Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

BRITEX-CZ: odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kladenská společnost BRITEX-CZ je největším servisním střediskem pro opravy mobilních telefonů v České republice podporovaným většinou světových výrobců mobilních telefonů. Opravuje a servisuje i notebooky, netbooky a zařízení bankovní techniky, která i prodává.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků | foto: BRITEX-CZ

Technologie mobilních telefonů a notebooků jdou kupředu mílovými kroky. Kde je doba, kdy mobil mohl plnit i funkci při sebeobraně, tak byl objemný a těžký.

V BRITEXu-CZ opraví mobil či notebook rychle a kvalitně

Dnes už má chytré mobilní telefony, notebooky či tablety téměř každý. Málokdo se však zamyslí, co se stane s telefonem, který najednou bez varování přestane fungovat. Odpověď na Nerudovskou otázku "Kam s ním?" dobře znají všichni hlavní operátoři mobilních sítí a distributoři. Do kladenského BRITEXu-CZ přece!
Požadavky na opravy, které jsou do společnosti BRITEX-CZ denně zasílány z celé republiky a částečně i ze Slovenska, nejsou jen od operátorů a distributorů, ale i od koncových zákazníků.

Na dnešním trhu se vyskytuje několik stovek modelů telefonů od různých výrobců, různého stáří a tudíž z pohledu servisního střediska s nesčetnými možnostmi požadavků na výměnu vadného dílu nebo software.

Odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků

Jednou z výhod společnosti BRITEX-CZ je fakt, že v jejich skladu náhradních dílů je přes 30 000 položek a je velká pravděpodobnost, že ten váš potřebný bude ihned k dispozici. Navíc stanice servisních techniků mají zálohy všech dostupných operačních software pro jednotlivé modely a značky.

V některých případech je možné využít i nabídky opravy tzv. na počkání. Pokud do Kladna přijedete osobně, můžete dobu opravy vaší zakázky využít i k nákupu vhodného příslušenství k telefonu nebo si vybrat nový televizor, domácí kino či další výrobky audio-video techniky od značky Samsung.

Proč si neudělat radost? S výběrem vám samozřejmě poradí odborně vyškolený personál. Samozřejmostí je i zajištění dopravy a instalace u vás doma.

Nová diagnostická zařízení jsou alfou a omegou oprav

Ale ani jmenované výhody by nestačily a opravu nevyřešily, kdyby jim nepředbíhala detailní diagnostika za použití nejnovější testovací technologie zaměřené na GSM 850/9001800/1900MHz  HSPA/WCDMA 900/2100MHZ a nyní i na nejnovější technologii LTE (za pomoci přístroje Rohde Schwarz CMW500).

Ruku v ruce s vývojem technických parametrů součástek mobilních telefonů a funkčnosti telefonů musí jít i pravidelná obnova vybavení na opravu.

Vývoj jde dál: to, co stačilo u servisu před deseti lety, je pryč

Odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků

Jako příklad dobře poslouží vývoj PCB v mobilním telefonu.U starších přístrojů byly jednotlivé komponenty letovány olovnatým pájecím materiálem po obvodu komponentu a desky byly o tloušťce 2mm. Dnes v BRITEXu-CZ pracují s více vrstvenými deskami o tloušťce do 1mm s komponenty fixovanými speciálním lepidlem, kde jsou jednotlivé chipy třetinové a vývody pro přiletování jsou ze spodu komponentu. Celá oprava se tak posunula do nových rozměrů.

Automatické pájecí stanice (µBGA stanice Weller) používané pro pájení těchto mikročástí využívají regulovanou teplotu s individuálním nastavením profilu pro pájení jednotlivých součástek a jsou napojeny na automatické odsávání. Samozřejmostí je použití ekologicky nezávadných pájedel.

Kalibrace a měřicí přístroje otestují úspěšnost opravy

Úspěšnost opravy je vždy prokázána následnou kalibrací přístroje a v neposlední řadě intenzivní finální kontrolou, kde se uplatní nejenom lidský faktor, ale hlavně vysoce specializované měřicí přístroje, které kontrolují signál na všech dostupných sítích a jednotlivých kanálech.

V nejnovějších testovacích zařízeních na pracovištích BRITEXu-CZ je možné testovat signál u zařízení typu tablet, notepad a notebook, do kterých je možné vložit Sim kartu. Pro tyto účely jsou využívány speciální testery a couplery od firmy Aeroflex.

Podrobné informace o společnosti BRITEX-CZ a její nabídce služeb najdete na internetové adrese www.britex.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

KB nabízí bezpečnostní řešení pro mobilní bankovnictví

Bezpečností řešení IBM Trusteer Mobile

Bezpečí je v souvislosti s internetem a mobilní komunikací skloňováno stále častěji. Vše nasvědčuje tomu, že právě...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Top aplikace nejen pro manažery

Top aplikace nejen pro manažery

Dnes pro vás internetový obchod Huramobil.cz připravil super aplikace do kanceláře, které ocení nejen manažeři. S...

Najdete na iDNES.cz