Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Bioplynové stanice Agri Fair

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Počet bioplynových elektráren v Česku rychle roste. Současně se prohlubují i zkušenosti dodavatelů i provozovatelů. Potencionální investor se tak může orientovat i podle tuzemských referencí. Kvalita technologie a její životnost elektrárny, stejně jako trvalý maximální výkon a skutečná výše nákladů, se však prokáží až během několika let provozu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Bioplynové stanice AGRI FAIR s.r.o. | foto: ahr

Stavba bioplynové elektrárny (BPE) a její uvedení do provozu by již pro zkušeného dodavatele neměl být problém.

Zázemí silné firmy společnost Agri Fair, s. r. o., která v České republice staví již 12. bioplynovou stanici, zde zastupuje známou německou firmu Biogas Hochreiter GmbH. Společnost AGRI FAIR s.r.o. zajišťuje generální dodávku včetně schvalovacích a projekčních prací, realizaci, kolaudaci, nastartování, servis a poradenství.

BPS KraloviceFiremním standardem jsou bioplynové stanice robustní, univerzální a fungující na plný výkon. Pracovníci českého zastoupení již nabyli značné zkušenosti a dokáží zajistit profesionální dodávku i servis, ale i oni se stále učí. Pomáhá jim nejen kvalitní a osvědčená technologie, ale také silné zázemí firmy Hochreiter, která bioplynové elektrárny staví a provozuje již více než dvacet let.

Bioplynové stanice AGRI FAIR s technologií Hochreiter

Kdo se již alespoň částečně zajímal o problematiku výroby bioplynu v bioplynové stanici, určitě zná jméno Hochreiter. Jméno této bavorské firmy je známé téměř po celém světě a majitel Hans Hochreiter se oborem BPS zabývá již 25 let. Postupně vybudoval velmi dobře prosperující podnik a díky vyspělé a funkční technologii si získává stále více spokojených zákazníků po celé Evropě, ale i v zámoří a Asii.

BPS MarvarticeBioplynové stanice Hochreiter se vyznačují použitím robustní a spolehlivé míchací a čerpací techniky, dostatečně dimenzovaných fermentačních nádrží ze železobetonu, osvědčené kompaktní a výkonné koncepce fermentoru "kruh v kruhu" i využitím kogeneračních jednotek s vysokou elektrickou účinností.

Hlavní myšlenkou je, že stanice musí elektřinu hlavně vyrábět a ne spotřebovávat na vlastní provoz. Proto jsou mezi jednotlivými nádržemi instalovány tzv. přepady a materiál tedy není nutno vůbec přečerpávat.
Dávkování vstupní suroviny probíhá přímo do nádrže a není vůbec nutné jej předem homogenizovat nebo drtit.

dávkovací zařízení

Filosofií firmy Hochreiter je i to, aby investice, které jsou nutné během dalších let, byly co nejmenší, provoz přinášel co nejvyšší příjmy a nebylo nutné stále investovat do oprav a výměn poddimenzovaných nebo materiálově levnějších zařízení.

To zaručuje investorovi nejen jistotu, že se co nejdříve dostane z "červených čísel", ale také prostor pro další investici například rozšířením stanice a navýšením výkonu o další kogenerační jednotku.

Bohaté zkušenosti firmy Hochreiter z provozu již realizovaných bioplynových stanic dávají záruku, že její technologie umožní další přizpůsobení a zvýšení výkonu BPS třeba i na dvojnásobek.

www.bioplynove-elektrarny.cz
www.agrifair.cz

logo AGRI FAIR s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Najdete na iDNES.cz