Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Brněnská AURA opět potvrdila, že je světovou jedničkou ve svém oboru

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po necelých pěti měsících práce našich týmů byl počátkem letošního března spuštěn v Ozbrojených silách Spojených arabských emirátů (SAE) do ostrého provozu kodifikační informační systém MC CATALOGUE 5 vyvíjený a dodávaný brněnskou firmou AURA, s.r.o.

Brněnská AURA opět potvrdila, že je světovou jedničkou ve svém oboru. | foto:  Archiv AURY, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Úspěšný projekt ve Spojených arabských emirátech

Za účasti vysokých představitelů emirátské armády bylo na slavnostní ceremonii vytvořeno historicky první emirátské NSN (NATO Stock Number - unikátní identifikátor položky zásobování) a byla spuštěna mezinárodní výměna dat s dalšími zeměmi zapojenými v Kodifikačním systému NATO. Náčelník logistiky Ozbrojených sil SAE ocenil vynikající výsledek projektu a zdůraznil jeho vysoký význam pro logistiku emirátské armády.

V Abú Dhabí zůstává jeden z týmů AURY včetně zahraničních expertů a bude pokračovat v podpoře Národního kodifikačního úřadu SAE a provozování Kodifikačního systému NATO.

Kdo v této zemi u tak náročného zákazníka již pracoval, musí ocenit tak rychlé nasazení potvrzené úspěšnými závěrečnými testy. Spojené arabské emiráty jsou první zemí Blízkého východu a již sedmnáctou zemí na celém světě, která využívá v současnosti světově nejrozšířenější kodifikační informační systém MC CATALOGUE.

AURA v minulých letech navázala úspěšnou spolupráci s Austrálií, Brazílií, Švédskem a Alžírskem

V loňském roce AURA uzavřela smlouvu s australským Ministerstvem obrany, na jejímž základě byl v červenci 2016 zahájen ostrý provoz softwaru pro kodifikaci materiálu MC CATALOGUE.

Australský Národní kodifikační úřad a vybrané složky Ministerstva obrany využívají nejnovější verzi MC CATALOGUE 5 formou „software jako služba“ (SaaS - Software as a Service). Projekt byl ze strany zákazníka velmi bedlivě sledován, protože se jednalo o jedno z prvních nasazení informačního systému formou SaaS v rámci australského Ministerstva obrany.

Od loňského roku informační systém MC CATALOGUE 5 využívají rovněž švédské ozbrojené síly, v předloňském roce AURA úspěšně realizovala dodávku svého kodifikačního softwaru brazilským ozbrojeným silám.

Kvalitu MC CATALOGUE a stále se na celém světě zvyšující zájem o něj násobí nejen prvotřídní servis, ale rovněž ucelený systém školení a vzdělávání uživatelů na všech úrovních. Tuto službu v loňském roce například využila Hlavní výzbrojní správa Ministerstva národní obrany Alžírska, která nechala vyškolit tým důstojníků alžírských ozbrojených sil v sérii kurzů vedených lektory AURY střídavě v Alžírsku a Česku.

Brněnská AURA opět potvrdila, že je světovou jedničkou ve svém oboru.

Rodina produktů kodifikačního informačního systému MC CATALOGUE nejen pro armádu

Katalogizací, resp. kodifikací materiálu se AURA zabývá již od počátku implementace Kodifikačního systému NATO do resortu obrany ČR ve druhé polovině devadesátých let minulého století. Permanentně zdokonalovaný informační systém MC CATALOGUE je v současnosti nejlepší světový software pro podporu kodifikace podle standardů Kodifikačního systému NATO.

Zavádění tohoto sofistikovaného informačního systému do podmínek členských a nečlenských států NATO spolu s dalšími službami tvoří páteř zahraniční strategie společnosti. MC CATALOGUE pomáhá zvyšovat efektivitu práce národních kodifikačních úřadů, obranného průmyslu a obdobný nástroj vytvořený AUROU je možno využít i při zadávání veřejných zakázek. Kodifikuje zejména vojenský materiál, dokáže totéž ale pro nevojenský materiál a služby.

AURA je ryze česká

AURA vznikla v dubnu roku 1989. Hlavní činností této ryze české společnosti je vývoj vlastních informačních systémů a jejich implementace pro ozbrojené síly, průmysl a veřejnou správu. Poskytuje svým zákazníkům originální a unikátní produkty a služby ve vysoké kvalitě, čímž si zajišťuje přední místo ve svém oboru ve světě i na domácí půdě.

Kromě uvedeného světově rozšířeného informačního systému MC CATALOGUE firma vyvinula pro Ministerstvo obrany a Armádu České republiky Informační systém logistiky (ISL) pro jednotnou podporu všech oblastí vojenské logistiky. ISL je provozován jak na teritoriu České republiky, tak i v zahraničních misích.

Ve veřejné správě v Česku a na Slovensku je AURA taktéž jedničkou jako dodavatel informačního systému pro právní agendy využívaný zejména soudními exekutory, kde její zastoupení dosahuje téměř 75 % podílu na trhu.

AURA spolupracuje s významnými zahraničními partnery

AURA nedávno uzavřela smlouvu o dlouhodobé spolupráci se společností Saab AB ze Švédska. Strategickým partnerem v oblasti řízení kodifikace materiálu je společnost Allan Webb Ltd. z Velké Británie s šedesátiletou tradicí v oboru. AURA zastupuje v Česku a na Slovensku dánskou firmu BRUHN NewTech A/S, která je světovým lídrem v informačních systémech pro vyhodnocování ohrožení zbraněmi hromadného ničení.

AURA v rámci projektů ať už výzkumných či aplikovaných spolupracuje s vojenskými odborníky po celém světě, akademickou a vědeckou komunitou, aktivní je ve strukturách NATO. Organizuje mezinárodní odborná školení a je jedním z hlavních garantů mezinárodních katalogizačních kurzů NCS College pořádaných v dvouletých cyklech na Univerzitě obrany v Brně.

Více informací najdete na: www.aura.cz.

Nejčtenější

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Nový král levných telefonů je tady! Na trhu je Honor 7S

Značka smartphonů Honor na náš trh uvedla trhák střední třídy. Honor 7S je v současnosti nejmenším Honor modelem vůbec...

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Deset důvodů, proč jsou datovky lepší než maily a dopis

Jen málokdo z nás si libuje v komunikaci se státní správou. Úředníci bývají často přehlceni a na jejich odpověď se...

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

S O2 TV se přechodu na DVB-T2 bát nemusíte.

Těšit se můžete i na větší množství sportu.

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte 1. českou fotbalovou ligu živě na TV Tipsport a vsaďte si

Jízda Plzně za obhajobou vs. ambice pražských rivalů. Vyhecované fanouškovské bitvy Opavy s Baníkem a nový herní...

Kdo ovládne finále? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Francie vs. Chorvatsko

Je tady netrpělivě očekávaný vrchol! Kdo ovládne finále MS 2018? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si...

Další z rubriky

Jak vypadá kancelář 21. století? Inspirujte se s námi

Jak vypadá kancelář 21. století? Inspirujte se s námi!

Holé béžové nebo šedivé stěny, nepohodlné židle a poblikávající zářivky s příliš ostrým světlem – to byla klasika...

Pět mýtů o kvalitě překladu

5 mýtů o kvalitě překladu

Zapomeňme teď na chvíli na Google překladač a pojďme se orientovat na svět profesionálních překladů. Máme tady totiž...

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie

Soutěžte s Patrií a užijte si zápas fotbalového Juventusu nebo Borrusie!

Akcie fotbalových klubů Juventus Turín nebo Borussia Dortmund můžete spolu s dalšími atraktivními zahraničními akciemi...

Najdete na iDNES.cz