Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Bohemia Energy pomáhá sdružení Život dětem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Bohemia Energy se rozhodla navázat spolupráci s Občanským sdružením Život dětem, které se dlouhodobě zaměřuje na pomoc vážně nemocným malým pacientům. Jako generální partner galavečera Srdce pro děti tak i BEE přispěla k tomu, že pro potřeby těchto dětí bylo vybráno 9 790 308 korun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jedním z dětských pacientů, kterým pomohl výtěžek benefičního galavečera sponzorovaného Bohemia Energy, je malý Dominik, který prošel velmi náročnou a intenzivní protinádorovou léčbou. Občanské sdružení Život dětem pro něj zakoupilo přístroj na měření srážlivosti krve, která se musí u takto závažného onemocnění neustále sledovat. Kvůli tomu musela maminka velmi často s Dominikem chodit na odběry krve, tento přístroj umožňuje měření z kapky krve z prstíku, které je pro Dominika téměř nebolestivé, odběry může maminka provádět sama doma a nemusí se synem neustále na velmi nepříjemné a časté odběry do nemocnice. Z výtěžku benefičního večera OSŽD mamince financuje také úhradu regulačních poplatků za pobyt v nemocnici a výživu pro Dominika. | foto: Bohemia Energy

Tyto prostředky jsou určeny na pomoc pacientům s osmi různými zdravotními problémy, například s autismem, onkologickými onemocněními, mozkovou obrnou, nemocí motýlích křídel nebo s těžkými popáleninami.

Milion pro každou diagnózu vybralo sdružení Život dětem

Během galavečera, který vysílala TV Prima, mohli diváci kromě zasílání příspěvků také sledovat příběhy osmi konkrétních nemocných dětí. Výtěžek galavečera byl určen na pomoc dětem s osmi různými zdravotními problémy, například s autismem, onkologickým onemocněním, mozkovou obrnou, nemocí motýlích křídel nebo s těžkými popáleninami. Pro každou skupinu malých pacientů chtělo občanské sdružení Život dětem vybrat milion korun.

"Výtěžek galavečera očekávání lidí z občanského sdružení Život dětem dokonce překonal. Jsme rádi, že jsme k tomuto úspěchu mohli svým dílem přispět i my," řekl k akci jednatel společnosti Bohemia Energy Jiří Písařík.

"To, že jsme nad galavečerem převzali partnerství a umožnili tak jeho konání, je dalším krokem v naší dlouhodobé spolupráci s tímto občanským sdružením," dodal.

logo OSŽD

Sdružení Život dětem nakupuje zdravotní pomůcky či nabízí ozdravné pobyty

"Za získané prostředky sdružení Život dětem nakupuje pomůcky, bez nichž se takto nemocné děti neobejdou. Pomůcky pak darujeme rodinám dětí. V případě, že část pomůcky hradí pojišťovna, naše sdružení rodinám zasílá finanční dar na doplacení pomůcek," vysvětluje Anna Strnadová, ředitelka OSŽD.

"Například Marinka, holčička, která trpí svalovou atrofií, se těší na vertikalizační stojan, ve kterém se bude moci sama postavit a nebude odkázána jen na vozíček, Tomášek nemocný mozkovou obrnou bude mít brzy invalidní vozíček, Terezka s vážným střevním onemocněním infuzní pumpu," popisuje Anna Strnadová konkrétní využití získaných prostředků.

"Více než 40 dětí s onkologickým onemocněním také pojede na ozdravný pobyt, pomůžeme s nákupem ošetřovacího materiálu desítkám dětí s onemocněním „motýlích křídel“, děti po těžkých popáleninách obdrží bioptronové lampy na hojení ran a obvazový materiál, děti se smrtelným onemocněním mukopolysacharidózou získají antidekubitní matrace a další pomůcky. Nezapomeneme ani na hračky, které děti potěší a rozveselí," uzavírá ředitelka OSŽD.

Bohemia Energy chce ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem pokračovat

Společnost Bohemia Energy si spolupráci s OSŽD vyzkoušela už dříve, to když posílala na účet sdružení stokorunu za každého nového zákazníka, který v posledním čtvrtletí roku 2011 začal od Bohemia Energy odebírat plyn nebo elektřinu.

"Na trhu působíme už několik let, byli jsme první, kdo po liberalizaci trhu nabídl alternativní dodávky plynu a elektřiny i domácnostem. I díky tomu jsme dosáhli určitého úspěchu, o který se tímto způsobem chceme podělit. Dáváme přednost podpoře domácích charitativních projektů, spolupráce s občanským sdružením Život dětem pro nás byla natolik příjemným zážitkem, že v ní chceme do budoucnosti pokračovat," říká na závěr Jiří Písařík.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás to vyjít draho

Prodáváte auto nebo máte doma nepojízdný vrak? Když si nedáte pozor, může vás...

Od nového roku zaplatíte příspěvek do garančního fondu, pokud máte auto zapsané v registru vozidel a nemáte ho...

Pět rad, jak vypadat mladší. Vyhněte se chemii a vyhlaste válku stresu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Jak vypadat mladší? To je otázka, ke které dříve nebo později dojde každá žena. Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí...

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

Skupina T.E zahájila výstavbu projektu Bleriot v pražských Kbelích

V projektu Bleriot v pražských Kbelích skupina T.E postaví do první poloviny roku 2020 více než 150 nových bytů....

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Jak vypadají vítězné návrhy ve studentské architektonické soutěži?

Ceny ve studentské architektonické soutěži Central Group byly rozdány. Vyhlášení výsledků proběhlo v Centru...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz