Doporučujeme

ELKOV elektro otevřel samoobslužnou prodejnu elektromateriálu v Brně | foto: ELKOV elektro a.s.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ELKOV elektro otevřel samoobslužnou prodejnu elektromateriálu v Brně

ELKOV elektro, velkoobchod elektromateriálem a svítidly, otevřel v Brně v ulici Sokolova samoobslužnou prodejnu elektromateriálu. V prvním patře nové budovy je prodejna nářadí a v přízemí vzniká na dalších 600 metrech čtverečních showroom interiérových svítidel.

V samoobslužné prodejně najdete na ploše 600 m² přes 3 500 nejprodávanějších produktů pro elektroinstalace, od kabelů a jističů, přes hromosvody až po vypínače, svítidla a zdroje. V sezonní nabídce je také velký výběr vánočních řetězů a světlených dekorací. Samoobslužnou prodejnu mohou využívat jak velkoobchodní zákazníci, tak i koncoví spotřebitelé. Jak už vyplývá ze samotného názvu, zákazníci zde získají možnost pohodlného a rychlého nákupu bez nutnosti asistence odborné obsluhy.

ELKOV elektro otevřel samoobslužnou prodejnu elektromateriálu v Brně
ELKOV elektro otevřel samoobslužnou prodejnu elektromateriálu v Brně

Prodejna nářadí nabízí více než 4 000 druhů nářadí a příslušenství od 25 renomovaných výrobců, např. Milwaukee, DeWALT, WIHA, Knipex. V nabídce je ruční i elektrické nářadí od hobby produktů až po vysoce profesionální nářadí určené pro všechna řemesla. V areálu firmy ELKOV elektro najdete také půjčovnu nářadí. Do konce roku je pro zákazníky připravená akční cenová nabídka výrobků značky DeWALT. Využijte výhodných cen vrtaček, brusek, AKU kladiv, rázových utahováků a dalšího nářadí!

ELKOV elektro otevřel samoobslužnou prodejnu elektromateriálu v Brně

Do konce roku bude v ELKOV elektro otevřen na dalších 600 m2 nový showroom svítidel s nabídkou interiérových svítidel od řady economy až po designová světla. Vybírat můžete z těch vhodných pro interiéry klasického stylu i pro moderní typy bydlení. Tým profesionálně vyškolených pracovníků vám pomůže s výběrem nejen z vystavené nabídky, ale i z katalogů výrobců svítidel.

S výběrem elektromateriálu, nářadí i svítidel vám poradí zkušení prodejci.

Těšíme se na vás na adrese:

ELKOV elektro a.s.
Sokolova 701/1f
Horní Heršpice
619 00 Brno
Po-Pá: 6.30 – 16.30 
www.elkov.cz