Brněnská AURA opět potvrdila, že je světovou jedničkou ve svém oboru

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Po necelých pěti měsících práce našich týmů byl počátkem letošního března spuštěn v Ozbrojených silách Spojených arabských emirátů (SAE) do ostrého provozu kodifikační informační systém MC CATALOGUE 5 vyvíjený a dodávaný brněnskou firmou AURA, s.r.o.

Brněnská AURA opět potvrdila, že je světovou jedničkou ve svém oboru. | foto:  Archiv AURY, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Úspěšný projekt ve Spojených arabských emirátech

Za účasti vysokých představitelů emirátské armády bylo na slavnostní ceremonii vytvořeno historicky první emirátské NSN (NATO Stock Number - unikátní identifikátor položky zásobování) a byla spuštěna mezinárodní výměna dat s dalšími zeměmi zapojenými v Kodifikačním systému NATO. Náčelník logistiky Ozbrojených sil SAE ocenil vynikající výsledek projektu a zdůraznil jeho vysoký význam pro logistiku emirátské armády.

V Abú Dhabí zůstává jeden z týmů AURY včetně zahraničních expertů a bude pokračovat v podpoře Národního kodifikačního úřadu SAE a provozování Kodifikačního systému NATO.

Kdo v této zemi u tak náročného zákazníka již pracoval, musí ocenit tak rychlé nasazení potvrzené úspěšnými závěrečnými testy. Spojené arabské emiráty jsou první zemí Blízkého východu a již sedmnáctou zemí na celém světě, která využívá v současnosti světově nejrozšířenější kodifikační informační systém MC CATALOGUE.

AURA v minulých letech navázala úspěšnou spolupráci s Austrálií, Brazílií, Švédskem a Alžírskem

V loňském roce AURA uzavřela smlouvu s australským Ministerstvem obrany, na jejímž základě byl v červenci 2016 zahájen ostrý provoz softwaru pro kodifikaci materiálu MC CATALOGUE.

Australský Národní kodifikační úřad a vybrané složky Ministerstva obrany využívají nejnovější verzi MC CATALOGUE 5 formou „software jako služba“ (SaaS - Software as a Service). Projekt byl ze strany zákazníka velmi bedlivě sledován, protože se jednalo o jedno z prvních nasazení informačního systému formou SaaS v rámci australského Ministerstva obrany.

Od loňského roku informační systém MC CATALOGUE 5 využívají rovněž švédské ozbrojené síly, v předloňském roce AURA úspěšně realizovala dodávku svého kodifikačního softwaru brazilským ozbrojeným silám.

Kvalitu MC CATALOGUE a stále se na celém světě zvyšující zájem o něj násobí nejen prvotřídní servis, ale rovněž ucelený systém školení a vzdělávání uživatelů na všech úrovních. Tuto službu v loňském roce například využila Hlavní výzbrojní správa Ministerstva národní obrany Alžírska, která nechala vyškolit tým důstojníků alžírských ozbrojených sil v sérii kurzů vedených lektory AURY střídavě v Alžírsku a Česku.

Brněnská AURA opět potvrdila, že je světovou jedničkou ve svém oboru.

Rodina produktů kodifikačního informačního systému MC CATALOGUE nejen pro armádu

Katalogizací, resp. kodifikací materiálu se AURA zabývá již od počátku implementace Kodifikačního systému NATO do resortu obrany ČR ve druhé polovině devadesátých let minulého století. Permanentně zdokonalovaný informační systém MC CATALOGUE je v současnosti nejlepší světový software pro podporu kodifikace podle standardů Kodifikačního systému NATO.

Zavádění tohoto sofistikovaného informačního systému do podmínek členských a nečlenských států NATO spolu s dalšími službami tvoří páteř zahraniční strategie společnosti. MC CATALOGUE pomáhá zvyšovat efektivitu práce národních kodifikačních úřadů, obranného průmyslu a obdobný nástroj vytvořený AUROU je možno využít i při zadávání veřejných zakázek. Kodifikuje zejména vojenský materiál, dokáže totéž ale pro nevojenský materiál a služby.

AURA je ryze česká

AURA vznikla v dubnu roku 1989. Hlavní činností této ryze české společnosti je vývoj vlastních informačních systémů a jejich implementace pro ozbrojené síly, průmysl a veřejnou správu. Poskytuje svým zákazníkům originální a unikátní produkty a služby ve vysoké kvalitě, čímž si zajišťuje přední místo ve svém oboru ve světě i na domácí půdě.

Kromě uvedeného světově rozšířeného informačního systému MC CATALOGUE firma vyvinula pro Ministerstvo obrany a Armádu České republiky Informační systém logistiky (ISL) pro jednotnou podporu všech oblastí vojenské logistiky. ISL je provozován jak na teritoriu České republiky, tak i v zahraničních misích.

Ve veřejné správě v Česku a na Slovensku je AURA taktéž jedničkou jako dodavatel informačního systému pro právní agendy využívaný zejména soudními exekutory, kde její zastoupení dosahuje téměř 75 % podílu na trhu.

AURA spolupracuje s významnými zahraničními partnery

AURA nedávno uzavřela smlouvu o dlouhodobé spolupráci se společností Saab AB ze Švédska. Strategickým partnerem v oblasti řízení kodifikace materiálu je společnost Allan Webb Ltd. z Velké Británie s šedesátiletou tradicí v oboru. AURA zastupuje v Česku a na Slovensku dánskou firmu BRUHN NewTech A/S, která je světovým lídrem v informačních systémech pro vyhodnocování ohrožení zbraněmi hromadného ničení.

AURA v rámci projektů ať už výzkumných či aplikovaných spolupracuje s vojenskými odborníky po celém světě, akademickou a vědeckou komunitou, aktivní je ve strukturách NATO. Organizuje mezinárodní odborná školení a je jedním z hlavních garantů mezinárodních katalogizačních kurzů NCS College pořádaných v dvouletých cyklech na Univerzitě obrany v Brně.

Více informací najdete na: www.aura.cz.

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte.

Peníze jsou každodenní součástí našeho života. Děti se s nimi od nízkého věku setkávají například při nakupování nebo v...

Další z rubriky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny rozmluví i věčné začátečníky.

V dnešní době je znalost cizích jazyků nezbytná. Potřebujeme ji nejen pro práci, ale i v běžném životě. Vyzkoušeli jste...

Eshopista opouští příběhy a nově nabídne konfrontaci

Eshopista opouští příběhy a nově nabídne konfrontaci

Úspěšná diskuzní platforma Eshopista mění svůj formát. Od podnikatelských příběhů se posouvá ke konkrétním, aktuálním...

Jak na výkup nepotřebných společností? Obraťte se na odborníky

Jak na výkup nepotřebných společností? Obraťte se na odborníky

Chystáte se odejít do důchodu a nemáte komu předat firmu, kterou jste vybudovali? Potřebujete kapitál na nový projekt?...

Najdete na iDNES.cz