Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rodinná firma Böllhoff je strategickým partnerem při vytváření spojení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
"Vytváříme spojení! - Joining together!“ - tak zní motto mezinárodní společnosti Böllhoff, která působí v oblasti spojovací a montážní techniky. Jde o rodinný podnik, jehož historie sahá až do roku 1877. Dnes má Böllhoff, firma původně z Německa, zastoupení ve 22 zemích světa a zaměstnává přes 2 000 lidí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Böllhoff – strategický partner při vytváření spojení | foto: BÖLLHOFF s.r.o.

Firma vyrábí a vyvíjí vlastní produkty v deseti výrobních lokalitách. Jde především o nýtovací matice RIVKLE® a závitové vložky HELICOIL®, které slouží k opravám a zpevnění závitů. Česká pobočka Böllhoff CZ, jejíž sídlo je v Hostivici nedaleko letiště Václava Havla, se za dvacet let působení na českém trhu vyprofilovala v důležitého partnera náročných zákazníků ze sféry automobilového průmyslu, strojírenství a elektrotechniky.

Spojovací prvky

Böllhoff – strategický partner při vytváření spojení

Firma Böllhoff se může pochlubit vlastní technologií nýtovacích matic a šroubů

Böllhoff CZ nabízí spojovací díly v širokém spektru a to z oceli, nerezové oceli či umělých hmot. Vedle normovaných šroubů, matic, podložek, hmoždinek a nýtů se může pochlubit také vlastními produkty a technologiemi pro spojování. Nýtovací matice a šrouby RIVKLE® poskytují univerzální řešení pro vytvoření zatížitelného závitu v tenkostěnných dílech a uzavřených profilech, technologie jednostranného nýtování  RIVQUICK®  umožňuje vysoce pevné nerozebiratelné spojení stavebních dílců z oceli a umělých hmot.

Vlajkovou lodí v produktech Böllhoff jsou závitové vložky HELICOIL®. Tato jedinečná technologie vytvoření vysoce zatížitelného závitu v kovech s nižší tahovou pevností je bohatě využívána zejména v leteckém a automobilovém průmyslu, kde je odlehčení konstrukce a bezpečnost spoje prvořadým úkolem. Závitové vložky HELICOIL® plus jsou dodávány také v opravárenských sadách, které umožňují rychlou opravu poškozeného závitu v drahých dílech a tím výrazně šetří náklady. Dalším unikátem je těsnicí matice SEAL LOCK®, která slouží k utěsnění proti plynům a kapalinám pod vysokým tlakem. Rychlozámky QUICKLOC® naproti tomu umožňují rychlou a opakovanou demontáž stavebních dílů.

Böllhoff – strategický partner při vytváření spojení

Böllhoff vyrábí vlastní produkty v 9 výrobních závodech po celém světě

Montážní systémy

Böllhoff – strategický partner při vytváření spojení

Böllhoff je nepostradatelným partnerem automobilového průmyslu

Böllhoff CZ je rovněž specialistou na technologie mechanického spojování plechů a profilů, které plnohodnotně zastoupí proces svařování a jiné techniky spojování. Vysoce pevné a procesně spolehlivé spojení ocelí, hliníku a umělých hmot pomocí narážecích nýtů zaručuje technologie RIVSET®

Široká paleta zařízení  se využívá jak pro manuální výrobu, tak pro plně automatické výrobní linky. Spoje, které vzniknou v jednom výrobním kroku, jsou vodotěsné a plynotěsné. Pomocí technologie RIVSET® lze spojovat kovové i kombinované materiály s různou tloušťkou a pevností. Problémem nejsou ani vícevrstvá spojení.

Mechanické spojování plechů a profilů tvářením materiálu za studena bodovou deformací umožňuje technologie RIVCLINCH®. Velmi rychlé mechanické spojování za pomoci speciálních čepů poskytuje technologie RIVSET®. Je vhodná pro materiály jako hliník, ocel, umělé hmoty či neželezné kovy. Umožňuje rovněž kombinované a vícevrstvé spoje z uvedených materiálů.

Böllhoff – strategický partner při vytváření spojení

Expozice firmy Böllhoff na MSV v Brně každoročně přivítá stovky zákazníků

Proč Böllhoff

Böllhoff CZ jako mezinárodní poskytovatel služeb s vlastní výrobou a vývojem je strategickým partnerem pro oblast automobilové, letecké i železniční dopravy, výrobce zemědělských a stavebních strojů, ale i pro strojírenství a solární průmysl. Ve spolupráci se svými zákazníky a za pomoci vlastních produktů a technologií vyřeší každý technický problém. Své dodávky zabezpečuje ze skladu v Hostivici, kde je okamžitě k dispozici na 20 tisíc položek a také z centrálních skladů v Senci na Slovensku a v německém Bielefeldu. Podrobnější informace o nabídce firmy a službách naleznete na www.boellhoff.cz

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Další z rubriky

Vysavač Raycop dopřeje šťastné, veselé a uklizené Vánoce i alergikům

Vysavač Raycop dopřeje šťastné, veselé a uklizené Vánoce i alergikům.

Příprava na klidné a pohodové prožití Vánoc často připomíná spíš válečné pole v domácnosti. Usnadněte si práci a...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Češi fandí místním podnikatelům. Investovali do nich už stovky milionů

O speciální pivo, skladované v sudech po whisky, je zájem i v Japonsku, kam...

Za peníze ze svých dluhopisů už společnost Česká Whisky postavila v Třebíči stylový whisky bar. Lidé si sami mohou...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.