Doporučujeme

Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů

Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů | foto: Provoňsi s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Brňané přišli s novým účinným systémem bytových parfémů

Řada z nás si jistě už zkusila pořídit vůni do bytu, která funguje přes rákosové nebo bambusové tyčinky, a ne každý byl s tímto produktem spokojený. Nyní však mladí podnikatelé z Brna přišli s novým typem tyčinek, který je mnohem účinnější.

Mladý pár z Brna, který již před třemi lety otevřel alternativní parfumerii to Tap, jež se stala brzy úspěšnou, přišel před půl rokem s novou prodejnou. Ta se jmenuje provoňsi a zabývá se především bytovými vůněmi, ale také vůněmi do auta, šatníku a vonnými svíčkami.

Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů

Prodej vůní pojali netradičně a to tak, že si můžete vůni do bytu seskládat z jednotlivých vonných nebo přírodních olejů a tím si vytvořit svůj unikátní bytový parfém. Také si však můžete vybrat z již hotových mixů, kterých je okolo padesáti. Krásně funguje třeba Čerstvé prádlo, Levandule s vanilkou, Divoké dřevo atd. Oleje se rozřeďují přímo na prodejně na počkání a zákazník si sám může vybrat ze dvou poměrů olejů a tak si stanovit intenzitu bytové vůně.

Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů
Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů

Majitelé od začátku bojovali s tím, že dřevěné tyčinky si olej nasají mnohem hůře a jelikož jejich bytové parfémy jsou velice olejové, tak se snažili vymýšlet různé způsoby, jak intenzitu vůně podpořit a udržet. Před několika týdny na to ale přišli. Testovali nový způsob a nyní s ním můžou s jistotou vyjít na světlo. Jedná se o látkové tyčinky, kdy si látka olej krásně nasaje a drží ho, tím je vůně intenzivnější a tento systém skvěle funguje. Kombinace vysoce olejových vůní a těchto tyčinek zaručuje intenzitu, také proto majitelé jsou uprostřed sjednávání užitného vzoru, kdy už v této době výrobek patří výhradně jejich společnosti.

Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů

Látková tyčinka má také další výhodu pro zákazníka, není totiž o moc nákladnější, tím pádem produkty nemuseli zdražit a pořád začínají na ceně 235 Kč, za ni si můžete vybrat i flakonek dle vašeho vkusu a vůně vydrží okolo 4 měsíců.

Brňáci přišli s novým účinným systémem bytových parfémů

Prodejna provoňsi je také skvělý tip na dárek i dárkové poukazy totiž nabízejí trochu jinak. Můžete si zvolit libovolnou částku, třeba i 99 Kč, za které si nakoupíte vůni do auta nebo vonný sáček do šatníku a navíc, poukaz je časově zcela neomezený.

  • Nejčtenější

S Kaufland Card můžete vyhrát Škodu Karoq

Opel odstartuje další „čtyřiadvacítku“

Šifrované disky - dokonalá ochrana vašich dat

Čeští manažeři chtějí MBA s respektem

Kvalitní dřevěné podlahy. Jak vybírat?

Parfémy Vittorio Bellucci: naučte se hýčkat