Doporučujeme

ICARO | foto: Natuzzi Italia | foto: Natuzzi Italia

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Italské pohovky Natuzzi Italia toho umí víc, než si umíte představit

Krása a design je při výběru pohovky jedním z klíčových faktorů. Krása ale není vše. Nábytkářská společnost Natuzzi Italia nabízí své kožené pohovky po celém světě více než 60 let. Na vývoji produktů se podílí nejen vedení celé firmy a architekti zvučných jmen, ale přizvali si i fyzioterapeuty.

Kromě nadčasového designu, mistrovsky propracovaných detailů a kvalitních materiálů se tak tyto italské pohovky pyšní také spoustou funkcí, o kterých se vám ani ve snu nezdá a díky nimž si v sedačce pohovíte.

SKYLINE foto: Natuzzi Italia

Pomocí zabudovaných polohovacích a relaxačních mechanismů si můžete regulovat část pod hlavou, nohama a pod bedry, k čemuž slouží speciální pneumatický bederní polštářek u pohovky Plié.

Stačí zmáčknout tlačítko a každodenní domácí relax může začít. Pohovku Plié můžete navíc získat ihned a s 30% slevou.

Další specialitou jsou výplně. Věděli jste, že existují i pohovky plněné peřím? Díky péřové výplni v sedacích soupravách je posezení extrémně pohodlné a měkké. Když k tomu připočtete polohovací opěrky a široké podsedáky, tak ani neuvěříte tomu, že v podstatě sedíte a připadáte si jako na mohutných kamenech v antickém Colosseu. To bylo také inspirací architekta Maura Lippariniho pro design pohovky Colosseo

COLOSSEO FOTO : NATUZZI Italia

Ani speciální silikonové vlákno Climalight v pohovce Kendo vás rozhodně neošidí o zážitek pohodlného posezení. Vlastností této výplně je, že se velmi rychle vrátí do původního stavu. Takže žádné „prosezeniny“ vám na pohovce ani po dlouhodobém používání nehrozí.

KENDO foto: Natuzzi Italia

Kolekce Natuzzi Italia jsou navrhovány jako celek a jednotlivými prvky můžete vybavit celý obývací pokoj, ložnici či jídelnu a vše bude k sobě perfektně ladit.

Na míru si můžete vybrat z více než 200 variant kůží či čalounění, tak i sestavení celé sedací soupravy. Všechny pohovky Natuzzi Italia jsou vyráběny výhradně ve slunné Itálii.

CAMPUS foto: Natuzzi Italia

Tak co, stále jsme vás nepřesvědčili, že italské pohovky značky Natuzzi Italia jsou jednoznačně skvělá volba pro váš interiér? Přijďte do showroomů v Praze a Brně a přesvědčte se sami.

Nyní máte navíc jedinečnou možnost využít 22% slevu na novou kolekci Natuzzi Italia a 15% slevu na ostatní sortiment. Nabídka je platná ve všech kamenných obchodech Natuzzi Italia po předložení kupónu Shopping Fever do 31. května 2020.

DOVE