koupaliště Riviéra nabízí v letních měsících řadu akcí, jako každý rok chystá pohybové příměstské tábory, které jsou určené plavcům i neplavcům od pěti do deseti let a organizátoři přichystali přes prázdniny čtyři turnusy.

Sportovní park od 28. července do 5. srpna láká děti i dospělé na vyzkoušení různých disciplín. Závěr prázdnin patří už tradičnímu Riviéra běhu, jehož šestý ročník se uskuteční první zářijový den. Letos se stane součástí víkendové akce Sportovní dny pro rodiny, kde soutěže čekají na děti i dospělé. Víc informací naleznete na webových stránkách www.rivec.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Obchodování online – vysoké zisky a vysoká rizika, Díl 1.

trading

Uživatelé tradingových platforem mají k dispozici nástroje profesionálních obchodníků s akciemi, ale podceňují často...

Další z rubriky

Hodnotné umění, nebo pouhá cetka?

Pavel Janák, kubistický kávový servis, prodáno v aukci Dorothea za 340 tisíc...

Majitelé uměleckých předmětů se mohou přesvědčit na poradenských dnech Dorothea. Český trh s uměním zažívá zlaté časy....

David Koller zahraje 21. prosince akusticky ve Znojmě

David Koller vystoupí 11. prosince 2018 v prostoru DEPO2015 v Plzni

Fanoušci Davida Kollera si budou moci vychutnat jeho skladby 21. prosince ve znojemském Hotelu Dukla v rámci další...

Lukáš Haramach vaří v restauraci Hnízdo moderní českou gastronomii

Lukáš Haramach vaří v restauraci Hnízdo moderní českou gastronomii.

Krásné prostředí a také vynikající jídlo si mohou přijít vychutnat hosté do restaurace Hnízdo ve Slatině. O to, aby zde...

Najdete na iDNES.cz