Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

BRITEX-CZ: odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kladenská společnost BRITEX-CZ je největším servisním střediskem pro opravy mobilních telefonů v České republice podporovaným většinou světových výrobců mobilních telefonů. Opravuje a servisuje i notebooky, netbooky a zařízení bankovní techniky, která i prodává.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků | foto: BRITEX-CZ

Technologie mobilních telefonů a notebooků jdou kupředu mílovými kroky. Kde je doba, kdy mobil mohl plnit i funkci při sebeobraně, tak byl objemný a těžký.

V BRITEXu-CZ opraví mobil či notebook rychle a kvalitně

Dnes už má chytré mobilní telefony, notebooky či tablety téměř každý. Málokdo se však zamyslí, co se stane s telefonem, který najednou bez varování přestane fungovat. Odpověď na Nerudovskou otázku "Kam s ním?" dobře znají všichni hlavní operátoři mobilních sítí a distributoři. Do kladenského BRITEXu-CZ přece!
Požadavky na opravy, které jsou do společnosti BRITEX-CZ denně zasílány z celé republiky a částečně i ze Slovenska, nejsou jen od operátorů a distributorů, ale i od koncových zákazníků.

Na dnešním trhu se vyskytuje několik stovek modelů telefonů od různých výrobců, různého stáří a tudíž z pohledu servisního střediska s nesčetnými možnostmi požadavků na výměnu vadného dílu nebo software.

Odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků

Jednou z výhod společnosti BRITEX-CZ je fakt, že v jejich skladu náhradních dílů je přes 30 000 položek a je velká pravděpodobnost, že ten váš potřebný bude ihned k dispozici. Navíc stanice servisních techniků mají zálohy všech dostupných operačních software pro jednotlivé modely a značky.

V některých případech je možné využít i nabídky opravy tzv. na počkání. Pokud do Kladna přijedete osobně, můžete dobu opravy vaší zakázky využít i k nákupu vhodného příslušenství k telefonu nebo si vybrat nový televizor, domácí kino či další výrobky audio-video techniky od značky Samsung.

Proč si neudělat radost? S výběrem vám samozřejmě poradí odborně vyškolený personál. Samozřejmostí je i zajištění dopravy a instalace u vás doma.

Nová diagnostická zařízení jsou alfou a omegou oprav

Ale ani jmenované výhody by nestačily a opravu nevyřešily, kdyby jim nepředbíhala detailní diagnostika za použití nejnovější testovací technologie zaměřené na GSM 850/9001800/1900MHz  HSPA/WCDMA 900/2100MHZ a nyní i na nejnovější technologii LTE (za pomoci přístroje Rohde Schwarz CMW500).

Ruku v ruce s vývojem technických parametrů součástek mobilních telefonů a funkčnosti telefonů musí jít i pravidelná obnova vybavení na opravu.

Vývoj jde dál: to, co stačilo u servisu před deseti lety, je pryč

Odborník na opravy mobilů, notebooků i netbooků

Jako příklad dobře poslouží vývoj PCB v mobilním telefonu.U starších přístrojů byly jednotlivé komponenty letovány olovnatým pájecím materiálem po obvodu komponentu a desky byly o tloušťce 2mm. Dnes v BRITEXu-CZ pracují s více vrstvenými deskami o tloušťce do 1mm s komponenty fixovanými speciálním lepidlem, kde jsou jednotlivé chipy třetinové a vývody pro přiletování jsou ze spodu komponentu. Celá oprava se tak posunula do nových rozměrů.

Automatické pájecí stanice (µBGA stanice Weller) používané pro pájení těchto mikročástí využívají regulovanou teplotu s individuálním nastavením profilu pro pájení jednotlivých součástek a jsou napojeny na automatické odsávání. Samozřejmostí je použití ekologicky nezávadných pájedel.

Kalibrace a měřicí přístroje otestují úspěšnost opravy

Úspěšnost opravy je vždy prokázána následnou kalibrací přístroje a v neposlední řadě intenzivní finální kontrolou, kde se uplatní nejenom lidský faktor, ale hlavně vysoce specializované měřicí přístroje, které kontrolují signál na všech dostupných sítích a jednotlivých kanálech.

V nejnovějších testovacích zařízeních na pracovištích BRITEXu-CZ je možné testovat signál u zařízení typu tablet, notepad a notebook, do kterých je možné vložit Sim kartu. Pro tyto účely jsou využívány speciální testery a couplery od firmy Aeroflex.

Podrobné informace o společnosti BRITEX-CZ a její nabídce služeb najdete na internetové adrese www.britex.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Špičkový Huawei P20 Pro s trojitým foťákem Leica mění pravidla hry

Špičkový Huawei P20 Pro s trojitým foťákem Leica mění pravidla hry.

Chytré telefony mění svět fotografie. Díky smartphonu, který je vždy po ruce a vejde se do kapsy, může být fotografem...

Top aplikace nejen pro manažery

Top aplikace nejen pro manažery

Dnes pro vás internetový obchod Huramobil.cz připravil super aplikace do kanceláře, které ocení nejen manažeři. S...

Umělá inteligence: technologie, která změní trh smartphonů

Umělá inteligence: technologie, která změní trh smartphonů

Ani nový procesor, ani lepší kamera nebo nejnovější systém reproduktorů nedokážou to, co umělá inteligence. Huawei Mate...

Najdete na iDNES.cz