BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Léto je u konce. Těším se, až můj větší raubíř usedne za školní lavici a malé dítě „odložím“ mezi kamarády do školky, ale na druhou stranu se mi po nich bude stýskat. Jeden z posledních prázdninových dní jsme si spolu užili v BRuNO family parku.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula | foto: BRuNO family park

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Celkově mě BRuNO family park velmi mile potěšil. Vše je pod jednou střechou od atrakcí přes skvělé jídlo až po kávu. V letošním roce se zde dokonce otevřel nový venkovní areál plný vodních radovánek, ale i další zábavy. Podle mě si tady každý najde to své. BRuNO family park vítá děti jakéhokoliv věku a přijít můžete za každého počasí, takže i kdyby padaly trakaře a vy byste nevěděli, jak děti doma zabavit, stačí přijít sem.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Měla jsem klidné svědomí, že si moje děti mohly hrát, a já si odpočívala u stolku se šálkem kávy a dortíkem. Šťastné tu tedy byly nejen mé děti, ale i já.

Maskotem BRuNO family parku je čáp Bruno, po kterém jsou pojmenovány jednotlivé atrakce. Sekce pro nejmenší (do čtyř let) nese příhodný název Mláďata. Domovem čápa Bruna je přilehlá restaurace Hnízdo, kde má svá vejce. Návštěvníci se zde mohou těšit na kvalitní gastronomii. Ale nebojte, vajíčka čápa jsou před zkušeným kuchařem v bezpečí. Dobře se najíst přímo v parku můžete i v brasserii Zobka. Nemusela jsem si tak dělat starosti s vařením a obratně jsem se vyhnula i každodennímu úklidu hraček po řádění dětí.

Jeden den k návštěvě parku rozhodně nestačí!

K více než čtyřiceti vnitřním atrakcím včetně autodromu, moře s lodičkami, obrovského skákacího polštáře, desítek metrů podzemních tunelů či téměř čtyřicetimetrového tobogánu přibylo nové venkovní hřiště, na kterém najdete vodní gejzíry, fontánky, autodráhu, skluzavky, ale i podzemní bludiště.

Oblíbenou atrakcí je například unikátní vodní říše sestavená ze systému vodních kanálků, tůní a stavidel. Každé dítě si tak může vytvářet své vlastní říčky a vodopády. Ten správný adrenalin nabízí skoky do obřího polštáře z dvoumetrové, nebo i čtyřmetrové výšky! Moje děti si také radostně zadováděly na parádní skákací peřině.

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Brno je známé ve světě díky svým závodům MotoGP. Méně hlučné a méně nebezpečné verze závodu se mohou zúčastnit děti v BRuNO family parku na závodním okruhu BRuNO GP. Moje děti obsadily místo motorek šlapací autíčka a vyrazily.

Fotogalerie

Když se děti chtěly sklouznout na více než dvacetimetrovém tobogánu Tasemnice nebo o něco menším sešupu, musely se o to nejdříve zasloužit nevšedním výstupem až do Hnízdiště čápa Bruna. Moje dvě malé ratolesti pak po celém dni plném zážitků cestou domů usnuly v autě a probudily se až další den ráno :-).


V BRuNO family parku se mi líbí i narozeninové oslavy

Přejete si pro své dítě nezapomenutelnou narozeninovou oslavu? Pak určitě víte, kolik starostí to obnáší. Musíte připravit pohoštění pro spoustu dětí, narozeninový dort, zábavu... Já už ale vím, jak to při nejbližší příležitosti udělám. Svěřím oslavu svého malého čertíka profesionálům, kteří mají s pořádáním podobných akcí zkušenosti! 

BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula
BRuNO family park nadchl děti a já si konečně odpočinula

Moje dítě a jeho pozvaní kamarádi určitě ocení úžasnou párty v BRuNO family parku, při které si mohou zařádit v celém areálu, dort, dárky, krásně vymalovanou narozeninovou místnost, hry s animátorem, ale třeba i ohňostroj. Já zase ocením, že nebudu muset nic řešit. A přijde i čáp Bruno!

Vyblbněte se s kolegy na teambuildingu

BRuNO family park vám uspořádá i jedinečný Family day pro zaměstnance s dětmi, ale také nevšední a skvělý zážitek ve formě teambuildingového programu na moderních atrakcích herního centra, na kterém si rádi zařádí i dospělí. Pozvat si můžete až 600 lidí a v nabídce najdete dokonce i vzdělávací programy pro školy.

Více informací najdete na www.brunofamilypark.cz a www.firemniakcevbrne.cz.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Mistr republiky René Andrle ambasadorem elektrokol MTF

Elektrokola MTF

Bývalý profesionální cyklista René Andrle, který získal během své sportovní kariéry titul mistra republiky a startoval...

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminály Sazky nejsou jen o sázení. Zaplatíte fakturu, dobijete mobil

Terminál společnosti Sazka je stále vnímán hlavně jako vstupenka k milionům třeba ze Sportky nebo Eurojackpotu. Některá...

Připojištění není zbytečným luxusem

Připojištění není zbytečným luxusem

Jak dobré máte autopojištění, zjistíte většinou až v okamžiku pojistné události. A to už může být pozdě. Jak tedy...

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Plánujete vaše letní výlety s předstihem? Vyplatí se to!

Sedíte od rána do večera v práci a už teď se chcete těšit na to, jak strávíte léto? Horké dny se blíží mílovými kroky....

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Studuj moderní technologie a současně vydělávej na Univerzitě obrany

Březen je ještě měsícem podávání přihlášek na vysoké školy. Jaký obor je perspektivní? Zvol si technické vzdělání na...

Další z rubriky

Třetí ročník Zdraví v akci v AVIONu Brno

Třetí ročník Zdraví v akci v AVIONu Brno

Pojďte s námi znovu naproti fyzickému a duševnímu zdraví do prostředí živé přírody! O víkendu 16.-17. března se nákupní...

MDŽ stále žije. V Česku je dokonce populárnější než Valentýn, pánové!

MDŽ stále žije. Slavíme ho už 110 let. V Česku je dokonce populárnější než...

Blíží se pátek 8. března a s ním MDŽ. Tradiční svátek všech žen. V posledních letech se těší rostoucí oblibě a pro ženy...

Máte příjem v eurech nebo platíte eury do ciziny? Využijte Europlatbu!

Máte příjem v eurech nebo platíte eury do ciziny? Využijte Europlatbu!

Lidé s příjmy v eurech řeší každý měsíc stejný problém, jak dostat peníze na svůj korunový účet tak, aby poplatky...

Najdete na iDNES.cz