Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bosch Diesel přispívá k vyšší úrovni vzdělávání a pracovní kvalifikace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnost Bosch Diesel s.r.o. jako největší zaměstnavatel a exportér Kraje Vysočina podporuje řadu místních veřejně prospěšných společností, škol i nemocnic včetně kulturních zařízení. Nedílnou součástí její podpory kraje je zvyšování úrovně vzdělávání a kvalifikace pracovních sil na Vysočině.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bosch Diesel přispívá k vyšší úrovni vzdělávání a pracovní kvalifikace | foto: Bosch Diesel s.r.o.

Jako největší zaměstnavatel v Kraji Vysočina vnímá svou společenskou povinnost umožnit mladým lidem s dobrým vzděláním start do jejich profesního života. Technické vzdělávání podporuje také tím, že již v roce 2002 vybudovala vlastní učňovské a školicí středisko. Podporou duálního vzdělávání a podporou technicky zaměřených studentek i studentů tak společnost Bosch Diesel rozhodným způsobem přispívá k zajištění budoucnosti závodu v Jihlavě a českého průmyslu.

Celosvětově největší výrobní závod

Společnost Bosch Diesel s.r.o. byla v Jihlavě založena v roce 1993. Z firmy se 160 zaměstnanci se postupem času stal celosvětově největší výrobní závod pro dieselové vstřikovací systémy Common Rail v rámci sítě Bosch Group. V současné době zaměstnává 4 400 zaměstnanců a patří tak k největším zaměstnavatelům a investorům v Kraji Vysočina.

Vyrábí ve třech výrobních závodech, k hlavním výrobkům patří dieselová vysokotlaká vstřikovací čerpadla, vysokotlaké zásobníky (raily) a tlakové regulační ventily. Zabývá se také sériovými opravami vysokotlakých dieselových čerpadel.

Bosch Diesel přispívá k vyšší úrovni vzdělávání a pracovní kvalifikace

Dieselové vstřikovací systémy z Jihlavy u moderních vznětových motorů výrazně přispívají ke snížení spotřeby paliva a emisí CO2. V porovnání s benzinovým motorem hodlá Bosch Diesel u dieselových motorů snížit spotřebu paliva o více než 25 %, docílit o 25 % nižší emise CO2 a zvýšit točivý moment přibližně o 50 %. To jsou výzvy, ke kterým se společnost veřejně hlásí ve formě svého sloganu „Úsporný Čistý Silný“. Diesel je ekonomicky výhodný, šetrný k životnímu prostředí a nabízí nebývalý požitek z jízdy.

Distribuce produktů 30 předním výrobcům automobilů

Od vzniku svého jihlavského působení investovala skupina Bosch do závodu v Jihlavě více než 850 milionů eur. Bosch Diesel dodává své výrobky více než 30 předním celosvětovým výrobcům automobilů, musí proto splňovat i ta nejpřísnější a nejnáročnější kritéria kvality.

Závod Jihlava je pro svou vysokou technickou kompetenci jako vývojový a výrobní závod důležitým přínosem pro mezinárodní výrobní síť skupiny Bosch. Pomocí špičkových technologií dosahuje v oblasti automobilové techniky té nejvyšší kvality. Své procesy řídí v souladu s firemní strategií pomocí výrobního sytému společnosti Bosch (Bosch Production System, BPS) a metodiky neustálého zlepšování (Continuous Improvement Process, CIP).

Bosch Diesel přispívá k vyšší úrovni vzdělávání a pracovní kvalifikace

Firma je známa svou dobrou kvalitou, nadšenými a flexibilními zaměstnanci, dodržováním dodacích termínů a konkurenceschopnou nákladovou strukturou.

Společnost pravidelně získává prestižní ocenění

Dlouhodobá vize společnosti Bosch Diesel opírající se o hodnoty firmy Bosch zní „Závod Jihlava – Excelence z Vysočiny“. Závod v Jihlavě je volbou číslo jedna pro zákazníky, zaměstnance i celou skupinu Bosch. Vynikající kompetence a přínos závodu v Jihlavě pro české hospodářství a region Vysočiny dokládá více než 70 národních a mezinárodních ocenění a certifikátů. Jmenujme například cenu „Exportér roku“, který firma pravidelně získává již od roku 2001 a ocenění z minulého roku „Nejžádanější zaměstnavatel“. V roce 2011 získala společnost prestižní ocenění „Národní cena kvality ČR – Excelentní firma“ a v roce 2014 ocenění za prorodinně orientovanou personální politiku firmy „Audit rodina & zaměstnání“ udělované Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.

Více informací o společnosti Bosch Diesel s.r.o. a celé skupině Bosch najdete na www.bosch.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Kam na vysokou? Při výběru myslete hlavně na budoucí uplatnění

Promoce absolventů na Vysoké škole polytechnické Jihlava

Otázku kam na vysokou, si klade mnoho absolventů středních škol i jejich rodičů. V dnešní době se budoucí studenti...

Rekonstrukce eternitové střechy rychle a levně? Deset kroků, jak na to

Rekonstrukce eternitové střechy rychle a levně? Jde to v 10 krocích.

Většina starých eternitových střech neunese velkou zátěž těžkých krytin, jako jsou pálené nebo betonové tašky (jejich...

Jaký letní tábor svým dětem letos vyberete? Zkuste moderní zážitkový

Special Team for Adventure in Nature pořádá na 150 turnusů letních táborů pro...

Koncem března, když je zima již definitivně na ústupu, začínají rodiče plánovat letní prázdniny. A v mnoha rodinách...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz