Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zažijte bohapustou žranici a večerní program ve Středověké krčmě v Dětenicích

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Vraťte se v čase do středověku a vychutnejte si hostinu jako za starých dob, kdy se nemusela hlídat štíhlá linie a nedbalo se na etiketu. Vychutnejte si holýma rukama středověké speciality z otevřeného ohně a nechte se pohltit okouzlující atmosférou drsné minulosti, která měla své osobité kouzlo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bohapustá žranice a večerní program ve Středověké krčmě v Dětenicích | foto: Středověká krčma Dětenice

Zatímco budete rukama trhat vynikající pečené maso a zapíjet ho místním tradičním pivem, které se v Dětenicích vyrábí podle unikátního receptu již několik staletí, dejte si pozor, ať se do něčeho nepřipletete, středověk je opravdu krutá doba!

V novém večerním programu Středověké krčmy v Dětenicích se můžete setkat s popravou oběšením i řezáním jazyka! Čarodějnicím hrozí inkviziční výslech a dokonce i upálení. V krčmě probíhají také souboje těžkooděnců v plátové zbroji a občas do ní zavítá i divoký medvěd.

Těšit se můžete na rozdováděné tanečnice na stolech tančící při hudbě živé středověké kapely. Zavítají sem i kejklíři, šermíři, fakír nebo žebráci. Ke středověkému prostředí samozřejmě patří i drsná mluva, připravte si tedy obhroublý slovník a nebojte se zařvat na šenkýře, ať nosí na stůl.

Středověké programy pro děti i dospělé

Každý den kromě pondělí se můžete od 19:00 hod. těšit na program „Středověk na vlastní kůži“.

Každý čtvrtek od 19:00 hod. zavítají do krčmy děsiví upíři a oživlé mrtvoly. Možná se dostaví i hrabě Drakula. Každou sobotu a neděli od 14:00 hod. probíhají v areálu zdejšího zámku také úžasné rytířské turnaje.

30. 4. se od 19:00 do 22:00 ve Středověké krčmě pořádá slet čarodějnic, Ježibab a Ježidědků. Oblečte se do svého čarodějnického úboru a získáte vstup zdarma!

Bohapustá žranice a večerní program ve Středověké krčmě v Dětenicích

31. 10. proběhne od 19:00 do 22:00 v krčmě zmrtvýchvstání a ovládnou ji neživé nestvůry.

5. a 6. 12. se naopak můžete od 12:00 do 15:00 hod. těšit na Mikulášskou nadílku. Nebude chybět čertovský program s veselou kapelou, ohnivými hrátkami a sladkou odměnou od samotného Mikuláše.

5. 12. zůstanou čerti v krčmě déle a budou od 19:00 až do 22:00 řádit! Přijďte také v kostýmu čerta nebo pekelnice a vstupné na program budete mít zdarma.

Středověkou hostinu můžete zakončit prohlídkou zámku a návštěvou pivovaru

Středověkou krčmu osvětlují mihotající se plameny svící. Usaďte se na dřevěné lavice ke kamennému stolu a vychutnejte si jídlo našich předků. Pro umocnění zážitku můžete spojit návštěvu středověké krčmy s prohlídkou dětenického barokního zámku a ochutnávkou piva v Zámeckém pivovaru Dětenice.

Bohapustá žranice a večerní program ve Středověké krčmě v Dětenicích

Středověk na vlastní kůži – šokující program probíhá ve Středověké krčmě v Dětenicích každý večer kromě pondělí od 19:00 do 22:00 hod. Středověká krčma je pro vás otevřená každý den od 11:00 do 24:00 hod.

Více informací o Středověké krčmě najdete na www.krcmadetenice.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire.
Copy General používá špičkovou technologii GMC Inspire

Společnost Copy General, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů digitálních tiskových a marketingových služeb ve střední a východní Evropě, využívá ve své...  celý článek

Vedoucí výroby Radek Pasz (na snímu vlevo) a Jan Sliž operátor ohraňovacího...
Ohraňovací lis na míru potřebám není ani pro osvědčené dodavatele standardní zakázkou

Koupí stroje od FORMETALU nic nekončí, naopak začíná. Spolupráce mezi společnostmi FORMETAL a BERNDORF CZ se začala psát v roce 2012.   celý článek

Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov.
Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) nabízí studentům hodiny florbalu. Trénovat budou s reprezentanty klubu Florbal Chodov.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.