BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je u konce. Těším se, až můj větší raubíř usedne za školní lavici a malé dítě „odložím“ mezi kamarády do školky, ale na druhou stranu se mi po nich bude stýskat. Jeden z posledních prázdninových dní jsme si spolu užili v BRuNO family parku.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula | foto: BRuNO family park

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Celkově mě BRuNO family park velmi mile potěšil. Vše je pod jednou střechou od atrakcí přes skvělé jídlo až po kávu. V letošním roce se zde dokonce otevřel nový venkovní areál plný vodních radovánek, ale i další zábavy. Podle mě si tady každý najde to své. BRuNO family park vítá děti jakéhokoliv věku a přijít můžete za každého počasí, takže i kdyby padaly trakaře a vy byste nevěděli, jak děti doma zabavit, stačí přijít sem.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Měla jsem klidné svědomí, že si moje děti mohly hrát, a já si odpočívala u stolku se šálkem kávy a dortíkem. Šťastné tu tedy byly nejen mé děti, ale i já.

Maskotem BRuNO family parku je čáp Bruno, po kterém jsou pojmenovány jednotlivé atrakce. Sekce pro nejmenší (do čtyř let) nese příhodný název Mláďata. Domovem čápa Bruna je přilehlá restaurace Hnízdo, kde má svá vejce. Návštěvníci se zde mohou těšit na kvalitní gastronomii. Ale nebojte, vajíčka čápa jsou před zkušeným kuchařem v bezpečí. Dobře se najíst přímo v parku můžete i v brasserii Zobka. Nemusela jsem si tak dělat starosti s vařením a obratně jsem se vyhnula i každodennímu úklidu hraček po řádění dětí.

Jeden den k návštěvě parku rozhodně nestačí!

K více než čtyřiceti vnitřním atrakcím včetně autodromu, moře s lodičkami, obrovského skákacího polštáře, desítek metrů podzemních tunelů či téměř čtyřicetimetrového tobogánu přibylo nové venkovní hřiště, na kterém najdete vodní gejzíry, fontánky, autodráhu, skluzavky, ale i podzemní bludiště.

Oblíbenou atrakcí je například unikátní vodní říše sestavená ze systému vodních kanálků, tůní a stavidel. Každé dítě si tak může vytvářet své vlastní říčky a vodopády. Ten správný adrenalin nabízí skoky do obřího polštáře z dvoumetrové, nebo i čtyřmetrové výšky! Moje děti si také radostně zadováděly na parádní skákací peřině.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Brno je známé ve světě díky svým závodům MotoGP. Méně hlučné a méně nebezpečné verze závodu se mohou zúčastnit děti v BRuNO family parku na závodním okruhu BRuNO GP. Moje děti obsadily místo motorek šlapací autíčka a vyrazily.

Fotogalerie

Když se děti chtěly sklouznout na více než dvacetimetrovém tobogánu Tasemnice nebo o něco menším sešupu, musely se o to nejdříve zasloužit nevšedním výstupem až do Hnízdiště čápa Bruna. Moje dvě malé ratolesti pak po celém dni plném zážitků cestou domů usnuly v autě a probudily se až další den ráno :-).


V BRuNO family parku se mi líbí i narozeninové oslavy

Přejete si pro své dítě nezapomenutelnou narozeninovou oslavu? Pak určitě víte, kolik starostí to obnáší. Musíte připravit pohoštění pro spoustu dětí, narozeninový dort, zábavu... Já už ale vím, jak to při nejbližší příležitosti udělám. Svěřím oslavu svého malého čertíka profesionálům, kteří mají s pořádáním podobných akcí zkušenosti! 

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Moje dítě a jeho pozvaní kamarádi určitě ocení úžasnou párty v BRuNO family parku, při které si mohou zařádit v celém areálu, dort, dárky, krásně vymalovanou narozeninovou místnost, hry s animátorem, ale třeba i ohňostroj. Já zase ocením, že nebudu muset nic řešit. A přijde i čáp Bruno!

Vyblbněte se s kolegy na teambuildingu

BRuNO family park vám uspořádá i jedinečný Family day pro zaměstnance s dětmi, ale také nevšední a skvělý zážitek ve formě teambuildingového programu na moderních atrakcích herního centra, na kterém si rádi zařádí i dospělí. Pozvat si můžete až 600 lidí a v nabídce najdete dokonce i vzdělávací programy pro školy.

Více informací najdete na www.brunofamilypark.cz a www.firemniakcevbrne.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

V Praze může vzniknout unikátní projekt od Evy Jiřičné. Podívejte se

Eva Jiřičná zvítězila ve velké mezinárodní architektonické soutěži na komplex budov po dosluhující telekomunikační věži...

O čtvrt milionu náklaďáků méně – díky betonárnám v centru Prahy

Lodní doprava

Denně do Prahy po silnicích proudí plno stavebního materiálu. Těžké náklaďáky zhoršují již tak přeplněnou pražskou...

Bydlení ve Vochově - venkovský klid a Plzeň na dosah

Bydlení ve Vochově   - venkovský klid a Plzeň na dosah

Plzeň jako čtvrté největší město republiky přináší spoustu pracovních příležitostí a patří k sídlům, která nabízejí...

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Druhá kvalifikace na Velkou pardubickou se poběží výjimečně v neděli

Kvalifikační seriál na 129. Velkou pardubickou steeplechase pokračuje druhým dílem. „Červená“ kvalifikace je na pořadu...

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Technics OTTAVA™ S SC-C50: špičkový bezdrátový audiosystém

Hledáte elegantní řešení, jak kvalitně ozvučit obývací pokoj nebo jakoukoli jinou místnost vaší domácnosti? Bezdrátový...

Další z rubriky

Chcete prodat umělecká díla? Poradíme vám.

Chcete prodat umělecká díla? Poradíme vám.

Majitelé uměleckých děl, kteří zvažují jejich prodej, si je mohou nechat ocenit v rámci poradenských dnů aukčního domu...

Projekt Objevuj památky propaguje nestátní památkové objekty

Zámek Zruč nad Sázavou

Cestujete po památkách a rádi byste objevili něco nového? Vedle známých památek existuje mnohem větší skupina těch,...

Vyrazte v létě do Beskyd a objevte ráj odpočinku v Resortu Valachy

Vyrazte v létě do Beskyd a objevte ráj odpočinku v Resortu Valachy

Týden u moře a pak alespoň týden „doma“ na horách: to je trend letních dovolených, který poslední dobou vyznává čím dál...

Najdete na iDNES.cz