Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Brandeis Clinic: Implantáty SILIMED snižují rizika pooperačních komplikací na minimum

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Na světe je ročně provedeno asi 1,8 milionu plastických operací prsů, které mají za cíl zvětšení objemu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Brandeis Clinic: Implantáty SILIMED snižují rizika pooperačních komplikací na minimum | foto: BRANDEIS CLINIC

Augmentaci, neboli zvětšení prsů pomocí implantátů, vyhledávají nejčastěji ženy, které mají nedostatečně vyvinuté poprsí od přírody, případně nejsou spokojené se změnou tvaru a velikosti po těhotenství, kojení nebo výrazném váhovém úbytku.

Na českém trhu jsou k dispozici různé druhy implantátů. Nyní nově na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic nabízejí polyuretanové implantáty SILIMED, které mají oproti všem ostatním jednoznačné výhody: pouze 1% výskyt pooperační komplikace, kterou je kapsulární kontrakce a stejně nízké riziko ruptury.

Hlavní předností prsních implantátů SILIMED je pěnový povlak z polyuretanu. Několik set studií, výzkumů a odborných článků za posledních 20 let dokazuje, že při použití prsních implantátů SILIMED je riziko kapsulární kontraktury do 1 % za 10 let oproti průměrně až 15-20 %. u jiných implantátů. „Jedná se o pooperační komplikaci, která spočívá v tom, že v těle dojde ke zvýšené reakci tkání na vložený implantát a kolem něj se vytvoří pouzdro, kapsule. Tvar prsu se změní, žena vnímá stav jako bolestivý a je většinou nutná reoperace. Kapsulární kontraktura se vyskytuje nejčastěji do třech měsíců po operaci, někdy ale i po několika letech, kdy má pacientka implantáty v těle,“ vysvětluje MUDr. Juraj Payer, chirurg pražské Brandeis Clinic. Stejně nízké, tedy do 1 %, je riziko ruptury implantátu.

Brandeis Clinic jako první v ČR používá implantáty SILIMED s minimálním rizikem...

foto: Silimed

„Sledujeme nejnovější trendy v estetické medicíně na celém světe a chceme nabídnout našim klientkám maximální možné bezpečí při augmentaci prsou pomocí implantátů. Proto jsme se rozhodli začít spolupracovat se značkou SILIMED. Přesvědčila nás jednoznačná fakta a také to, že v Brazílii, kde se implantáty vyrábí, a kde je ročně provedeno nejvíce zákroků plastické chirurgie na počet obyvatel, je SILIMED lídrem na trhu,“ vypočítává Anna Brandejs, zakladatelka Brandeis Clinic, důvody, proč jako první v České republice začali implantáty SILIMED nabízet.

Při použití implantátů SILIMED prorůstá okolní tkáň do polyuretanové pěny a implantát tak na svém místě pevně přilne na způsob „suchého zipu“. Tím pádem se nemůže uvolnit, změnit polohu nebo sklouznout, a prsa si i po letech udržují svůj původní tvar, protože nedochází k poklesu vlivem gravitace. To oceňují hlavně aktivní ženy, které často sportují. Oblibu si implantáty získávají také u velmi štíhlých žen, pro svoji tvarovou stálost a tenký pružný okraj, který je méně hmatatelný, takže po vložení nevytvářejí zvlnění, tzv. rippling. Díky nižší hmotnosti při stejném objemu jsou implantáty SILIMED doporučované ženám, které touží po zásadní změně velikosti po poprsí.

Brandeis Clinic jako první v ČR používá implantáty SILIMED s minimálním rizikem...

foto: Silimed

Implantáty není nutné vkládat pod sval, což urychluje operační výkon, zkracuje dobu, po kterou je klientka v narkóze, a také dobu rekonvalescence. Implantáty jsou k dispozici v rozmanitých tvarech, které umožňují různé kombinace základů a profilů. Jako jediná značka nabízí SILIMED kónický tvar nejpoužívanější řady ADVANCE, který dodává prsům push-up efekt bez použití podprsenky. Při vložení implantátů s kónickým tvarem do prsů s výraznou ptózou (poklesem) často není potřeba rekonstrukce, protože prs získá díky tomu pevný tvar a pokles je odstraněn.

SILIMED je brazilská společnost založená roku 1978 v Rio de Janiero, která působí ve více než 70 zemích světa. V Brazílii je provedeno nejvíce plastických operací na jednoho člověka na světě (až 8 z 10 žen). SILIMED je zde na prvním místě v prodeji a je stále více žádaný ve vyspělých zemích po celém světě (na 3. místě ve světě). Kvalitu implantátů SILIMED dokládají certifikáty uznané mezinárodními regulačními orgány: ISO 900-2000, EN 13485:2003, Good Manufacturing Practises – ANVISA, FDA a CE certifikát. SILIMED má zatím jako jediný výrobce implantátů nepocházející z USA povolení FDA.

Pro další informace kontaktujte:

v otázkách zákroků estetické chirurgie: Tereza Tůmová, PR konzultant Brandeis Clinic, press@brandesiclinic.cz

v otázkách implantátů SILIMED: Igor Bobák, IBE, s.r.o., ibe@ibesro.sk

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Pohřební služba Praha ELPIS spouští nové webové stránky

Postihla vás ztráta blízkého člověka? Právě pro vás je zde Pohřební služba Praha ELPIS, která poskytuje své služby na...

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

Firma ČSAD Střední Čechy uvedla do provozu další nové autobusy

V dubnu tohoto roku nahradilo v ČSAD Střední Čechy deset nových celonízkopodlažních autobusů IVECO Urbanway v provedení...

Youtubeři v Central Kladno

Youtubeři v Central Kladno

Originální rozloučení s prázdninami a zahájení nového školního roku připravuje na pondělí 3. září 2018 od 10.00 hodin...

Najdete na iDNES.cz